34 KİLOYA DÜŞTÜ ACİL YARDIM LÜTFEEEENNNN

ceydahatun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2017
8
3
32
Kızlar benim kızkardeşim 35 kilo yıllardır hep böyle zayıf. Sadece hamile kalınca kilo aldı azıcık o da 42 ye falan anca çıkmıştı. Şimdi çocuğu 3 yaşında. Bi de onun peşinde koşmaktan hepten zap zayıf düştü eridi artık kasları erimeye başladı lütfen bi çare bilen yok mu nolur yardım edin. Sadece tek bi ilaç kilo aldırmıştı o da ıraktan bi kız arkadaşım getirmişti işte doğumda aldığı kilolar gidince onu biraz kullanıp gene kilo almıştı ama onu da verdi. Denemediğimiz yol kalmadı pekmez bebe bisk.falan demeyin gözünüzü seveyim en hızlı yol en kesin çözüm lazım bize NOLUR YARDIM EDİNNNN 😨😨😨

Ayrıca endokrine falan gittik bütün değerleri normal hep böyle zayıftı zaten ama artık kaldıramıyor bi de çocukla uğraşmak mahvediyoe kendimi bildim bileli zaten 35-36 kiloydu şimdi hepten bi deri bi kemik kaldı Allah rızası için yardım edin

Doktorlar mama filan vermiyor mu?
Yok hayır diyet listesi veriyolar ne yese almıyo kilo zaten iştahı yok durumları da kötü yani o ıraktan gelen ilaç gibi bişey lazım bize onu içince su içse yarıyodu resmen deli gibi iştahı vardı gücü kuvveti yerine gelmişti

35 kilo mu 😮 abur cubur yesin geç saatlerde midesini genişletmesi lazım az ve sık yiyerek bir günde düzelmez zayıflar içinde diyet oluyor diyetisyene gitsin

Yok hayır diyet listesi veriyolar ne yese almıyo kilo zaten iştahı yok durumları da kötü yani o ıraktan gelen ilaç gibi bişey lazım bize onu içince su içse yarıyodu resmen deli gibi iştahı vardı gücü kuvveti yerine gelmişti
Başka başka doktoralra gidin kafanıza göre ilaç almayın.

Doktorlar mama filan vermiyor mu?
Ya bi de o mamalar zaten pahalı hayır bi işe yarasa gene alırdık ama hiç bi işe yaradığı yok ki koşturmaktan mamayla falan hergün uğraşması için cidden az gibü görümse de ciddi bi bütçe istiyo öyle görümdüğüne bakma yani hem pahalı hem çok da etkili değil

Ya bi de o mamalar zaten pahalı hayır bi işe yarasa gene alırdık ama hiç bi işe yaradığı yok ki koşturmaktan mamayla falan hergün uğraşması için cidden az gibü görümse de ciddi bi bütçe istiyo öyle görümdüğüne bakma yani hem pahalı hem çok da etkili değil
Bagirsaklarina baktirdi mi?
Baktırdı yok hiç bi şeyi çıkmıyo ki çıksa yani he diycez ki bundan kaynaklanıyo ama yok çıldırcam her yolu denedik şaka gibi geliyo ama cidden şu ankarada falan gitmediğimiz doktor kalmadı

Ay profesörsünüz maşallah. Iraktan gelen ne halt olduğu belli olmayan ilac iyi mamalar kaka 🤦🏻‍♀️

Ihtiyacı varsa rapor çıkar gayet de alınabilir mamalr filan.

Bu kafayla hocaya götürün okutun dese biri daha can kulağıyla dinlersiniz.

Hayatta başarılar diliyorum.

Kızlar benim kızkardeşim 35 kilo yıllardır hep böyle zayıf. Sadece hamile kalınca kilo aldı azıcık o da 42 ye falan anca çıkmıştı. Şimdi çocuğu 3 yaşında. Bi de onun peşinde koşmaktan hepten zap zayıf düştü eridi artık kasları erimeye başladı lütfen bi çare bilen yok mu nolur yardım edin. Sadece tek bi ilaç kilo aldırmıştı o da ıraktan bi kız arkadaşım getirmişti işte doğumda aldığı kilolar gidince onu biraz kullanıp gene kilo almıştı ama onu da verdi. Denemediğimiz yol kalmadı pekmez bebe bisk.falan demeyin gözünüzü seveyim en hızlı yol en kesin çözüm lazım bize NOLUR YARDIM EDİNNNN 😨😨😨
Canım öyle başkalarından ordan burdan verilen ilaçları içmesin Allah korusun onlar yan etki gösterir daha da kötü eder. Bünyesi zayıf anlaldığım kadarıyla benim kuzenimde öyleydi. Streste çok zayıflattı. İştah artırıcı ilaç verir belki doktor ama bilmediğiniz şeyleri yiyip içmesin. Bunu söylerken bile acıktım mesela ben :KK70:

Burdan nasıl acil yardım edebiliriz ki çok zayıf olduğundan bağışıklığı da düşüktür siz yine doktor kontrolünde ilerleyin öyle kulaktan dolma ne uygulayacaksınız zaten kilo aldıracak besin belli

Mama için rapor çıkartabilirsiniz. Ayrıca ne cesaretle nedüğü belirsiz bir ilacı içiriyorsunuz. Ee kilo almış şu an aldığı kiloları fazlasıyla geri vermiş. Yan etkileri de neler Allah bilir. Rabbim şifa versin. Konuyla alakalı bilgim yok malesef. Sadece oradan buradan duyduğunuz ilaç türevlerini kafanıza göre içirmeyin, yazık bebeği var demek istiyorum.

Hiç psikiyatriye gittiniz mi? İştahı yoksa bunun nedeni psikolojik olabilir. İyi bir psikiyatristten randevu alıp gidebilirsiniz. Durumunuz yoksa istanbul tıp fakültesi paikiyatriyi öneririm. Asistan bakar ama hocasına danışır gerekirse.

Ben adi bilinen agri kesicileri bile prospektusunu okumadan icmiyorum, siz nasil ne oldugunu bilmediginiz bir ilaci icmesine müsade ettiniz? Kilo alacagim diye baska organlarindan mi olsun kardesiniz? Bu nasil bir gozu karalık?

X