3 sene sonunda bende BEŞİZ'lerime hamileyim hemde normal şekilde :)

seyma88

Guru
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2007
1.258
2
3 senelik bi uğraştan sonra artık bende hamileyim.:CüvCüv:
Pcos sorunum vardı üstesinden geldik çok şükür.Ne aşılama ne de tüp bebeğe lüzum kalmadı ve bu beni çok sevindiriyor.Ayrıca hem bu hastalıktan olup hem de normal bir şekilde beşizlerim olduğu için doktorumuzun hayatındaki ilk sıraya yerleştik.(Dördüncüydük ama beşincimizde gelince ilk sıraya oturmayı başardık.)
Şimdi tek sorunumuz bebeklerimizin üçünün ilaçla öldürülecek olması.Ya hepsinden vazgeçicez risk alıcaz ya da üçünden vazgeçicez.Seçim yapma lüksümüz yok gibi birşey.Şu an bebeklerimizin dördünün kalbi atıyor beşinci henüz minik.Ve ben onlara nasıl kıyacağımı bilemiyorum.Belki bir teselli bulurum.senağlama Benim durumumda olan var mı ya da yakınında böyle bir durumla karşılaşan? :çok üzgünüm:Çevremde doktorumdan başka fikir alabileceğim hiç kimse yok.Oysa dertleşicek birilerine ihtiyacım var.:1hug: Bebeklerim bayramdan hemen sonra gidecekler :KK43: Kimin gideceğine iki hafta içinde karar verilecek.Anne olmak ne zor :gitme:

Son düzenleme:
Normal yolla beŞızbebkelremı hamıle kaldın rabbım saglıkla kucagına almayıda nasıp etsın canım benım
yumurta gelıŞtırıcı ılaÇ kullandıngalıba

canımmmmm...:emir_bebek:
çoook sevindim ,müthiş bir haber bu! ne mutlu size...
mafoldumbenama vazgeçmek durumunu yaşamak bir anne adayı için inanaılmaz güç:sinifsinif:
ama herşeyde bir hayır vardır... herşey gönlünce olsun...

Çok güzel, tebrikler canım.Yalnız klomen falan mı kullanmıştın? Yoksa tamamen mi doğal? Ben de 3 senelik evliyim çok istiyorum bebişim olsun.ınşallah benim de olur.Yalnız şart mı bebeklerin sayılarının düşürülmesi?Bünyen kaldırmaz mı ki 5 bebişi, araştır, öğren canım...Kıymak çok zor onlara ya:KK43:

canım çok tebrik ederim
ama allah sana kolaylık versin canım ya çok zor bir durum ama her işte vardur bir hayır demek gerek.
inşallah bebklerini sağlıcaklan ve hayırlısıylan kucağına alırsın canım allah tamamına erdirsin tatlım.

tebrık ederım 5 tane mınık he :emir_bebek: allah hayırlısıyla bebeklerıne kavusmayı nasıp etsın sana. bebeklerın hakkında da hayırlısı neyse oyle olsun zor bı karar ama ıyıce arastır ölç tart derım ben. mınıklere sevgılerrr opuyorumnanaktan

canım öncelikle tebrikler.5 tane birden.maşallah ya.
karar vermen çok zor.allah yardımcın olsun.rabbim hayırlısını verisn inşallah.

ay canım yaaa çok zor bir karar Allah yardımcın olsun, başka doktorlara da git istersen, onlar da aynını söylerlerse mecburen aldırırsın. ama bence şansını zorla önce iyi bir araştır derim ben. bu arada allahım ne büyüksün! çokk çokkk sevindim inşallah en sağlıklılarıyla yolunuza mutlu şekilde devam edersiniz. Allah yardımcınız olsun..

ayy gözlerim doldu yarabbim...
ya kıymasan olmuyomuymuş...millet 9 tane birden doğuruyo yapmasınlar yaaaaaa....

maŞŞALLAHH doğall yoldann beşizz mucizee gibii :)))Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin yavruları

aaa ilginç ALLAHIM sen ne büyüksün ..
canım hakkında hayırlısı olsun önceliklehayırlı ve sağlıklı doğsunlar inş 5 bebeği sağlıklı doğurmak çok az bir ihtimaldir dr un en iyi bilgiyi vericektir hayırlı ve sağlıklı hamilelikler doğumlar diliyorum

besiz mi:1shok: üc tanesinin yasamiyacagii duymak cok üzücü keske bir tane olsaydida böyle bir secim yapmak zorunda kalmasaydiniz
allah yardimciniz olsun

Maşallah 41 kere maşallah:nazar: Bencede başka bir dr.un onayı al..

Beşiz mi :sinifsinif:
Anne hangi yavruya kıymak isterki şu gitsin diyemezki Allahım yardımcın olsun canımbenim
akannehir

nasıllllllllllll normal yola beşizmiiii

ayyy gözün aydın canımmm sonuçta sağlıklı olsnda tek olsun dimi tatlım herşey,in hayırlısı olsun hakkınızda çok ama çok tebrik ederim gerçek bi mucizeeeee

darısı başımızaa

allahım esirgesin saglık sıhhat versin inş rabbimin bir lütfu olmalı 5i bir terde maşşallah rabbim tekrar takrar korusun ama bence bir kaç dr a yine danış bilgi edin ona göre bir yol çiz kendine hayırlı olsun bu arada cnm

darısı bizlere işallah ama rabbim bizide senin gibi sınav etmesin böyle bişeyle.olsun 2 tane olsun:)

X