Cuma Zayıflama Yarışması 3. Takım

Önceki hafta 73.7
Bu hafta 73.5
Fark 0.2
Yüzde0.27
Kusura bakmayın valla biri kucağımda oburu sırtıma çıkıyor su an bu ara delirmezsem daha da birşey olmaz bana.
P Pisi pisi kopatım

Önceki hafta 73.7
Bu hafta 73.5
Fark 0.2
Yüzde0.27
Kusura bakmayın valla biri kucağımda oburu sırtıma çıkıyor su an bu ara delirmezsem daha da birşey olmaz bana.
P Pisi pisi kopatım
canim cok zor ama bak ben su anda evde yayila yayila yaziyorum. ikisi de okulda. senin de rahatladigin gunler gelecek :)
LAydLiNe LAydLiNe bu guzel arkadasimizi ekler misin listenize transfer olarak.

***3.Takım 661.Etap **

pisi pisi kopatim(60.5/60.4/0.1/%0.17) Izne ayrilmak istiyor.
hande_buse (63.5///) Kendi istegiyle Ayrildi (
izinli oldugunu sandigindan tartilmamis)
SekerMandalinasi(69.3/68.8/0.5/%0.72) Izne ayrilmak istiyor.
herderdedeva(69.2///%)Kilosu Sabit. Mezun olmak istiyor.
Beyaz Leylak(68.4/67/1.4/%2.05) Izne ayrilmak istiyor.

Kiloverenbiri (92.8/92.4/0.4/%0.43) Transfer istiyor ?
Dildev(73.7/73.5/0.2/%0.27) 13. Takima Transfer

3. Takım ortalaması:

***3.Takım 661.Etap **

hande_buse (63.5///) Kendi istegiyle Ayrildi (
izinli oldugunu sandigindan tartilmamis)

Kiloverenbiri (92.8/92.4/0.4/%0.43) Transfer istiyor ?
Dildev(73.7/73.5/0.2/%0.27) 13. Takima Transfer

3. Takım ortalaması:

Sen neden izne ayrılıyorsun ki canım? İstersen gel bizim takıma.

yeni bir diyete baslayacagim cuma gunleri kilo bildirmekten uzak kalmak istiyorum. cunku carsamba persembe acliktan geberip haftasonlari asiri sapitiyorum :KK53: ne olur ne olmaz donecek bir kapim olsun diye izin yazdim canim :)

Tamam canım hayırlısı olsun hakkında :KK68: :KK68:

Son analizimizi de ekleyelim :)
300 gram sebebiyle gider ayak sariyi aldim :)

son.JPG

canim sen hangi takima gececegine karar verdin mi ? 13. takim aliyor ancak kaptanlarinin dedigi gibi cok hirsli bir takim degil haberin olsun. Belki ben de gider son kalan kilolarimi verir mezun olurum orada :))
9. takim transfer uye almiyormus. 12. takim da kapaniyor. diger takimlari da incele. listeyi bildirmeden once kararlastiralim.
13.takım uyar bana kendi kiloma da yakın olanlar var hem
özleyeceğim sizi ya başka başlık açarsanız arada uğrarım :KK200:

Kızlaar bende bir veda yazısı yazayım..
Takımda öncelikle S Sismaniye a çok teşekkür ediyorum. Yardımcı değil bence tam bir kaptan olarak yanımızda olduğunu düşünüyorum. Kendisinin detaycı, analizci ve takipçi oluşu için çok ama çok teşekkür ederim. :KK200:
SekerMandalinasi SekerMandalinasi araştırmacı, gazeteci ve uygulamacı arkadaşım yolun bahtın açık olsun inşallah, sağlıkla hedeflediğin kiloya ulaşırsın :KK36:
Beyaz leylak Beyaz leylak Enerjisini sevdiğim minnoş anne :KK36: Yaza kadar çok iyi sonuçlar alacağını düşünüyorum, en fit anne sen olacaksın Allahın izniyle, yolun bahtın açık olsun :KK60:
Kiloverenbiri Kiloverenbiri Takımın en minnoşu, en azimlisi sana haziran ortasına kadar 83 veriyorum, istikrarlı bir şekilde devam ettiğin sürece çok rahatlıkla kiloyu vereceksin. Avantajın yaşın bunu hiç unutma ve bu avantajı her zaman fırsata çevir emi? Sonraki aylarda haliyle kilo vermen yavaşlayacak, bu durum senin şevkini hiç ama hiç kırmasın.. Yolun açık olsun minnoşum :KK68:
@hande_buse Bıcır bıcır, konuşkan, güzel kalpli seni.. Bana olan inancın ve desteğin için çok teşekkür ederim. Umarım izindeyken kendini salmazsın ve yoluna güzelliklerle devam edersin.. Yolun bahtın açık olsun kuzucum :KK60:
D Dildev Dilerim çocuklarınla hiç bir sağlık problemi yaşama artık, hastalıklar sizden uzak olsun.. Üzerine düşünce elinde kurtulacak hiç bir şey yok seninle, azimli iradeli kıdemli annemiz, yolun bahtın açık olsun :KK200:
Lusi Lusi Seni unuttum sanma! Deli dolu, gönlü güzel çılgın kediiii :KK36: Sana da koca bir teşekkürü borç bilirim.
Son olarak kaptanımız sahgull sahgull hastalıklar hakikaten senden uzak olsun ve hayatındaki her şey yoluna girsin.. Vermiş olduğun emeklerin için teşekkür ederim. :KK37:
Sürçü lisan ettiysem affola, yolumda bana destek olan inan ve güvenen herkese çok teşekkür ediyorum. Sanırım ben günlük açıp yoluma mezura ile devam edeceğim, topiği açınca gelmek isteyen hepinizi kucaklarım anacım, sağlıkla kalın :KK200:
Yaaa minnoşummm prensesim duygular şelaleee sıkılaş taş gibi ol taş :halay: :KK200:

***3.Takım 661.Etap **

hande_buse (63.5///) bildirimsiz,Kendi istegiyle Ayrildi

Kiloverenbiri (92.8/92.4/0.4/%0.43) haftaya başka takıma transfer olucak yetismedi

3. Takım ortalaması: 0.562

Kizlar takim kapanacagi icin bende cok uzgunum mezun olsam bile freeden devam etmel istiyordum hayirlisi olsun artik
Butun arkadaslara cok teşekkür ederim gormeden sevdim hepinizi
kilo verirken destek veren msj larima yorum yapan (ben yapanasamda)arkadaslara cok tesekkur ederim ❤
Kilo vermek hic bu kadar zevkli olmamıştı
sahgull sahgull S Sismaniye Lusi Lusi SekerMandalinasi SekerMandalinasi herderdedeva herderdedeva D Dildev etiketlemeyi unuttugum tum arkadaslar hakkınızı helal edin herkesin gonlundekini rabbim nasip etsin inşallah herkes istedigi kiloya gelir inşallah
hayatta hersey gonlunuzce olsun ❤

Kizlar takim kapanacagi icin bende cok uzgunum mezun olsam bile freeden devam etmel istiyordum hayirlisi olsun artik
Butun arkadaslara cok teşekkür ederim gormeden sevdim hepinizi
kilo verirken destek veren msj larima yorum yapan (ben yapanasamda)arkadaslara cok tesekkur ederim ❤
Kilo vermek hic bu kadar zevkli olmamıştı
sahgull sahgull S Sismaniye Lusi Lusi SekerMandalinasi SekerMandalinasi herderdedeva herderdedeva D Dildev etiketlemeyi unuttugum tum arkadaslar hakkınızı helal edin herkesin gonlundekini rabbim nasip etsin inşallah herkes istedigi kiloya gelir inşallah
hayatta hersey gonlunuzce olsun ❤
canim yine gunluklerde falan bulusuruz :) ayrilmayalim. takim kapanmis olabilir ama diyet kardesligi bitmedi :KK200:

Kızlar bu grup sayesinde altı kiloya yakın kilo verdim ki tek başıma denemelerimin hiçbirinde bu kadar ilerleyememistim.
Öncelikle takım kaptanımız sahgull sahgull sana beni bu takıma kabul edip emek verdiğin için çok teşekkürler. S Sismaniye emeklerinin bir karşılığı olamaz hakkınızı helal edin canım.
seker seker Mandalinası
herderdedeva herderdedeva
Beyaz leylak Beyaz leylak
Canim cocuklarim Canim cocuklarim
@Furha63
Lusi Lusi
Etiketleyemedigim, üzerimde emeği olan, buralarda çok paylaşımda bulunamasam da beni idare eden sevgili arkadaşlarım hepiniz hakkınızı helal edin. Umarım yine göriüşmek nasip olur. Selametle.😓

Ah canim, canim sahgull sahgull
Atlatamiyorum hala.
Nasil oldu daha bi kac ay once canli, hevesli, mutluyken hicbir saglik sorunu yokken :KK43:
Umarim gittigin yerde mutlusundur. Hep aklimdasin dualarimdasin.

Ah canim, canim sahgull sahgull
Atlatamiyorum hala.
Nasil oldu daha bi kac ay once canli, hevesli, mutluyken hicbir saglik sorunu yokken :KK43:
Umarim gittigin yerde mutlusundur. Hep aklimdasin dualarimdasin.
İnanası gelmiyor insanın . İlk günler şaka yapıyordu sonra bi iyiyim bir kötü derken , biz atlatacak diye beklerken dayanamadı güzel arkadasımın kalbi .Rabbim gerçek dünyasında mutlu etsin

X