Terazi Burcu 24 Eylül - 22 Ekim 4 Ekimde Doğanlar buraya (=

anthemiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2009
389
1
4 Ekimde doğdum. Doğum günümü çok seviyorum sizde 4 ekimde doğduysanız tanışalım sohbet edelim (=hihoyyyt

bende 4 ekimde doqdum... 4ekimi haywanlar qünü diye duymuştum doqrumu bilmiorum amaaa:)))) ama yinede bende cok sewiyorum doqum qünümü...

4 ekim Hayvanları koruma günü aslında derin düşünüldüğünde gerçekten anlamlı bi gün =)

çok güzel bi gün bence kaydirigubbakcemile5

yauu bayanlarr bnde ekim 4 de doğdum kendimce çok farklı birgün gibi hissediorum 4 ekimi bu doğum günüm olduğu için değil ..kendimi şanslı hissediorum 4 ekimde doğduğum için iyikide 4 ekimde doğurmus anam benii :)) ayrıca ben erkekim bi sakıncası yoktur umarım sonucta kadın ve erkek eşittir.:lepi:

çok güzelsin zarifsin ruh hastası , yanlıs anlamayın ben genelde insanlarla iletişimimi sıcakca kurarım bu yüzden çokk dışlandım türkiyede :KK43:(( ama biliomusunuz avrupadaki bayanlar haSTa olurlardı benm bu sıcaklığıma herkes severdi beni özelliklede dürüst olduğumu söylerler bu yüzden hiç bırakmazlar.. bayanları seviorumm onlarr iyiki varlarr zarif bir kırmızı gül gbi boynu bükük kokusuyla dünyayı büyülüyen varlıklarsınızz .. DOĞUM GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN NıCE MUTLU VE UMUTLU YILLAR DıLıYORUM BıZLERE..

3 ekim olmazmı yani şimdi 1gün önce doğdum diye dışlıcanızmı beni? hehehheheb

X