3 yaşında çocuğa 6 tane ilaç normal mi ?

Birinden daha duymuştum ama henüz denemedim hic ..bi ilaclari kullanayim oksuruk gec geciyor derler eger biraz kslirsa belki onu da denerim.
Yani inanın bir dk içinde etki ediyor. Öksürmekten uyuyamıyordu oğlum. Antibiyotik için bir şey diyemem ama öksürük şurubu, nefes açıcı hava ilaçları vs bunları bırakırsınız bir kez sürüp etkisini görünce.

MerhBa 1 ay sonra 3 yasinda olacak oglum var bi kac gundur oksuruk burun akintisi halsizlik vardi ilk arastirmaya gittik orda ciger filminde ilk doktor iltihap var biraz kotu dedi kan sonucu cikinca ilac yazariz dedi 2 saat sonra kan sonucu cikinca baska doktorla beraber bizim doktorda ordaydi ve cigerlerinde hic bir sey yok kan degerleri de iyi basit soguk alginligi dedi bir tane ilac yazdi yolladi. Ama cocuk berbat durumda oksuruyor uykulu halde fln neyse ertesi sabah bi ozel hastaneye gittik icimiz rahat etmedi yine ciger filmi cekildi ve sonuc bronsit dedi cigere inmis dikkatli olun dedi igne yapildi 6 tane ilac yazildi 2 si nebulizator yani hava makinasinda kullaniliyor iki tanesi antibiotik bir alerji digeri de pediatrik ates dusurucu klasik suruplardan tamam saglik onemli ama bu kadar ilac kucucuk cocuga fazla degilmi iyi olsun istiyorm ama cok korkuyorum ya kotu bir sey olursa diye ? Cocugu dinliyorum surekli uykuda uyanikken kafayi yicem
Normal olmasa doktor niye versin ki 🙄 demek ki bir ilaç işe yaramamış ya da yeterli gelmemiş

X