Çocuk Hastalıkları 3lu tarama testi sonuc lütfenn bakin

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

istanbulaski

La tahzen innallâhe meane
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2018
1.371
1.804
Sizce bu normal değerlerde grafik de normal midir? 10 gün sonra doktora gideceğim.
7 mayısta amniyotik bant ve kese etrafında kanama alanı da gördü doktor. Sonra üçlü tarama testi yapıp çıkmıştım. Yorumlarınızı bekliyorum hanımlar. 16+0. haftama girdim

Eklentiler

• Screenshot_20210511-133001_e-Nabz.jpg
    Screenshot_20210511-133001_e-Nabz.jpg
    31,3 KB · Görüntüleme: 75
Bant bebeğe yakın değil diyo ama yine de risk diuo üçlü tarama normal çıktı çok sukur
Benim abimin kızına da down sendromu dediler hiçbir testi de yaptırmadık annem abime tamam ben bakarım siz bakamazsanız aldırmayın dedi maşallah sağlıklı bir çocuk Olarak doğdu evet zor ama aldırmayacaksanız bu tarz şeylerin Allahtan geldiğini kabul etmeliyiz eminim evladınız sağlıklıdır 💚

Benim abimin kızına da down sendromu dediler hiçbir testi de yaptırmadık annem abime tamam ben bakarım siz bakamazsanız aldırmayın dedi maşallah sağlıklı bir çocuk Olarak doğdu evet zor ama aldırmayacaksanız bu tarz şeylerin Allahtan geldiğini kabul etmeliyiz eminim evladınız sağlıklıdır 💚insallah canim 💞☀️

X