30000 TL ye burun estetiği yaptıracağım iyi bir doktor arıyorum

Ben de ameliyat olmayı düşünüyorum. Aklımdaki doktor Ahmet Arslanoğlu, hiç ameliyat olmamış biri için 25 bin fiyat söylemişti bana.

Adres ve telefon bilgileride lütfen
Araç yollayalım isterseniz daha kolay olur yüz yüze 😂😂😂 Şaka bi yana burası pazarlama platformu değil bizlerde doktorların asistanları değiliz. Herkes tecrübesini anlatır olumlu yada olumsuz, memnun kalıp kalmadığını gidip gitmemek diğer bilgileri araştırmak tamamen size kalmış. Günümüzde doktorun adını web de arayıp iletişim bilgilerini öğrenmek zor olmamalı diye düşünüyorum...

Evet googleden baktım mesela ahmet arslanoğlu için a clinicte çalışıyormuş sonra çıkmış. Diğer başka bir doktorda öyle 2 klinikte adı geçiyordu fakat 2 sinden de ayrılmış.

furkan kahyaoğlu 2 şubesi var ankara ve istanbul harika dr. kbb aynı zamanda bende 18 ekimde amaliyatım . giderseniz selamımı iletin kendisine :)

furkan kahyaoğlu 2 şubesi var ankara ve istanbul harika dr. kbb aynı zamanda bende 18 ekimde amaliyatım . giderseniz selamımı iletin kendisine :)
Furkan Karaloğlu mu ? Bu ara bu doktor çok kulağıma geliyor,çok zorlu revizyonları yapıyor,benimde aklımda açıkçası ..

evet evet karaloğlu harika bir dr. en zor amaliyatalrı süper yapıyor siz gidin bir görüşün derim fiyat diğer dr göre cok uygun aralık sonrası zam gelecekti sanırım.benim 18 ekim amaliyatım bakalım :) ankara ben

X