*** 3'TLDEN BAŞLAYAN FİYATLAR YENİLER EKLENDİ 14-15. SAYFADA ***

yok canım ölçme boyunu hatırlıyorum elden almıştım bir kere hatırlarsan :)) evler yakındı birbirine öyle hatırlıyorum elden alsam olurmu

CANIM BURDA 3.SIRADAKİ CEKETİ DEMİŞTİM.

ceket için özelden yazdım canım diğer elbise dediğin bu elbiseyse eger kesin olur likralı zaten kullanılmadı bu elbise

yarın kargoya gidicem varmı bişi isteyen tüm ürünler 14-15. sayfalarda 3tlden başlıyor en pahalısı 15tl
çoğu hiç kullanılmamış ürünler :)

soran arkadaşlar olmuştu bu bot tekrar satışta bilginiz olsun çanta satıldı, botun fiyatı 20tl oldu çok rahat ve şık sorunsuz 37 numara ama ben 38 giyiyorum bana da oluyo annem 37 giyiyo denettim ona da oluyo :)

BU ÜRÜNLER AYRILDI KALANLAR İÇİN 14. VE 15. SAYFALAR BUYRUN HANIMLAR HIZLA TÜKENİYOR
3TLDEN BAŞLAYAN FİYATLAR EN PAHALISI 15TL ÇOĞU KULLANILMADI

BU ÜRÜNLERDE AYRILDI ARKADAŞLAR PAZARTESİ KARGO GÜNÜM BİTTİ BİTİYORR KONU KAPANIYORR

varmı bişi isteyeen salı günü son kargom sonra 2 hafta ara veriyorum finaller dolayısı ile kapalıyız

yarın 3 tane kargom var hanımlar
4. olmak isteyen varsa yarın 13.00a kadar iletişime geçsinler lütfen sonra 2 hafta tükkan kapalı

canım bunlar 58 kiloda sezeryan göbekli bana olur mu dersin takas için bakabilirsin konuma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…