3 yıldır babamla görüşmüyoruz şu an hamileyim (evliyim) sizce söylemeliyimmi

Soyle nolursa olsun baban o. Babanin sende bir suru hakki vardir. Alttan al kizsa bile
Konu sahibinin babası için demiyorum da böyle bir şey yok bir kere. Çocuğunu döven, işkence eden, istismar eden babalar da var. Nolursa olsun babadır kafasını kabul etmiyorum ben.

Konuya gelince ne yaşandığını, niye evlatlıktan reddettiğini bilmek lazım. Bu saydıklarımı yapmışsa zaten şeytan görsün yüzünü, olmaması çocuk için daha hayırlıdır.

Annemle ile babamın boşandığı 15 yıl oldu fakat o zamandan beri bir baba kız ilişkimiz pek de güzel olmadı 3 yıl önce de bir mesele hakkında tartiştik ve o günden beri hiç konuşmadık şu anda hamileyim sizce torunun oluyor diye söylemeliyimmi , yoksa gerek yok mu , beni gözden çıkaran torununu önemsermi bilemedim hanımlar fikirleriniz nelerdir ☺️
Bugün mübarek gün bence söyle

• Beğen
Reactions: hyi
Annemle ile babamın boşandığı 15 yıl oldu fakat o zamandan beri bir baba kız ilişkimiz pek de güzel olmadı 3 yıl önce de bir mesele hakkında tartiştik ve o günden beri hiç konuşmadık şu anda hamileyim sizce torunun oluyor diye söylemeliyimmi , yoksa gerek yok mu , beni gözden çıkaran torununu önemsermi bilemedim hanımlar fikirleriniz nelerdir ☺️

En son seni evlatlikdan reddiyorum diyerek bir daha konuşmadik
23 yaşındaymışsınız yani anne babanız boşandığında çocuktunuz, babanız çocuğum boşanmamızdan etkilenmiştir yaşı küçük henüz toy deyip sizi tolere etmek yerine bir de sizi evlatlıktan mı reddetti?

Kusura bakmayın ama ben olsam bu durumda hamileliğim dahil kendimle ilgili hiçbir şeyi söylemezdim, her zaman her durumda arayı düzeltme işi evlatlara bırakılmamalı, biraz da büyükler adım atmalı.

Kendi evladına evlatlıktan reddediyorum deyip onu 3 sene boyunca aramayan babaya haber vermezdim.
Merak etse arardı sorardı

Bugün mübarek gün bence söyle
Bu mübarek gün sadece yaşı küçük olanları mı bağlıyor?
3 yılda kaç mübarek gün geçti? Evladı üç yıldır umrunda olmayan adama torun olsa ne olur olmasa ne olur, babalık yapmadığı kızının çocuğuna dedelik mi yapacak?

Hayır canım haber verme bence.
Yaşananları bilmiyorum ama seni evlatlıktan reddeden biri torununun olacağını da bilmesin.
Etraftan duyduğunda kendi aramak isterse konuşursun.
Yani sana sahip çıkacağına reddetmek ne demekmiş ayrıca…
Yerinde olsam asla aramam..

bebişinizi saglıkla kucagınıza alana kadar hiçbirşey düşünmeyin
sonrasında uygun bir dille söyleyin
banane tarzı bir cevap verirse yolunuza bakarsınız hem aklınız da kalmamıs olur

X