4 Kelime 1 Cümle

DilaNaz

Körler sağırlar,birbirini ağırlar.
Kayıtlı Üye
12 Mart 2008
2.707
46
üstteki üye dört tane kelime verecek alttaki üyede bu kelimelerin içinde
geçtiği bir cümle kuracak
kelimeleri veriyorum hadi bakalım kim yazacak....

kahvaltı,çanta,soğuk,kitap....

telefondaki arkadaşım maymunun nasıl şirinlikler yaptığını anlatıyodu koltuğun üzerinden kolyemi aldım taktımtatlicadiarzu
masa sevgi kalem bilgisayar:1rolleyes:

Sevgicim bilgisayar masasının üstündeki kalemi verir misin :dilcikar:

şezlong aşk kariyer çanta :icecream:

şezlonga uzanmıs karıyerımı dusunurken cantamı aldım asık oldugum aklıma geldi..

bizim gıcık bakkalda yeni aldığım filmi düşürmüşüm almaya gittim vermedi bende dizimi seyrettimkafamçokkarıştı

ayak, askı, lamba, kitap

yorgun argın eve geldim.üzerimi değiştirdim....
elbisemi askıya astım.....
ayaklarmı uzattım.......
lamba nın altında kitap okumaya başladım...

sonrada k.k ya girdim.......
burasıda benden=))

bereket'ambiyans'kumanda'yaşpasta......
kelimeler biraz saçma ama
eskiden katıldığım bir radyo programında.
bana sorulmuştu......yerimseniben

Bereket pastanesinden ambiyansa uygun,üzerinde kumanda resmi bulunan bir yaşpasta aldım...

aslan,top,kolye,tuğla

Aslan yürekli Rişar tuğla fabrikasında boynunda altın kolyesiyle harç karıştıran bir işçiyken aynı zamanda yeşil sahalarda top koştururdu.:teytey:

Dondurma,Sınav,Salça,Belgesel

Tv deki belgeseli izlerken bir taraftan dondurmamı yiyip bir taraftan da sınavıma çalışıyordum,derken annemin ''kızım gidip salça al ''sesiyle neye uğradığımı şaşırdım.:sm_confused:

duvar,telefon,tişört,banka

hirsiz tam kasayi soyrken polis geldi ve sisssssssssssst yapma evledim boyle seyler hadi git is bul dedi:)))

tahta,perde.asansor.telsiz

Burdan devam arkadaşım......yasakkelime

Babam telefon etti ve bankaya gitmemi istedi dışarı çıkarken en sevdiğim tişörtü giydim bankada oturucak yer olmayınca bende duvara yaslanmak zorunda kaldım..

kaplumbağa,su halı,fırça

Halıyı su ve fırça ile bir güzel yıkadım,ama kaplumbağa gibi ağır, ağır.Of çok yorulmuşum.

ressam,gömlek,poşet,kırmızı......

kırmızı gömlekli ressam poşetten boyalarını ve fırçalarını.
çıkarıp resim yaptı...................

konferans-ışık-klima-fular.............

konferansta iyikide fularmı takmışım klima açıktı hem üşüdüm hemde ışıktan içim belli olmadı:)))) pehhhh süper bi cümle oldu haaa:)))):roflol:

telefon, fotoğraf, kalem, mouse:lepi:

telefondaki resmini bilgisayarıma mouse aracılığı ile aktardım sonra da bilgisayarımda resmini ekran kadar kocaman yapıp sana baktıkça içimdeki sana olan hisselerimi yazmak için kalem kutumdaki kırmızı kalemimi çıkarıp sana olan aşkımı haykırdım sessizce..
güven,sadakat,sevgi,sen

Bana olan sevgin,güvenin,sadakatin hiç bitmesin..
Psikopat,referandum,ambulans,kayısı:))

Psikopatça bir şey belki ama ambulansla kayısı taşınır mı taşınmaz mı bir referandum yapmayı düşünüyorum.)

düğün,reklam,kolonya,menekşe

Reklam olsun diye düğünümde menekşeli kolonya dağıtacağım

sevgili, köprü, aşık, çarşı........

:smiley-cool:

eski sevgilimle köprüyü geçip Beşiktaş'taki çarşıya giderken yolda yürüyen aşıkları görünce, bunlar da bizden derdik.laelaelaelaelae

hamak, kedi, dondurma, masa örtüsü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…