"35 yaşında erkek, 35 yaşında kadınla evlenmez!"

30-35 yaş arası erkekler kendilerine eş adayı kriteri olarak 20-25 yaş arasını koyuyorlar. Çevremde de çok duydum. Ben buna acayip kızıyorum, sanki kendileri çok gençmiş gibi gencecik kızları hayal ediyorlar. Erkekler genel olarak bu zihniyetteler ne yazıkki. Çok örneğini gördüm. Ama çok kızıyorum.

Benden bir tavsiye..o cahil arkadaşinla acil kontağini kez..bazen cahil dost düşmandan daha fazla zarar verir...ayrica bu dünyada her insan çocuk sahibi olmak zorunda değil..insan çocuksuzda mutlu olabilir.bizler anne duygusunu tatma isteği yüzünden böyle zor bir zamanda çocuk yapipta o çocuğunda vebaline girme hakkimiz yok..çok bencilce bir düşünce.ayrica benim aile yakinimdan biri kendinden yaşca büyük bir kadinla evlendi..1-2 yaş da değil..8 yaş büyük

Birşey daha belirtmek isterim ..evliliğin yaşi yoktur..doğru insani bulmak asil önemli olan..o doğru insan 20 yaşindada çikabilir 50 yaşindada çikabilir insanin karşisina....aman yaşim geçmeden biriyle evleneyim mantiği ile evlenenlerin çoğu mutsuz ayrilmak istiyorlar ama çocuklardan dolayi yapamiyorlar...

ayy şu rakamlara takılmak kadar aptalca bir şey yok. bir arkadaşım var 31 yaşında (yaşıtız) görsen 22 23 dersin en fazla. hem minyon hem bakımlı bir kız. şimdi o kızı sırf 30u geçti diye 40 üstü adamlarla mı yakıştırmalıyız sadece? veya ben bir dönem çok kilo almıştım ruhsal olarak da iyi olmadığım için çökük duruyordm. daha 24-25 yaşlarındaydım. eminim 30 üstü gösteriyordum. yani rakamların çok da önemi olmadığını düşünüyorum günümüzde. evet anne olmak için ilerleyen yaş bir dezavantaj ama ilerleyen tıp sayesinde artık daha ileri yaşta da hamile kalma şansın var. yaşın geçmesin diye saçma sapan adamla evleneceğine bekar kal hayatını yaşa daha mutlu olursun. fi tarihinden kalma saçma sapan düşüncelere de kulak asma.

Çok çocuk doğurursa kocada huysuz ise kadin çabuk çöker..

Ben de 34 yaşında evlendim, eşim de 35 ti. Aramızda bir yaş var. En yakın arkadaşım 36 sında kendisinden 2 yaş küçük bir erkekle evlendi. Çok da iyi insanlarla evliyiz. Bu arkadaşınız hangi dünyada yaşıyor ben anlamadım. 34 yaşıma kadar da hep kendi yaşıtlarım talip oldu bana. Hiç dedem yaşındaki biriyle görüşmedim. Waw süper güzel bir kız da değilim yani. Çok saçmalamış arkadaşınız.

Yok öyle bişey. Nasip işi bu işler.

Saçmalamış içiniz fahat olsun. Hiçde öyle değil. Aklı sıra o tanıdığıno size kakalayacak ve sizi “kötülemiş” İkna olun son şansınız diye. Ama çok saçmalamış.

yok artık ya insanlık hiç iyi bir yere gitmiyor gerçekten. ayrıca 52 yaşında adamın baba olabileceği ne malummuş ya :) 34 geç bir yaş değil hele ki çağımızda. 45 yaşında doğum yapabiliyor artık kadınlar tıp gelişiyor. mühim olan kafalar ve kalpler anlaşsın insan her yaşta her yaştan biriyle evlenebilir bence.

abence arkadasiniz kiskanc ve fesat biri oldugu icin sizi gorece daha kotu biriyle evlendirip kapatmaya calisiyor. 50 kusur yas ne demek ya, daha neler...

Ben 41 yaşındayım, eşim 40. Bence bilakis eşlerin yaşlarının birbirine yakın olması avantaj. Evlenmeden önce benden 10 yaş küçük erkek arkadaşım oldu. 2 ay ancak dayanabildim. Hiçbir ortak noktamız, konumuz yoktu. Ama eşimle şu an öyle değil. Aynı dönemlerde çocukluk yaşamışız, aynı çizgi filmler izlemişiz, aynı albümleri dinlemişiz. Bir ilişkinin temeli arkadaşlıkta yatıyor. Belki siz kendinizden çok daha küçük biriyle anlaşırsınız, uyum yakalarsınız. Bu kimseyi ilgilendirmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…