4 haftalık hamileyim Beta HCG değerim 3800 çıktı acaba ikiz ihtimali olabilir mi

zeryan

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2024
50
8
28
4 haftalık hamileyim ve beta HCG değerim 3800 çıktı ikiz ihtimali olabilir mi

4 haftaya göre değerin bana yüksek geldi. Emin misin 4 hafta olduğuna? Değer yüksekliği ikiz gebelik ihtimali demek değildir. Ultrasonda belli oluyor. Ama bu değere göre kese görünür vajinal muayene ile. Doktora gidin kontrol ettirin

Gittim kese ultrasonda görünmüyordu haftaya tekrar gel dedi bana da yüksek geldi deger

Yani 4 haftalık mi tam emjn de değilim. Son adet tarihim 18 -24 Mart aradi

Ben 4 haftalık hamileyken 380 cıkmıştı ya senin ki baya yüksekmiş bence ikizdir

Doktor bana haftami tam olarak belirtmedi benim tahminimce öyle ben yanılıyor da olabilirim

Doktor bana haftami tam olarak belirtmedi benim tahminimce öyle ben yanılıyor da olabilirim
Tahminle alakası yok adetinizin ilk gününden hesaplanıyor 7 haftalık oluyorsunuz şu an sanırım o hesaplamayla. 7 haftalıkta kesenin görünmesi lazım aslında, umarım sıkıntılı vi durum yoktur

2 gün arayla 1 haftalık sonuçlarım ben mi yaniliyorum acaba

Eklentiler

• IMG_20240505_211213.jpg
    IMG_20240505_211213.jpg
    70,1 KB · Görüntüleme: 176
Kizimda benimde degerlerim çok yüksek çıkıyordu jer hafta gidiyodum kontrol için.
Kese göründü sonrasìnda aa biz ikiz bekliyoduk ama tek çıktı dediler.
Nasibinizde ne varsa o olsun ama bazen çok yüksekte olsa degerler tek cikiyolar 😀

Hayırlısı ya bakalım.2 erkek evladım var bu sefer kız olur inş

Benim 4 haftalık iken yani beklenen adet tarihinde 600 e yakındı muhtemelen . İkiz gebeyim. Bu değer fazla ötesi :) inşallah sağlıkla ilerliyordur🙏 ama kesin ikiz diyebilmesi için 5. Haftayı geçerken kese kontrolünde 2.kese görmesi gerekir . Bazen biri daha geç oluşuyor 2.kese en geç 6. Haftada görür ikiz olup olmadığını .bazen de tek kesede 2 bebek oluşuyor , onun içinde yine 6. Hafta içinde görür diye tahmin ediyorum

Benim 4 haftalık iken yani beklenen adet tarihinde 600 e yakındı muhtemelen . İkiz gebeyim. Bu değer fazla ötesi :) inşallah sağlıkla ilerliyordur🙏 ama kesin ikiz diyebilmesi için 5. Haftayı geçerken kese kontrolünde 2.kese görmesi gerekir . Bazen biri daha geç oluşuyor 2.kese en geç 6. Haftada görür ikiz olup olmadığını .bazen de tek kesede 2 bebek oluşuyor , onun içinde yine 6. Hafta içinde görür diye tahmin ediyorum
Dosya attım baktınız mı acaba ben mj yaniliyorum rakamlarda

Tahminle alakası yok adetinizin ilk gününden hesaplanıyor 7 haftalık oluyorsunuz şu an sanırım o hesaplamayla. 7 haftalıkta kesenin görünmesi lazım aslında, umarım sıkıntılı vi durum yoktur
Şöyle bişey var son adet tarihimden yaklaşık 10 Gun sonra çocuk için izin verdik

X