345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

olmaz di mi?birden sinir oldum yani.bebeim bu arada ozel mesaj kutunu bi temizle:))temizlenmeye ihtiyaci var gibi:))mesaj atamadim da:)

Ayy evet olmasın yani herkes aynı yerde yapmadiki askerliği. Kutu tamamdır:)
Canım ben uyuyorum artık rüyamda askımı görürüm belki dün gece gördüm süpriz yapıp erken geliyordu bende ama söyleseydin ya kuaföre gitmem lazımdı diyordum:))

Son düzenleme:
yedeksubay tk dakini sormuşlar komutanları da doğrudur demiş, amasyadakiler için konuşmuş olabilir. sizinkilerin istisnası varmış 1 gün erken gelirler sanırım.zaten çıkış tarihleri imzalanmıştır söylenmemiş mi acaba ? bize önce 19 u dediler adanayı göstermişler.sonra aşkım gitti van yaptı adresini ikametgah götürdü bir de.o zaman yol 2 gün olduğu için 18 eylül sabahına çekildi çıkışı. 18 eylül sabah 10.30 da yolda :)

şafak dokuz
biz artık yokuz

yedeksubay tk dakini sormuşlar komutanları da doğrudur demiş, amasyadakiler için konuşmuş olabilir. sizinkilerin istisnası varmış 1 gün erken gelirler sanırım.zaten çıkış tarihleri imzalanmıştır söylenmemiş mi acaba ? bize önce 19 u dediler adanayı göstermişler.sonra aşkım gitti van yaptı adresini ikametgah götürdü bir de.o zaman yol 2 gün olduğu için 18 eylül sabahına çekildi çıkışı. 18 eylül sabah 10.30 da yolda :)

şafak dokuz
biz artık yokuz

İyide yedeksubaytk da zaten bu gün 7 yazıyor cıkıs tarihide 16 eylül yazıyor. Ona doğru demiş komutanda nasıl 18 19 oluyor anlamadım ben.

Canım ben uyuyorum artık rüyamda askımı görürüm belki dün gece gördüm süpriz yapıp erken geliyordu bende ama söyleseydin ya kuaföre gitmem lazımdı diyordum:))

insallah yapar suprizini:)alir tezkeresini kavusursunuz canim benim:)az kaldi minicik bi hafta:)

insallah yapar suprizini:)alir tezkeresini kavusursunuz canim benim:)az kaldi minicik bi hafta:)

Sadece 1 hafta mııı çok seviniyorum hepinizin adına, Allahım bir daha ayırmasın hiçbirinizi :KK31::KK31::KK31:
Darısı başıma :KK16::KK16::KK16:

Aşkımdan üzücü bir haber aldım, suriyeden bizim sınıra ateş açmışlar dün, bugün de olursa içeri gircez tanklarla dedi :KK43: Dua edin bizim için de

İyiyim canım sen nasılsın neler yapıyosun

saol cnm coksukur ıyıdrr bendende hazırlıklar basladı pazrtesı aksam kofr randevmm :))nevresmler ev hazrlkları tatlı telas ıcındeym su sıraa cok sukur azcık kaldı bızım cıkısımız sızden 1gun sonra 18ınde cıkackk tatlım :)

yemin töreninden sonra 2 gün izin aldırmıştık biz. o nedenle 19 una sarkmıştı.yol izni 2 gün olduğu için de 18 eylül sabah çıkacak.ben de 19 unda görücem. artık bitti sayılır yavaş yavaş boşa düştü işi gücü bitti artık gece nöbetleri yok,çevre temizliği yok.az kaldı azzzz

Son düzenleme:
yemin töreninden sonra 2 gün izin aldırmıştık biz. o nedenle 19 una sarkmıştı.yol izni 2 gün olduğu için de 18 eylül sabah çıkacak.ben de 19 unda görücem. artık bitti sayılır yavaş yavaş boşa düştü işi gücü bitti artık gece nöbetleri yok,çevre temizliği yok.az kaldı azzzz

Offff giselle yaaa cıksınlar valla artık saya saya bir hal olduk yaa saatler bile sinir bozuyoo

Sadece 1 hafta mııı çok seviniyorum hepinizin adına, Allahım bir daha ayırmasın hiçbirinizi :KK31::KK31::KK31:
Darısı başıma :KK16::KK16::KK16:

Aşkımdan üzücü bir haber aldım, suriyeden bizim sınıra ateş açmışlar dün, bugün de olursa içeri gircez tanklarla dedi :KK43: Dua edin bizim için de

Saol cekucum insallah sizi de bir an önce kavustursunnn

saol cnm coksukur ıyıdrr bendende hazırlıklar basladı pazrtesı aksam kofr randevmm :))nevresmler ev hazrlkları tatlı telas ıcındeym su sıraa cok sukur azcık kaldı bızım cıkısımız sızden 1gun sonra 18ınde cıkackk tatlım :)

Tatlım bende cumartesi gidicem kuaföre hatta bikac tane dolasıcam:) Bir de pazar sabahı yola cıkmadan:) Evin temizliği düzeni de persembe yapılıcak hersey pazar aksamı için hazır hale gelicek kısmetsee:))

Bu aksam da kimse yok burda ben de şimdi geldim canım sıkılıyor. Yarından itibaren nöbetten düşücek diye bu gün paso nöbet tutuyo askım hep kısa kısa konusabildik cok yogun hala nöbette :KK43: İnsallah biticek artık sonra ben onu pamuklara sararım artık burda:)

1 haftanız kaldı ne güzell yaa bizde görebilicekmiyiz bugünleri 347. dönem olarak bizim daha 129 günümüz var :KK14:

1 haftanız kaldı ne güzell yaa bizde görebilicekmiyiz bugünleri 347. dönem olarak bizim daha 129 günümüz var :KK14:

göreceksiniz inşallah.biz de geçtik o yollardan 343 lere özendik ağladık özledik şimdi 8 günümüz kaldı.

sev_fa pazar günü kavuşuyosun ne güzel.tüm özlem çekenlerin adına daha çok sarıl :))

Offff giselle yaaa cıksınlar valla artık saya saya bir hal olduk yaa saatler bile sinir bozuyoo

az kaldı canım çok az 1 hafta sadece. sıkılınca la havle... oku derin bir nefes al.bak hepimiz hazırlım yapıyoruz bir yandan. 1 hafta daha okuluna git gel içini ferah tut çok şükür bu kadarını gösteren Allah bundan sonra da yanımızda olacaktır yardım edecektir. 10 gün sonra bu zamanlar bunlar anı olarak anlatılmış olacak bileeee :))

Biz bu şafağa paraşütle inmedik dermişim :)) Saka bir yana ben hala inanamıyorum ki bir hafta kaldığına 347lerde öyle olucak cokkk uzun zaman gecmiş gibi olsada bittiğini de görüceksiniz yeterki sağlık olsunn..

göreceksiniz inşallah.biz de geçtik o yollardan 343 lere özendik ağladık özledik şimdi 8 günümüz kaldı.

sev_fa pazar günü kavuşuyosun ne güzel.tüm özlem çekenlerin adına daha çok sarıl :))

Benden önce kavusanlar var ben ben 3. yüm:) bizden hemen sonra da siz kavusucaksınız zaten hepimiz acısını cıkarcaz sarılcazz koklascaz:)

oyyoyy nelerr nelerr anlatılmıss eskıleree gıdılmıs demıyaa aglamaynn yokdu ıcımızde sankı hepımz bırbırımızı gaza getrpp dolup dolup bosalırdkk azmıı dertlesdk agladk gulduk sevndk cok sukurr az kaldı sanrm ensonn kavusack benm salı gunu 18eylullde askmm gelıyoo eşimm gelıyooo nasll içimmm kıprr kıprrr :KK70::KK70:cok sukur bıtttı

merhaba kızlar ben de 347. dönem yareniyim şafağımız 130 :KK43: kızlar aranızda siverekte askeri olan varmı nasıl bir yer?

X