38 . Haftada hissedilen ağrılar

easrgms7

Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2021
89
19
Merhabalar bugün tam 38. haftalık hamileyim sabahtan beri karın ağrım ve büyük tuvaletim var hissi vardı yarım saat kadar önce de hafif belimden yayılan adet sancısı gibi ufak sancılar var düzeni yok ama geçmiyor da yürüyorum yatıyorum oturuyorum şiddeti de değişmiyor arada ufak bir artış oluyor sadece cuma günü randevum var başka bir ilçede buradaki doktor da öğleden sonra hasta almıyor acili de hamilelere bişey yapamıyoruz deyip gönderiyor eve ne yapmalıyım ilk gebeliğim tecrübem yok .

Ben 35 haftalıkken bu sekilde makatta baskı ve karın agrısıyla acile gittim. Gaz sancısı sandım dogum sancısıymıs. Benim haftam kücük oldugu icin ilaclarla durdurdular. Senin icin zamani dogum baslamis acil yinede geri gondermez heralde. Günlerimizde aynıymis saglıkla kucagımıza almak nasip olsun ikimizede 🙏

Ben 35 haftalıkken bu sekilde makatta baskı ve karın agrısıyla acile gittim. Gaz sancısı sandım dogum sancısıymıs. Benim haftam kücük oldugu icin ilaclarla durdurdular. Senin icin zamani dogum baslamis acil yinede geri gondermez heralde. Günlerimizde aynıymis saglıkla kucagımıza almak nasip olsun ikimizede 🙏
Amin Allah razı olsun bilginiz için sağ salim sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin rabbim 🤲

X