347. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

Canım harika bunlar. Bence alabilirsin çokta güzel olur. Senin koltuklarında yeşiller vardı bildiğim kadarıyla.

Canım harika bunlar. Bence alabilirsin çokta güzel olur. Senin koltuklarında yeşiller vardı bildiğim kadarıyla.

Cnm koltuklarmda yesil yok sadece 1tane kirlentm yesil bide 3kirlentm cicekli onlarda yesil yapraklar vardi berjerim hardal dier koltuklarm acik krem bu bievin seyleri halima cok benzio sanki takim gbi

Cnm koltuklarmda yesil yok sadece 1tane kirlentm yesil bide 3kirlentm cicekli onlarda yesil yapraklar vardi berjerim hardal dier koltuklarm acik krem bu bievin seyleri halima cok benzio sanki takim gbi

Evet hardaldı hatırladım şimdi ama uyar bence canım. Halı zaten aşağıda kalan bir şey ondan ziyade koltuklarına ve mobilyalarına uyar mı onu göz önünde bulundurmalısın.

Evet hardaldı hatırladım şimdi ama uyar bence canım. Halı zaten aşağıda kalan bir şey ondan ziyade koltuklarına ve mobilyalarına uyar mı onu göz önünde bulundurmalısın.

Ya iste koltuklarima cok uyuyor da masa ma konsoluma uyarmi onu bilemedim ceviz rengi masa takimim acik renk gelice nasl olck kestiremedm bnce cok sik olck ama ya olmazsa diede dusunuyrm

Ya iste koltuklarima cok uyuyor da masa ma konsoluma uyarmi onu bilemedim ceviz rengi masa takimim acik renk gelice nasl olck kestiremedm bnce cok sik olck ama ya olmazsa diede dusunuyrm

Canım cevize olur o takım. Beyazda göstermez kendini. Dediğin gibi çok şık olur. Biliyorsun ki kahve ve krem uyumu. Renkler çok soft çok temiz güzel çalışılmış kesinlikle harika olur.

Gunaydinnnn

Bugun bildiginiz pzazartesi sendromu yasiyorum hemde calismadan. Zorla kalktim az once. Bisey yapasim yok her tarafim agriyo. Deneme sinavim vardi ona bile gitmek istemedi canim. Esim zorla tamam gitme dedi ama. Butun gun yatasim var..

Yaa saol fikrin icin lovelyli aliyoum ozamn cok begenmstm cunku :)) halilarni gormedim royalin hangi serisi oldnu solersen sitesinden bakablrm

Gunaydinnnn

Bugun bildiginiz pzazartesi sendromu yasiyorum hemde calismadan. Zorla kalktim az once. Bisey yapasim yok her tarafim agriyo. Deneme sinavim vardi ona bile gitmek istemedi canim. Esim zorla tamam gitme dedi ama. Butun gun yatasim var..

Bazen insan oyle oluyor ama butun gun yatmani tavsiye etmem balkonun varsa al bi kahve eline burnundan bol oksijen cek toparlanrsn kuzum yoksa butun gun her yern agrimaya devam eder yemek bile yapamazsn

Sayfalari simdi okudum da cok guldum. Benimki de arada acar isigi. Demek bu yuzdenmis ilk baslarda esim de dusuyodu bi keresinde. Nasil uykumdan uyandim bilmiyorum cann havliyle yapistim kollarina tabi kollar yukarda belden asagisi asagida olmustu adamin

Lovelym pek cozemedim instagrami cozucem insallah. Sanirim arkadas olabildik :)) ayrica telden yolluklarini acamadim ama eminim harikadir zevkini biliyoruz. Pc ye gecince bakicam

Nenam ben cok begendim. Cicekleri falan cok guzelmis. Senin evinede uyar. Balkonum varda daha balkona masa sandalye falan almadik anca alicaz ayrica balkon cok pis kac haftadir yikamiyorum cikilmaz simdi oraya hic ders calismaya baslayinca kendime gelirim heralde tabi baslayabilirsem :))

Son düzenleme:
Gunaydinnnn

İnciçiçeğim günaydın canım. Bazen öyle oluyor insan yerinde olsam alırdım kahvemi televizyon karşısında keyifli bir kahvaltı yapardım. Çok yatıncada başı ağrıyor insanın.

Benimde dün eğitimim vardı katılım zorunluydu ofisçe pazar pazar eğitime gittik sabahtan akşama kadar sürdü. Çıkıncada fotoğrafçılık kursum vardı saat 19:00'dan 21:30'a kadar. İlk defa gidemedim çünkü hiç keyfim yoktu. Eve gelmem 22:30'u bulcaktı o saaten sonra yemek ye, duş çok zor geldi gitmedim zaten beyin yorgunluğumda vardı evime geldim mis gibi kayınvalidem ütülerimi yapmış, elektrik süpürgesi tutmuş. Bende gelince ütülediklerini yerleştirdim. Koltukların yastık kılıflarını çıkarıp yıkadım. Battaniyeleri falan kaldırdım bazaların içini düzenledim. Dünya varmış dedim. Evime girince huzur buluyorum.

Yolluklarımı googleda buldum uğraşma Nenacım.

Burda göründüğünden çok daha güzel ama.

Son düzenleme:
Aaa cok zevklisin cok sekermis valla :)) bnde kendi koridorumdakileri yatak odama koysam koridora daha koyu renk bsy alsammi die dusunuyorum koridorda cok tozlanio halularm dis kapi acilip kapandkca gri gbi oluo

Canım sağolasın rengi pudra pembeli. Eve gidince foto çekeceğim. Çok daha farklı burda gözüktüğünden. Burda mat duruyor. Aslı sedefli renkler çok değişiyor.

Kuzum arkadaş olduk şimdi, ben takip isteğini onayladım. Çözersin yakında o kadar kolay ki ben faceten çok instagramdayım artık. Burayı daha çok seviyorum. Faceteki bütün arkadaşlarımda yok hem burda fotolarını görmek istediklerimi takip ediyorum.

Cozucem insallah. Esimde dio ki bi faceyle kk vardi bunuda actin tam oldu elinden dusurmezsin artik teli

Yolluklar cok ciciymis canim. Serilince farkli ve daha guzel duruyo gercekten. Bende yolluklarimi alirlen oyle cok begendigim icin almadim olculere en uygun model buydu ama simdi iyiki almisim diyorum seviyorum yoluklarimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…