4 haftalık hamileyim

srn12345

Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2021
12
8
Merhaba arkadaşlar dün 4 haftalık hamile olduğumu öğrendim. İlk gebeliğim olduğu için çok bilgim yok . yarın kadın doğuma gidiceğim kese görünür mü ve Normal ultrasonla mi bakarlar yoksa vajinal ultrasonlamı bakarlar bilgisi olan cevap yazabilir mi ?

kese bu haftada görünmez. alttan baktırmayın bence düşüğe sebebiyet verebiliyormuş.

evet kesinlikle alttan muayane olmayın, arkadşm 4 haftalktı alttan muayane olmuş bebek yok demiş doktor gerçi doktor seçimide önemli bilemedim, sonra kanaması oldu başka bir doktora gittiğinde ise düşük yaptığını öğrendi. Tebrik ederim buarada :) sağlıkla gelsin bebeğiniz. Doktor seçimi önemli

Merhaba arkadaşlar dün 4 haftalık hamile olduğumu öğrendim. İlk gebeliğim olduğu için çok bilgim yok . yarın kadın doğuma gidiceğim kese görünür mü ve Normal ultrasonla mi bakarlar yoksa vajinal ultrasonlamı bakarlar bilgisi olan cevap yazabilir mi ?
Beta degerin 1500lere cikinca kese gorunur deger 3 bunları gecincede bebek gorunur vajina usg ile. Vajinal usg rahimi keseyi ve bebeği gormede en etkili yöntemdir varsa bir sorun daha net görünür. Dusuge sebep oldugu vs yok bebek rahimin icinde usg ile bakilan nokta ise rahmin dışı. Benim takibimi profesör yapiyor bebek gorunene kadar kalp atisi alinana kadar alttan bakti ama çok kis bakti süreyi uzun tutmadi. Lütfen mantikli olun dusuge sebep olan bi seyi bunca doktor uygular mi bize kasti mi var hekimlerin 🌸🌸🌸

Ben 4+4 te karından keseyi görmüştüm.
Ayrıca vajinal ultrason düşüğe sebep oluyorsa doktorlar neden bu yöntemi kullanıyo? Düşük yapmak bu kadar basit sebeplere mi bağlı? İnsanları yalan yanlış şeylere yönlendirmeyin.

X