4 kişilik aile alanya havuzlu hersey dahıl otel tavsıyesı

irem4006

Nirvana
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2008
3.215
1.960
Merhaba bu sene yaz için herşey dahil otel tatili alan ayırtan varmı?
Ikı cocuk var su kaydırak havuzlu denize yakın
Hersey dahıl orta hallı temiz biryer arıyorum
Gecen sene ıkı uc gun oncesınden alıp gıttıgım otel normal sıradan orta hallı hersey dahıl 8 küsüre gitmştik
Şimdi baktım 43 bin 😅
3yada4 gece
Sizler bu şartlarda oteli nekadara ayarladınız ?

Belki fiyatları duyunca bu bana normal gelmeye başlayabilir😅

Alanya değil ama Antalya'da 13 bine gittiğimiz ultra her şey dahil otel şu an 99 bin :KK70: normal yani fiyat maalesef

Bu sene 10binlere herşey dahil bulan öpüp başına koysun.
Antalyadan aldık tatili 5 gün tatil yapıp yıl boyu öderiz artık nsknsksknsn
en dandırık hersey dahıl 25 binden baslıyor 4 kişilik aile icin . Erken rezarvasyonuda kacırdık kasımda yapmak lazımdı

Valla maalesef, bizi de ocakta aradılar erken rezervasyon diye 45-50 bin civarlarında söylediler. Bileydim 100 bine çıkacağını tamam derdim 🥲
100 bini duyunca dedim iyi ki denizi olan bir şehirde oturuyorum 🤣 bu hafta açtık deniz sezonunu biz ailecek bundan sonra buralar tıklım tıklım olur artık .

Alanya Tosmur’da Bora Bora diye küçük, aile oteli var. Açık havuzu var. Herşey dahil ama öyle otellerinki gibi değil. Zeytinyağlı filan yapıyorlar. Diğerlerine göre daha uygun fiyatlıydı. Bir arayın isterseniz.

Arka arkaya iki otelde tatil aldık bu sene.
Voyage belek 4 gece 5 gün 50 ye almıştık aralıkta şimdi 62 bin olmuş
Kaya side 22 ye almıştık 4 gece 5 gün 29 olmuş.

Bunların ikisi de güzel oteller bir de. Orta halli bir otel 45 vs diyorsunuz. Otel tercihiniz yanlış olabilir.

Merhaba Maya World golf otel Antalya Manavgat biz kışın rezervasyon yaptırdık 10.000 tl şuan 13.750 orta halli bir otel daha önce konaklamıştık memnun kaldık plajı güzel havuzu vs güzel mükemmel değil ama fiyat ile uygun bir otel bir bakın isterseniz tatilbudur sitesinden.

X