3 tl den başlıyor çok UCuza TAKI-marka KOZMETİK Kullanılmamış /satılmıştır..

mortishya

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2011
2.280
349
Takıların hiçbiri 1-2 kereden fazla kullanılmamış ya da HİÇ kullanılmamıştır.Kozmetikler hiç kullanılmamış yada sadece rengi denenmiştir.

Kargo alıcıya aittir.İade ve değişim Asla kabul edilmez.Takas yapılmaz.

$image.jpg Orjinal Victoria's Secret koku(fragnance mist) Hiç kullanılmamıştır.amazon ve ebay de 20-25 dolara satılıyor fiyat: 12 tl

$image.jpg Orjinal Guerlain bronzlaştırıcı 1 kere kullanıldı.fiyat:20 tl

$image.jpg avon bb krem 1 kere denendi rengi uymadığı için kullanılmadı fiyat:7 tl (avon katalog fiyatı 27 tl)

$image.jpg kolyeyi açıp güzel sergilicek zamanım yoktu etiketi üstünde 20 tlye almıştım fiyat:5 tl

$image.jpg accesorize dan aldım 1 kez kullandım fiyat:5 tl

$image.jpg yanılmıyorsan Kotondan alındı.fiyat: 5 tl

$image.jpg Koton kolye 1 kez takıldı fiyat:5 tl

$image.jpg takı tasarlayan bir kadından 15 tlye almıştım. Fiyat:5 tl

$image.jpg küpeler fiyat:4 tl

$image.jpg bileklik fiyat:3 tl

$image.jpg bileklik fiyat:4 tl

Son düzenleyen: Moderatör:
BB kremin rengii nasıl

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Anladığım kadarıyla bir arkadaş fiyat sormuş, özeline yazdım demişsin. O kot elbiseyi ve yanındaki ceketi beğenmiştim. Fiyatlarını soruyorum. Çok açıklayıcı olmamış sanırım.

Benim de özelime yazar mısın. Ortaya da yazsan olur :KK1:

Anladığım kadarıyla bir arkadaş fiyat sormuş, özeline yazdım demişsin. O kot elbiseyi ve yanındaki ceketi beğenmiştim. Fiyatlarını soruyorum. Çok açıklayıcı olmamış sanırım.

Kot elbise 20 tl ceket 30 tl ikisini birden 45 yaparim tek parcada indirim yapmiyorum

Tek ürüne pazarlık kabul etmiyorum.Birkaç ürün ve üzerine makul ölçülerde pazarlık yapın lütfen kalkıp 85 tl tutan ürünlere ben 60 veririm demek komik

canm bnun bedenimi ve ayrntli fotgrflrni rica edeblr mym arkdan fto flan $1397286581271.jpg

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

tatlm bide bnlar hakknda blgi verr misin yelek kalin mi hepsinin bednleri kac falan :)
bunun detayli fotosu varsa pek ablayamamda kalin mi yazlk kislik mi :/ $1397287581070.jpg
$1397287615689.jpg
$1397287631480.jpg

Pembe hırka satıldı mı

Ben telefondan giriyorum beceremedim canım pudra pembe olan

Canım üst resimde de var uzun hafif simli

Boyun kaç tatlim senin o hirkayi çok beğendim. . boy ve kilon ? Bu arada çok zevklisin masallhhh

X