3 yıldır evliyim bebeğim olmuyor

mrsftmzl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2021
3
1
30
Merhaba arkadaşlar,

Hepinizin tecrübelerine ve bilgilerine ihtiyacım var şimdiden herkese çok teşekkür ederim.
Uzatmadan konuya gireyim neredeyse 3 yıllık evliyim 27 yaşındayım eşim 25 yasında evliliğimizin ikinci ayından beri korunmasız iliski yasıyoruz ikimizde çok çocuk istiyoruz. 8. Ayımızda ben doktora gittim herhangi bir sorun olmadığını söyledi,daha sonra eşim doktora gitti ve varikosel olduğunu öğrendik kısa bir sürede ameliyat oldu ameliyat sonrası testte sprem sayısı çok fazla yukseldi ama ileri doğru hız %80 düşük, doğal kürler denedik keçiboynuzu, havuç suyu gibi, Bu arada bende başka bir doktora göründüm oda herhangi bir sorun olmadığını söyledi ve sonra eşim askere gitti 7 ay uzak kaldik. Gelince tekrar devam ettik maddi sorunlar yüzünden hastaneye gidememistik yeni gittik eşimde hala hız dusuk doktor proxeed plus verdi. Bende yine doktora göründüm doktor tam emin olmamakla birlikte Pcos olabilir dedi ve inofolic combi verdi şimdi her ikisini de kullanıyoruz ayni zamanda keci boynuzu pekmezi ve çakşır otu kullanıyoruz bal tüketiyoruz ama olmuyor ve biraz kilom var vermeye çalışıyorum ama çok zor. Çok uzun anlattığım icin özür dilerim her türlü öneriye açığım.

Merhaba arkadaşlar,

Hepinizin tecrübelerine ve bilgilerine ihtiyacım var şimdiden herkese çok teşekkür ederim.
Uzatmadan konuya gireyim neredeyse 3 yıllık evliyim 27 yaşındayım eşim 25 yasında evliliğimizin ikinci ayından beri korunmasız iliski yasıyoruz ikimizde çok çocuk istiyoruz. 8. Ayımızda ben doktora gittim herhangi bir sorun olmadığını söyledi,daha sonra eşim doktora gitti ve varikosel olduğunu öğrendik kısa bir sürede ameliyat oldu ameliyat sonrası testte sprem sayısı çok fazla yukseldi ama ileri doğru hız %80 düşük, doğal kürler denedik keçiboynuzu, havuç suyu gibi, Bu arada bende başka bir doktora göründüm oda herhangi bir sorun olmadığını söyledi ve sonra eşim askere gitti 7 ay uzak kaldik. Gelince tekrar devam ettik maddi sorunlar yüzünden hastaneye gidememistik yeni gittik eşimde hala hız dusuk doktor proxeed plus verdi. Bende yine doktora göründüm doktor tam emin olmamakla birlikte Pcos olabilir dedi ve inofolic combi verdi şimdi her ikisini de kullanıyoruz ayni zamanda keci boynuzu pekmezi ve çakşır otu kullanıyoruz bal tüketiyoruz ama olmuyor ve biraz kilom var vermeye çalışıyorum ama çok zor. Çok uzun anlattığım icin özür dilerim her türlü öneriye açığım.
Kür gibi onerileri dikkate almayin derim. Pcos varsa Kilo problemini çözün önce. Bir de stres faktörlerini mümkün olduğunca uzaklastirin. Mesela ulke gundemi cok canınızı sıkıyorsa haber izlemeyin okumayin. Ailevi sorunlari kimse size yansitmasin rica edin. Meditasyonlar yapin. Youtubeda var. Anne olmak isteyen kadinlarin yapacagi meditasyonlar var. Telefondan acip uykuya geçiyorsunuz. Siz uyurken bilinçaltiniz onları aliyor.

Kür gibi onerileri dikkate almayin derim. Pcos varsa Kilo problemini çözün önce. Bir de stres faktörlerini mümkün olduğunca uzaklastirin. Mesela ulke gundemi cok canınızı sıkıyorsa haber izlemeyin okumayin. Ailevi sorunlari kimse size yansitmasin rica edin. Meditasyonlar yapin. Youtubeda var. Anne olmak isteyen kadinlarin yapacagi meditasyonlar var. Telefondan acip uykuya geçiyorsunuz. Siz uyurken bilinçaltiniz onları aliyor

Merhaba arkadaşlar,

Uzatmadan konuya gireyim neredeyse 3 yıllık evliyim 27 yaşındayım eşim 25 yasında evliliğimizin ikinci ayından beri korunmasız iliski yasıyoruz ikimizde çok çocuk istiyoruz. 8. Ayımızda ben doktora gittim herhangi bir sorun olmadığını söyledi,daha sonra eşim doktora gitti ve varikosel olduğunu öğrendik kısa bir sürede ameliyat oldu ameliyat sonrası testte sprem sayısı çok fazla yukseldi ama ileri doğru hız %80 düşük, doğal kürler denedik keçiboynuzu, havuç suyu gibi, Bu arada bende başka bir doktora göründüm oda herhangi bir sorun olmadığını söyledi ve sonra eşim askere gitti 7 ay uzak kaldik. Gelince tekrar devam ettik maddi sorunlar yüzünden hastaneye gidememistik yeni gittik eşimde hala hız dusuk doktor proxeed plus verdi. Bende yine doktora göründüm doktor tam emin olmamakla birlikte Pcos olabilir dedi ve inofolic combi verdi şimdi her ikisini de kullanıyoruz ayni zamanda keci boynuzu pekmezi ve çakşır otu kullanıyoruz bal tüketiyoruz ama olmuyor ve biraz kilom var vermeye çalışıyorum ama çok zor. Çok uzun anlattığım icin özür dilerim her türlü öneriye açığ
Kür gibi onerileri dikkate almayin derim. Pcos varsa Kilo problemini çözün önce. Bir de stres faktörlerini mümkün olduğunca uzaklastirin. Mesela ulke gundemi cok canınızı sıkıyorsa haber izlemeyin okumayin. Ailevi sorunlari kimse size yansitmasin rica edin. Meditasyonlar yapin. Youtubeda var. Anne olmak isteyen kadinlarin yapacagi meditasyonlar var. Telefondan acip uykuya geçiyorsunuz. Siz uyurken bilinçaltiniz onları aliyor.
Stres faktörünün önemli olduğunun farkındayım ama bunu asla cozemiyordum ilk defa sizden duyuyorum bu YouTube videolarını kesinlikle denicem . Çok teşekkür ederim.

X