4 haftalık hamileyim progesteron değerim 9.8 çıktı

elvinnnn

Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2012
69
0
merhaba arkadaşlar,
yaklaşık 4 ay önce bir düşük yaptım,bebeğim 7 haftalıktı,psikolojik olarak kötü etkilendim ama çok şükür kısa sürede atlattım,şimdi tekrar hamileyim,sevinsem mi üzülsem mi bilemedim,dün doktora gittim hcg değerim 972 progesteron değerim 9.8 çıktı,doktor düşük tehlikesi var dedi,istirihat verdi,şu an evde dinleniyorum,ikinci kez düşük yapmaktan korkuyorum,lütfen bana yardımcı olun,aynı durumu yaşayıp sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına alan var mı?

Soruna soruyla cewap vericem ama progeston dusuk olsada hamile kalinir mi Kizlar 15 aralikta hasta oldum ben gittim doktora hsg cekildi yumurta takibi yapti bu ay, gecen ay asilama oldugu icin buay bisey yapmadi doktor yumurtam 2.0 cm oldu ama progesteron hormonum 16.gunde 0.4 cikti cok dusukmus:..( ama doktorum bu konuda bisi demeden pregnyl catlatici igne yaptir yarin dedi bu ay ihtimal var mi. ?bu hormon dusuk diye gebelik sansi azsa neden catlatma ignesi kullaniorum. Bilgisi olan varmi. Igne sonrasinda da progestan vajinal alicam bu hormonu yukseltirmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…