4 baby bebek arabası kullananlar memnun mu?

Tavsiyeseven

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2023
178
174
24
4 baby bebek arabası kullananlar memnun mu? Hangi model kullanıyorsunuz? Bunu alacağına şunu al dediğiniz bir tavsiyeniz var mı?

Alacaksan valla bunu al bacım ben aptal gibi ilk çıkanı siparis vermisim geride yollayamadik. Bunu arkadasim aldı benimde kullanma firsatim oldu o kadar rahat ki anlatamam. O kol kisminin oynuyor olmasi da cok cok iyiydi keske bunubalsaydim dedim.
Screenshot_20240115-215344_Trendyol.jpg

Alacaksan valla bunu al bacım ben aptal gibi ilk çıkanı siparis vermisim geride yollayamadik. Bunu arkadasim aldı benimde kullanma firsatim oldu o kadar rahat ki anlatamam. O kol kisminin oynuyor olmasi da cok cok iyiydi keske bunubalsaydim dedim.
Eki Görüntüle 3370433
Siz hangisini aldınız? Ben pusetide dahil olan 4 baby cool modelini aldım. İnşallah iyi çıkar

travel büyük pişmanlık bende de bundan var çok ağır geliyor bana onu oraya koy bunu buraya koy yapboz gibi çok pişmanım ayrıca ilk 3.04 ay Puset kullanımını istemiyorlar belini desteklemediği için çocuk içine gömülüyor zaten dört aydan sonra da maksimum iki ay daha oturta biliyorsun çünkü büyüyor pusete sığmıyor iade edebiliyorsan hemen et tek elle katlanan kabin boyları var 3000 TL mı ne hem daha hafif hem daha pratik

Eki Görüntüle 3370433
Bu bebek arabasini öneriyor musunuz kullanımı nasıl 2.5 yaşında oğlum var kış için alicam sizce nasıl olur

X