4 Ocak 2020 - 10 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumları

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
18.687
1.392

kk ark (6).jpg


Haftalık Burç Yorumları (4-10 Ocak 2021)​

Bu hafta Mars, Boğa burcuna geçiyor. Sizi öfkelendiren durumlar her zaman karşınıza çıkabilir ama bu sefer onları içinizde tutma eğiliminde olabilirsiniz. Bunun sonucunda da öfke patlamaları yaşanabilir. Doğru zamanda doğru derecede duygularınızı ifade etmeye çalışın.
Merkür’ün Kova burcuna geçmesi ile birlikte zihinsel gücünüzü çok rahat kullanabilir, kendinizi entelektüel çalışmalar ya da fikir alışverişi içerisinde bulabilirsiniz. Merkür-Mars karesi, hareketleriniz ile düşüncelerinizi dengeli bir şekilde kullanabilmeniz için iş başında olacak. Münakaşaya çekilmeye çalışılabilirsiniz, dikkatli olmakta fayda var. Bu enerjileri sanatsal faaliyetlerde ya da yaratıcılığınızı ifade edebilmek için kullanabilirsiniz. Venüs-Mars üçgeni, şimdiye kadar kendi mutluluğunuzu ertelediğiniz durumlarda, size artık yeter deyip adım atabilme fırsatı sunacak. İkili ilişkilerde hareketli bir dönem yaşanabilir.

Son olarak Merkür-Satürn kavuşumu fikirlerinizi kalıcı hale getirebildiği gibi, endişe ve korku tohumları da ekebilir. Özetle bu hafta, zihninizi ve duygularınızı bastırmak yerine, nazikçe ve elinizden geldiğince kendinizi sade ve net bir şekilde ifade etmenizde fayda var. Bu hafta geleceğe yönelik kalıcı kararlar alabilir, olayları objektif ve mantık çerçevesinde değerlendirebilirsiniz. Özel hayatınızda da partneriniz ile empati kurmaya çalışmanızda fayda var.

Koç burcu​

Gelecek planlarınızda değişiklik yapabileceğiniz bir haftaya giriyorsunuz. Yeni yıl ile birlikte yeni bir sayfa açabilirsiniz. Kariyer hayatınızda da bazı yenilikler yapabilirsiniz. Kazanç konusunda geleneksel yöntemleri tercih edebilir ve para kazanma ile ilgili bazı mücadeleler vermek durumunda kalabilirsiniz. Bu dönem para konularına odaklı olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla entelektüel düzeyde fikir alışverişi yapabilir ve onlardan alacağınız kararlarla ilgili destek görebilirsiniz. Aynı zamanda arkadaşlarınızdan maddi olarak da destek görebileceğiniz bir dönem. Geleneksel yöntemlerin yanı sıra yaratıcılığınızı kullanarak farklı kazanç alternatiflerini düşünmenizde fayda var. Bu konu ile ilgili otorite figürleri ile konuşmalar yapabilirsiniz.

Boğa burcu​

İnanç kalıplarınızı ya da yargılarınızı sorgulayacağınız ve bazı değişiklikler yapmak isteyeceğiniz bir hafta. Kendiniz ile ilgili yapmak istediklerinizi bekletme eğiliminde olabilirsiniz. Çok ertelememenizde fayda var. Sistematik yaklaşımlarınız ve objektif kararlarınız ile kariyer hayatınızda bazı olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu gelişmeler sonrası ertelediğiniz bazı işleri yapma kararı alabilirsiniz. Bu dönem eğitim, uluslararası ilişkiler, e-ticaret ve sosyal medya konularında yaratıcı olabilir ve bu konularda görüşmeler yapabilirsiniz.

İkizler burcu​

Bu dönem mali durumunuz gündeminizde olacak. Borç alma ve kredi gibi işlemler yapabilirsiniz. İçsel olarak dönüşümün eşiğindesiniz. Manevi konularla daha ilgili olabilir, kendinizi bu alanda geliştirmek isteyebilirsiniz. Yeni bir eğitime başlamak, araştırma yapmak, yazı yazmak ve kitap okumak için çok uygun bir dönem. Yapacağınız entelektüel çalışmalar ile bazı yeteneklerinizi ya da becerilerinizi keşfedebilirsiniz. Sizi mutlu edecek ve keyif alabileceğiniz yeni hobiler edinebilirsiniz.

Yengeç burcu​

Partneriniz ile aranızda birbirinizi ikna edici konuşmalar yapabilirsiniz. İnatlaşmamakta fayda var. Bu dönem yaşayabileceğiniz bir gerginliği arkadaşlarınıza yansıtabilirsiniz. Bunun yanı sıra hayatınızda bazı köklü değişiklikler yapma kararı alabilirsiniz. Bu radikal değişiklikler rasyonel bir bakış açısı ile yapılmalıdır. İşe, sosyal çevrenizden başlayabilirsiniz. Bu değişimler ilişkinizi olumlu yönde etkileyebilir.

Aslan burcu​

Çalışma hayatınızda bazı manipülatif etkiler ile karşılaşabilirsiniz. Kariyer hayatınızda bu hafta bazı değişimler yapmak için adeta şimdiye kadar ertelediğiniz her güdü ortaya çıkabilir ve bu konuda silkelenmek isteyebilirsiniz. Partnerinizle ya da ortaklarınız ile entelektüel paylaşımın yoğun olacağı bir döneme giriyorsunuz. Kariyer hayatınızla ilgili bazı paylaşımlar ve destekler alabilirsiniz. Karar aşamasında önceliğinizin maddiyat mı yoksa manevi tatmin mi olacağını düşünmelisiniz.

Başak burcu​

Borsa, forex gibi spekülatif ortamlardan uzak durmanızda fayda var, aksi takdirde maddi olarak iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Yeni bir hobi ya da spora başlamak için uygun bir dönem. Şimdiye kadar ertelediğiniz eğitim, yayıncılık veya uluslararası ilişkiler ile ilgili konular gündeme gelebilir. Çalışma hayatınızda verimli olabileceğiniz bir dönem. Bu verimliliği işlerinizi daha üst bir seviyeye veya geniş kitlelere yaymak için kullanabilir, bu alanda yatırım yapabilirsiniz.

Terazi burcu​

Eğer geçmişte başlamış ve hala devam eden çözülmemiş konularınız varsa, bu konular artık bir karara varmanız için tekrar gündeminize düşebilir. Sağlığınıza ekstra önem vermeniz faydanıza olacaktır. Entelektüel anlamda oldukça derinleşeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Olaylara objektif yaklaşıp mantıklı ve pratik çözümler elde edebilirsiniz. Bu dönemi hayatınızda bazı dönüşümleri başlatmak ve gerçekleştirmek için kullanabilir, yapacağınız değişiklikler ile ilgili ailenizden destek alabilirsiniz.

Akrep burcu​

Bu hafta yakın çevreniz veya kardeşleriniz ile münakaşaya girmeye meyilli olabilirsiniz. Soğukkanlı kalmakta fayda var. Bu gerginliği büyüterek, partnerinize de yansıtabilirsiniz. Şimdiye kadar içinizde biriktirdikleriniz ile birlikte de büyük bir patlama yaşayabilirsiniz. Ailenizdeki objektif bakış açısı sayesinde, onlardan alacağınız tavsiyelere uyduğunuz müddetçe daha sakin kalabilirsiniz. Genel anlamda, ne istediğinizi net ifade edebildiğiniz sürece problem yaşama olasılığınız da azalacaktır.

Yay burcu​

Bu dönem kendinize haksızlık edebilirsiniz. Kendi değerinizi ve yaptıklarınızı küçük görmekten vazgeçin, aksi halde çalışma hayatınızda bazı gerilimler, tartışmalar yaşayabilirsiniz. Böyle durumlarda kuracağınız iletişim çok önemli olacaktır. Bunun yanı sıra olaylara ve kendinize objektif yaklaşmalısınız. Hakkaniyetli tutumunuz, yaşanması olası olayları sakinleştirecektir. Bu başarı size maddi kazanç olarak geri dönebilir.

Oğlak burcu​

Sizi heyecanlandıran aktivitelerin peşine düşme kararı alabilir, kendiniz ile ilgili bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Bu hafta flörtünüz ile bazı sürtüşmeler yaşamaya meyillisiniz. Sakin kalmanızda fayda var. Kendinizi objektif olarak değerlendirip, iki tarafa da eşit mesafe de kalabilirseniz bu süreci rahat geçirebilirsiniz. Kendinizde yapacağınız fikirsel değişimler de ilişkinizi olumlu etkileyecektir.

Kova burcu​

Şimdiye kadar bastırdığınız bazı korkularınızla yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Ailenizde ve yuvanızda bazı öfke çıkışları yaşayabilirsiniz. Kendinizi objektif olarak değerlendirmelisiniz, böylece olaylara daha farklı yaklaşarak bazı problemleri çözüme kavuşturabilirsiniz. Bu çözüm ortaya çıkan korkularınızın üstesinden gelmenize de fayda sağlayacaktır.

Balık burcu​

Sosyal çevrenizde bazı güç mücadelelerine şahit olabilirsiniz. Gelecek planlamanızda değişikliğe gidebilirsiniz. İletişimsel olarak daha sakin, net ve anlaşılabilir olduğunuzdan emin olmalısınız. Diplomasi yeteneğinizi keşfedebilir ve bunu kendinizi ifade etmek için kullanabilirsiniz. Bu durum, içinde bulunduğunuz sosyal çevre ile olan ilişkinizi de olumlu etkileyecektir.
Astrolog Damla Güleç


 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
18.687
1.392
kk ark (7).jpg


4-10 Ocak 2021 Haftasında Burçlar​

'Bazı insan ruhlarının denize kıyısı var sahiden. Onlarla konuşunca sanki bacakları denize nazır uzatıp huzur buluyorsun.' Cemal Süreya
Bu haftaya Ay Başak Burcu'nda başlıyoruz. Haftanın ilk günü gündemimizde olan konulara kafa yorup bekleyen işleri bitirmeye yönelik adımlar atabiliriz. Başak Burcu'nun gölge yanı olan detaycılık içinde çok boğulmayın, işler sarpa sarabilir. Akşam üzeri ve Salı günü düşüncelerimizde takıntılı olmayı daha çok deneyimleyeceğiz. Salı ve Çarşamba günleri Ay Terazi Burcu'na geçtiğinde Venüs ve Mars'ın uyumlu açıları olsa da Ay Şiron karşıtlığı olacağı için duygusal olarak beklemediğimiz tepkilere maruz kalabiliriz. Nispeten daha uyumlu duygular içerisinde olacağız. Takıntı durumlarına dikkat ettiğimiz sürece sakin geçirebileceğimiz iki gün. Perşembe ve Cuma günleri haftanın en zorlu günleri. Ay Akrep Burcu'na geçince, korkularımızı, şüphelerimizi ve endişelerimizi tetikleyip duygusal anlamda olayları içselleştirip derinleştirmemize sebep olacak. Özellikle Boğa Burcu'ndaki Mars ve Uranüs'e karşıtlık meydana geldiği Perşembe günü ani duygu değişiklikleri, ani öfke halleri ortaya çıkabilir. Perşembe günü Ay da, Mars da, Uranüs de rahat etmedikleri burçlarda olduğundan beklenmedik, ani gelişen olaylara dikkat edelim. Mars Boğa Burcu'ndayken hareket de yavaşlayacağından işler hızlı yol alamayabilir. Cuma günü Ay Akrep Burcu'nun en zorlu derecelerinden geçerken kendimizi yorgunluk ve tükenmişlik içinde hissedebiliriz. Bugünü daha rahat geçirmek adına hobilerimizle ilgilenebilir, meditasyon, yogayla uğraşabilir ya da dua ederek geçirebiliriz. Hafta sonu Ay Yay Burcu'na geçtiğinde kendimizi nispeten daha rahat hissedebiliriz, Yay özgürlükle bağdaşan bir burçtur. Ancak Jüpiter Satürn altında ezilirken, üstelik Uranüs'e olumsuz açıdayken bu özgürlük hissine girmemiz çok kolay olmayabilir.file.jpg
d8d514_3e02fc4fd54f461e90bf8cbeebd2b9e0~mv2.webpKoçlar ve Yükselen Koçlar: 14 Aralık’tan bu yana özellikle eğitim, yurtdışı ve hukuki konularda attığınız adımlarla ilgili artık bir sonuca ulaşıyorsunuz. Haftanın ilk günü bu konuya ilişkin bakış açınızı değiştirip son kez değerlendirin ve hayatınızda olacak değişiklikler üzerine çok takılmadan hedefinize paralel yol alıp almadığınızı gözlemleyin. İletişimsel anlamda, kendinizi özellikle işle ilgili konularda ve toplum önünde manipülasyon altında hissedebilirsiniz. Konu resmi bir yerle alakalıysa, yaklaşımınıza dikkat etmenizi öneririm; son dakika bir aksilik yaşamayın. Salı günü Ay Terazi Burcu’na geçtiğinde bir önceki günün yorgunluğunu atıp önünüze bakmak isteyeceksiniz. Salı ve Çarşamba günleri, Venüs Yay Burcu’nda Mars’a iyi bir açı yaparken gündeminizde olan konuya ilişkin güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ama Ay tam karşı burçtan geçtiği için duygusal ikilemler yaşamanız da çok mümkün. Perşembe günü ani duygusal değişimler, ani huzursuzluk belki öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Ani kararlar, ani atılımlar doğanızda var ama Perşembe günü böyle bir doğa için uygun değil. Sonradan pişman olmayın. Merak etmeyin geçici. Gündeminizdeki konuyla ilgili son demleri yaşıyorsunuz. Hafta sonu Ay Yay Burcu’na geçtiğinde duygularınızı özgürleştirmek isteyeceksiniz, iki günlük baskıdan sonra. Ancak Jüpiter Plüto'nun altında ezilirken siz yine de kontrollü gidin.


file.jpg
d8d514_5d86030646f0430382480078810a793a~mv2.webpBoğalar ve Yükselen Boğalar: Hani borç alma konusu gündeminizdeydi ya; ya da bir kriz vardı çözmeniz gereken; işte artık konuyu sonuçlandırmaya yaklaşıyorsunuz. Bazı gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Belki de kiminiz derinliklerde yaşadığınız esaret duygusunu özgürleştirmek istiyorsunuz. Pazartesi günü sabit fikirliliğiniz ayyuka çıkıp düşünsel anlamda yaşadığınız baskı kırılabilir. Belki de kırılma noktası budur. Artık farklı bir açıdan bakıp değerlendirme ihtimalini de gündeminize almanız gerekebilir. Bu kadar inatçı yaklaşımla birlikte istediğiniz sonuca ulaşamayabilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri Ay Terazi Burcu’na geçtiğinde biraz daha esnek olma ihtimaliniz yüksek. Venüs sizi sever, siz de Venüs'ü. Bence bu iki günün tadını çıkarın. Perşembe ve Cuma günleri zor geçecek. Özellikle ikili ilişkiler anlamında hissedeceğiniz baskı ve beklenmedik olaylar değişmek olmasa bile dönüşmek zorunda olduğunuzu size gösterecek. Zorlu iki günden sonra hafta sonu Ay Yay Burcu’na geçtiğinde duygusal baskı sizi zorlasa da dikkat etmeniz gereken fanatik yaklaşımlarınızı kontrol altında tutmanız olacaktır.


file.jpg
d8d514_a046acc344a048a987ad2f68e2791fcf~mv2.webpİkizler ve Yükselen İkizler: Partnerinizle ilgili konuyu irdelediniz, öyle yaptınız olmadı, böyle tuttunuz dağıldı; şimdi artık son nokta konulacak. Ya onunla yeni bir sayfa açacaksınız ya da farklı bir yola sapacaksınız. Sadece konuşarak çözüme ulaşamazsınız, karşınızdakini dinlemeyi de denemelisiniz. Yarın çözerim diye ertelediğiniz her konu daha büyük bir sorun olarak karşınıza çıkar. Haftanın ilk günü zihinsel olarak takıntılarınızla yüzleşeceksiniz. Belki de ilişkinizi düşünsel olarak irdeleyeceksiniz. Şüphelerinizi bir kenara koyup Salı ve Çarşamba günlerinde Ay Terazi Burcu’ndayken biraz daha uyumlu yaklaşmayı deneyebilirsiniz ilişkinize. Perşembe ve Cuma günleri zorluklarla mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Endişeleriniz ve korkularınız dip yapabilir. Bilinçaltınızdaki düşünceler iç ses olarak sizi yanlış yönlendirebilir. Hafta sonu Ay Yay Burcu’na geçtiğinde özgürlük hissiyatıyla bir konuşma yapmayın. Çünkü takip eden hafta sorumluluklarınızla yüzleştiğinizde pişmanlık duyabilirsiniz. Günlük düşünmekten öte biraz daha derinlik katmak bakış açınıza bir nüans katacaktır.


file.jpg
d8d514_2041eebc5fb14078a61cd7ef706dc885~mv2.webpYengeç ve Yükselen Yengeçler: Hadi bakalım işyerinizde gelişen olaylara sessiz kaldınız, belki içinize atıp kendinizi güvende hissettiniz ama hiçbir şey düşündüğünüz şekilde gelişmedi. Salt duygularınızla hareket ettiğiniz her durum, bir noktada patlak verebiliyor ve ucu size de dokunabiliyor. Pazartesi günü duygusal olarak yargılayıcı yaklaşacaksınız, ama başkasına değil, kendinize. Kendinizle yüzleşmek zorunda kalacaksınız. Sesinizi yükseltmeniz gerekirken susmuş olmanızın sonuçlarını fragman şeklinde gözlemleyeceksiniz. Pazartesi, Perşembe ve Cuma günleri sesinizi yükseltmek için doğru günler değil. Baskı altında son söylemeniz gerekeni başta söyleyebilirsiniz ve ipler daha da gerilebilir. Salı ve Çarşamba günleri görüşlerinizi bildirmek için daha uygun. Adım atmak adına daha olumlu bir görünüm var gök kubbede. Hafta sonu gündeminizdeki bu konuda ani kararlar vermeyin; ruh haliniz baskı altında hissederken, özgürlük kapısı açılabilir. Adım atmadan önce iki kez düşünün. Sağlık konusu varsa gündemde sonuç alacağınız günlerden geçiyoruz.


file.jpg
d8d514_2426faa4f224400784b67979cd4a6c57~mv2.webpAslanlar ve Yükselen Aslanlar: Aşk konusu geçen aydan beri gündeminize girdiğinden itibaren tüm olasılıkları gözden geçirdiniz; hatta takdir almak için bazı hareketlere bile göz yumdunuz; veya içinizdeki sizi farklı yorumladınız. Haftanın ilk gününde konuya eleştirel ve hatta yargılayıcı yaklaşabilirseniz. İlişkinizde yolunda gitmeyen konu her neyse çözeceksiniz. Sadece içinizden gelen duygu neyse onu yansıtın. Salı ve Çarşamba günleri içinizdeki eğlenceli tarafı partnerinize gösterirseniz olumlu bir yol alabilirsiniz. Perşembe ve Cuma günleri herkes için duyguların şüphe ve endişeyle harmanlaşacağı günler. Bu iki gün sorunu ortadan kaldırmak için doğru günler değil. Hafta sonu Ay Yay Burcu’na geçtiğinde aşkla ilgili konuda yeniden değerlendirip gelecek haftayı beklemenizi öneririm. Zor bir dönemden geçiyoruz ve bakış açımızı ben’den çıkarıp biz’e geçirebilirseniz daha etkin yol almanız mümkündür.


file.jpg
d8d514_7812c80a52834beab30b72b83902af59~mv2.webpBaşaklar ve Yükselen Başaklar: Ev içerisinde köklenen ve gündeminizde yer alan konulara yaklaşımınız Pazartesi günü iyice takıntılı olabilir. Olaylar hiç bu kadar karışık görülmemiş olabilir. Hızlı davranıp yanlış kararlar vermeyin. Karşınızdakini yargılarken kendinizi de süzgeçten geçirin. Salı ve Çarşamba günleri yargılamak yerine dinleyip uyum gösterme seçeneğini düşünebilirsiniz. Bu iki günü iyi kullanın çünkü Perşembe Cuma günleri duygusal olarak takıntılarınız çerçevesine bir de şüphe ve endişeyi de katınca içinden çıkamayacağınız bir kısırdöngü halini alabilir olaylar. Cumartesi ve Pazar günü nispeten daha iyi. Ama Siz Başaklar için Ay’dan gelen olumsuz etki duygularınızı tetikleyebilir ve acabalar içinde yol alabilirsiniz. Gelecek hafta Ay Oğlak Burcu’na geçtiğinde sorumluluklar da çerçeve içine gireceğinden olaylar daha net sonuçlanacaktır. Biraz daha sabır.


file.jpg
d8d514_35d8767c96d749219c6c7e7756369a19~mv2.webpTeraziler ve Yükselen Teraziler: Siz uyum insanısınız. Huzur ve uyum olmayan her yerden kaçarsınız. Huzur ve uyumu bulmak adına düşüncelerinizde ve duygularınızda değişime bile gidersiniz. Günün sonunda da siz olmayan bir siz bile ortaya çıkabilir. Özellikle Pazartesi günü bu uyum ve huzur olgularına takılıp iletişim kurmak veya devam ettirmek adına farklı davranmayın. Salı ve Çarşamba günü Ay sizin burcunuzdayken olaylara yaklaşımınız sizi daha fazla yansıtacaktır. Perşembe ve Cuma günlerinde yaşayacağınız endişe sizi yine farklı davranmaya yöneltebilir, ama bu endişe durumu geçici olduğundan, sonradan pişmanlık duyabilirsiniz. Artık korkularınızla ve endişelerinizle yüzleşip iletişimsel anlamda kat ettiğiniz yoldaki tüm aksaklıklar çözülecek. Sadece doğru gün ve doğru zamanda doğru kararları vermek gerekir. Hafta sonu Ay Yay Burcu'ndayen düşünceleriniz özgürleşip bu sefer tam aksi yönde tavırlar göstermeniz söz konusu olabilir. Her anlamda kendiniz olmayı başaramadığınız her durum sizi sahte bir duruma düşürecektir. Enine boyuna düşünüp hareket edin.


file.jpg
d8d514_759fa65b550e480d969ac699b951aeb2~mv2.webpAkrepler ve Yükselen Akrepler: Evet birkaç haftadır gündeminizi para konusu işgal ediyor. Harcamalarınız mı arttı? Yoksa gelirleriniz mi azaldı? Belki iş konusunda bazı aksaklıklar yaşadınız. Yaşadığınız her ne is ucu paraya dayanıyor değil mi? Pazartesi günü bu konuyu bir daha gözden geçirip ne yapmanız veya ne yapmamanız gerektiğine yönelik düşüncelerinizi geliştirin ama geçiştirmeyin. Salı ve Çarşamba günleri Ay Terazi Burcu’na geçtiğinde nispeten daha olumlu ama Perşembe ve Cuma günleri duygusal yoğunluğu en fazla yaşayanlar sizler olacaksınız. Kafanızda bin bir konu zihninizi işgal edecek. Ama siz krizlere alışıksınız. Krizlerle nasıl başa çıkacağınızı daha iyi biliyorsunuz. Bu sebeple ne kadar derin yaşasanız da günün sonunda yeni bir sayfaya başlamak sizin için zor olmuyor. Cumartesi ve Pazar günleri dinlenin. Para konusu ya çözülecek ya çözülecek. Sadece kendinize biraz zaman tanıyın.


file.jpg
d8d514_75da3b0c13f04396a37cbd4be087941d~mv2.webpYaylar ve Yükselen Yaylar: “Ben” dediğiniz günlerden geçiyorsunuz. Hayatınızda yolunda gitmeyen konulara yoğunlaştınız son haftalarda. Belki de kadersel bir takım değişimler hayatınıza yansıdı. Ama günün sonunda olgunlaşarak hayatınıza devam edeceksiniz. Olaylara umarsızlaşmayın, hafife alıp kulak arkası etmeyin. 2022 ortasına kadar kulak arkası ettiğiniz her konu gündeminize düşecek ve sizi beklemediğiniz bir anda tepetaklak edebilecektir. Bu sebeple, haftanın ilk gününü duygusal anlamda takıntılarınızla yüzleşip detaylarda boğulmadan geçirin. Haftanın ikinci ve üçüncü günlerinde biraz daha rahat bir dönem geçireceksiniz. Nefes alabileceksiniz. Perşembe ve Cuma günlerinde hiçbir şeye yoğunlaşmadan kendinizi baskı altında bile hissetseniz adım atmayın. Daha sakin düşünebilmek için hafta sonunu bekleyin ama özgürlük naralarınızın sesini yükseltmeyin. Başkalarının da özgürlük alanlarına yaklaşımınızı gözden geçirip ona göre kararlarınızın neticeleriyle yüzleşin.


file.jpg
d8d514_a6fe912ff80b4875a336913baa12741b~mv2.webpOğlaklar ve Yükselen Oğlaklar: Aldığınız nefesin değerini en iyi öğrenenlerdensiniz. Yaşadığınız tüm kısırdöngüler sonlanmak üzere. Tek yapmanız gereken bilinçaltınızda biriktirdiğiniz korkularınızla yüzleşip onlara yol vermek olacaktır. Sorumluluklarınız omuzlarından başka ruhunuzu da kontrolü altına almasın. Kurtulun fazlalıklardan. Hayatınızdan çıkardığın her türlü durumu geçmişe, ait olduğu yere mıhlayın. Artık önünüze bakmanız gerekir. Pazartesi günü biraz zorlanabilirsiniz ama Salı ve Çarşamba günleri kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Perşembe ve Cuma günlerine dikkat çünkü korkularınızı daha da büyütebilir sizi hakimiyeti altına almasına izin verebilirsiniz. Kurtulmaya az kaldı, birilerine güvenip düşüncelerinizi ve duygularınızı paylaşmakta yarar var. Hafta sonu içsel yolculuk adına meditasyon, yoga gibi konularla uğraşmanız size iyi gelecektir. Hiçbir şey yapamıyorsanız bol bol dua edin. 13 Ocak’taki Yeniayla birlikte yeni başlangıçlara yelken açabilirsiniz.


file.jpg
d8d514_bfb5ef93e9d14114b16f45cf9b315414~mv2.webpKova ve Yükselen Kovalar: Çevrenizdeki gelişmelerden duyduğunuz şaşkınlıklar ve dost bildiklerinizin size olan yaklaşımlardan duyduğunuz rahatsızlıkları sonuçlandırmak için elinize fırsat geçti. Artık bu durumun sonuna geliyorsunuz. Gerçekçi yaklaşımınızdan dolayı olayları istediğiniz şekilde yönetmeniz sizin için daha kolay. Pazartesi günü Ay Başak Burcu’ndayken değişken duygular içerisinde gidip gelseniz de Salı ve Çarşamba günleri kendinizi hem zihinsel hem de duygusal olarak daha güçlü hissedeceksiniz. Perşembe ve Cuma günleri doğanızın dikili taşı özgürlüğünüzün üzerinde tehditler hissetseniz de gerçekçi bakış açınızla durumlardan hiç düşünmediğiniz şekilde hızlıca sıyrılabileceksiniz. Bunun için hafta sonunu bekleyin. Biraz baskılanma hissiyatı olacaktır ama geçici.


file.jpg
d8d514_e7d158293823433f9a21e18f859fd302~mv2.webpBalıklar ve Yükselen Balıklar: Gündeminize aldığınız kariyer konusuna duygusal yaklaşımınız ve sürekli olarak değişik duygular içine girmeniz sizi zor durumlarda bırakıyor. Kendinizi ifade edemiyor bile olabilirsiniz. Beklentilerinizi mutlaka söylemelisiniz, her şeye uyum sağlamaya çalışarak kendinizi feda etme enerjisinden kurtulun. Ay hafta başında tam karşı burçta hareket ederken duygusal olarak çok karışık hissedeceksiniz. Ama Salı ve Çarşamba günleri daha rahat geçecek. Tek yapmanız gereken uyum adına herkese “evet” dememek. Uyum kendi isteklerinizi, düşünce ve duygularınızı açıkça ifade ederek gösterilmeli. Perşembe ve Cuma günleri duygusal olarak fazla derin düşüncelere dalabilirsiniz. Durumları derinleştirip içinden çıkılmaz bir hale getirebilirsiniz. Mümkünse bu iki günü düşünerek geçirin ama karar almayın. Hafta sonunu daha rahat geçireceksiniz.
Sevgiyle iyi haftalar diliyorum.
Özlem Özdemir
AstroFameo
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
18.687
1.392
kk ark (8).jpg
KOÇ:Sevgili koçlar haftaya arkadaş çevreniz de bazı bitişler ile başlıyorsunuz. Yeni arkadaşlar yeni insanlar tanıyacaksınız. Is ve sağlık konuları da bu hafta gündeminizde olabilir. Sağlığınıza yeme düzeninize çok dikkat edin. Is hayatınızda beklenmedik değişimler yaşamanız mümkün olabilir. Size fazlasıyla yarayacak iş teklifleri yada maaş artışları gundemizde olacak. Aşk hayatınızda ise karar verme durumunda kalabilir yada vazgeçemediğimiz biri var ise çöpe atma vakti gelmiş demektir. Yenileniyor güçleniyor sunuz. Parasal anlamda bu hafta anı alışverişler yapmayın büyük ve pahalı şeylerden uzak durun derim. Yine bu hafta gizli saklı aklınıza yatan iş projeleri iş deneyimleri var ise harekete geçeceksiniz. Arkanızdan konuşulan gizli olaylar da gün yüzüne çıkabilir. Dikkatli olun gözler sizin üzerinizde olacak.
BOĞA:Sevgili boğalar haftaya biraz duygusal başlayabilir hatta birazda agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Bu hafta özellikle yakın çevre ve dostlarınızın dertlerini dinlerken onları sert eleştirmekten kaçının. Bu hafta sizi aylardır hatta yıllardır zorlayan iş konuları yada dostlarınızın şüpheli tavırları ile ilgili gizlenen ne varsa gün yüzüne çıkıyor. Yurt dışı kaynaklı işleriniz var ise bu hafta olumlu haberler alabilir mutlu olabilirsiniz. Aile yuva konularıyla ilgili yeni kararlar yada planlar gündeminiz de olacak. Ev değiştirmek yada ev almak gibi konuları masaya yatırıp ilerleyen aylarda hayata geçiriyorsunuz. Bu yer değişikliği şehir değişimi bile olabilir canlarım. Is hayatınızda hedeflediğiniz planladığıniz konulara ışık tutup karar verme döneminde olacaksınız. Yeni bir iş kurup hayatınızda yetenekli olduğunuz alanları konuşturacaksiniz. Sadece bu hafta herşeye hemen inanıp gemileri yakmayın. Araştırın ve sabredinIKIZLER:Sevgili ikizler haftaya yalnız kalma isteği duygusal bir modla başlıyorsunuz. Yaşamı ve bulunduğun alanı sürekli sorgulayabilir kendini neden böyle oldu sorularıyla başbaşa bulabilirsiniz. Yine bu hafta bazı yeni eğitimler alıp hayatınıza dahil edecek bundan keyif alacaksınız. Çocuklarınız var ise onlar için geleceğe dair bazi yatırımlar yapmak isteyeceksiniz. Beklentileriniz hedefleriniz gece gündüz içinizi kemirecek bu hafta bu sebeble zihniniz ruhunuz yorgun düşebilir. Aile büyükleri ile ilgili bazı sağlık haberleri alabilirsiniz. Sizlerde bu dönemde rahim ve kasık bölgenize dikkat edin. Is hayatınızda elinize ekstra bir kazanç geçebilir.


YENGEÇ:Sevgili yengeçler haftaya iletişim anlaminda yoğun başlayabilirsiniz. Uzakta olan dostlar arkdaslar ile konuşmak dertlesmek sosyalleşme isteği yoğun olabilir. Genel anlamda sizler için duygusal bir hafta olacak. Dokunsalar ağlayacak modda olduğunuz için işinize kendinizi vermede zorlanabilirsiniz. Evrak işleriniz var ise dikkatli olmaniz da fayda var canlarım. Bu hafta sizi yoran uzun süredir değişmeyen ilişkileri bitiriyor veya şifalandırıp yolunuza devam ediyorsunuz.is hayatınızda bu hafta verdiğin mücadelenin meyvesini yiyecek maddi anlamda güçleneceksiniz. Ama bu hafta kimseyle tartışmayın kendinizi sakin tutun. Aslında bu yıl yengeçler hayatınızdaki fazlalıkları ne olursa olsun arkadaş sandıklarımız, bitmeyen ilişkiler, hatta fazla kilolarınızı bile atıyor hayatınıza renk katıyorsunuz. Değişimden korkmayın canlarımASLAN: Sevgili aslanlar haftaya iş hayatınızla ilgili yeni şanslar elde ederek başlıyorsunuz. Işinizi bir üst seviyeye taşımak ve gelirinizi arttırmak için karşınıza bu hafta güzel fırsatlar çıkacak. Aşk hayatınızda ise hayatınızda biri var ise bu hafta evlilik konuşmaları sıkça yapabilir ciddi bir sürece adım atabilirsiniz. Evli iseniz eşiniz ile aranızdaki bağ güçlenebilir. Bu bir bebek sayesinde de olabilir hayırlısı olsun diyelim. Kıskançlık ve dedikodulara da ekstra dikkat edin derim. Hafta sonuna doğru daha duygusal bir moda girip ağlamaklı olabilirsiniz. Yalnızlar içinde bu hafta yeni biri gundemizde olacak. Eskisi gibi hemen kalbinizin kapılarını açmayın bekleyin ölçün tartın canlarım
BAŞAK:Sevgili başaklar haftaya sağlık ve iş yeri ile ilgili konularla başlıyorsunuz. Is hayatınızda şüpheleriniz netliğe kavuşacak. Sağlık alanında kilo vermek kötü alışkanlıklardan kurtulmak isteyecek ve harekete geçeceksiniz. Bazılarınız aşk hayatında ciddi kararlar alacak evliliğe doğru adım atacaklar. Aşk hayatınızda duygular oldukça yoğun yaşanabilir. Sevgiyi içinizde hissedecek ve mutlu olacaksınız. Bazılarınız bebek haberleri de alabilir. Hafta sonuna doğru size tavsiyem iş ortamında anı agresif tavırlardan uzak durmanız. Kimseyle tartışma içinde olmayın ve bu bir aylık dönemde sabırlı ve sakın olmaya özen gösterin. Emlak ile ilgili arayışta olanlar var ise bu hafta güzel haberler alabilir


TERAZI:Sevgili teraziler uzun süredir aşk hayatınızda gelgitli dönemler kavgalar tartışmalar yaşıyorsunuz. Yada net olmayan ucu açık ilişkiler sizi oldukça yormuş görünüyor. Bu hafta artık bu ilişkilerle ilgili netlik kazanacak kendini daha iyi hissedeceksiniz. Maddi anlamda önünüzdeki günlerde de dikkatli olmaniz da fayda var. Gelen paralar yerine gidecek beklediğiniz bazı işler geri dönecek böyle bir süreci atlatmak için ekstra harcamalardan uzak durmanız gerekiyor. Ama bazılarınız bu hafta emlak yatırım konularıyla ilgili şanslı o yüzden gelen fırsatları hemen itelemeyin araştırın ve yapın. Bu dönemde aşk hayatınızda kimse yok ise yeni biri karşınıza çıkacak

AKREP:Sevgili akrepler haftaya aile ve yuva konularıyla başlıyorsunuz. Bu hafta kardeşleriniz akrabalarınız ile iletişim oldukça güçlü olacak. Kardeşler ile yüzyüze gelip geçmişteki bazı konuları netleştireceksiniz. Bu hafta yine ev değiştirmek ev almak semt değiştirmek ile ilgili konular gündemde olabilir. Şansınız açık iletişim kurduğunuz ksiilerle anlaşmalar mümkün olabilir. Değişim yaşayacaksınız önümüzdeki 2 aylik süreç hayatınızda güzel gelişmeler olacak. Sadece karar vermek ve adım atmak sizi biraz zorluyor olabilir. Korkmayın ve pes etmeyin derim. Is hayatınızda ise bazı zorlanmalar sizi gerginlestirebilir. Bu süreçte sakın kalıp kendinizi yıpratmayın canlarım. Sağlık anlamında ise bu hafta kontrollere gidip titiz davranabilirsiniz. Keyifli bir hafta geçirmeniz dileği ile
YAY:Sevgili yaylar bu hafta aile yuva ve seyahatlar gündeminizde olacak. Ailenizle birlikte emlak ile ilgili bazı konuları konuşup yada size aile büyüklerinden gelen miras gibi konular gündemde olabilir. Is hayatınızda ise bazı seyehatlar ortaya çıkacak. Bu hafta özgür olma isteğini içinizde oldukça fazla hissedebilir bazı sınırları zorlayabilirsiniz. Beklediğiniz paralar var ise bu hafta az az elinize gelecek. Eğer yalnız bir yay iseniz bu hafta hayatınıza dahil etmek isteğiniz kişiler sizi yanıltabilir dikkatli olun canlarım. Evliler yada ilişkisi sorunlu olanlar bu hafta iyileşmeler söz konusu olacak geçmişi unutup seviyorsanız ilişkinize şans verin.


OĞLAK:Sevgili oğlaklar haftaya maddi konular ile başlıyorsunuz. Uzun süredir para sıkıntısı ile mücadele ediyor ve işin içinden çıkamıyorsunuz. Buda sizin gergin olmanıza sebeb oluyor. Bu hafta gelirinizi arttıracak işler yapacak borclarinizdan kurtulacaksınız. Aile anne baba konuları ile ilgili sağlık anlamında güzel gelişmeler yaşanacak. Sizinde uzun süredir beklediğiniz sağlık ile ilgili konular çözüme kavuşuyor. Bu hafta çocuklarınız var ise yada çocuk düşünüyorsanız bununla ilgili mücadele edecek ve biraz yorulacaksınız. Ama sonucunda güzellikler sizinle olacak sabredin canlarım. Bu yıl bazılarınıza bebek var ama sağlık ile ilgili dikkatli olun keyifli bir hafta geçirmeniz dileği ile
KOVA:Sevgili kovalar haftaya sizler kendinizde imajınızda değişiklikler yaparak başlıyorsunuz. Kendinzii iyi hissetmek adına saç rengi değişimi bazı ufak operasyonlar da yapabilirsiniz. Uzun zamandır aileniz eşiniz sevgiliniz kardeşleriniz ile olan sürtüşmeler bu hafta sona eriyor. Kendinizi neşeli ve umutlu hissedeceksiniz. Evli olanlar geçtiğimiz yıllarda oldukça yoruldular bu hafta iyileşmeler olacak. Bu hafta ve önünüzdeki bir aylık süreçte oldukça yoğun bir döneme gireceksiniz. Ev almak semt değiştirmek hatta şehir değişikliği bike olabilir hayatınızda. Çocuklarınız var ise onların geleceğine dair bazı plânlar yapacaksınız. Bu hafta yine parasal anlamda elinizden para çıkacak. Bu paralar borçlarıniz olduğundan rahatlayacaksınız. Keyifli bir hafta gecirmen dileği ile

BALIK:Sevgili balıklar haftaya güzel ve sizi sevindirecek gelişmeler ile başlıyorsunuz. Dostlarınız çevreniz ailenizden her anlamda destek göreceksiniz bu hafta. Is hayatınızı etkileyecek kişilerle tanışıp paranızı çoğaltabilirsiniz. Is hayatınızda süpriz gelişmeler de söz konusu mevcut iş yerinizde terfi yada yer değişikliği olabilir. Buda sizi oldukça mutlu edecek. Bu dönemde sadece size tavsiyem kim olursa olsun konuşmalarınızı gergin ve sinirli yapmayın. Kırıcı olmayın. Aşk hayatınızda ise evliler monoton düzene devam ediyor olacak. Fakat sevdiğiniz yada eşiniz sizden yana sıkıntılı olabilir. Onları anlamaya çalışın. Bekarlar bu hafta yada bu ay sonunda yeni biriyle tanışacak. Keyifli bir hafta geçirmeniz dileğiyle
DENIZ KARINCA
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
18.687
1.392


kk ark (10).jpg


Koç: Bu aralar arkadaş çevresinden biri tarafından kandırılma, duygu sömürüsüne maruz kalma, sosyal çevre tarafından manüpüle edilme riskiniz var. Eğitim, yurtdışı, seyahatler konularında şanslısınız. Para konularında ani kararlardan kaçının.

Boğa: Kariyerle ilgili düzen bozan ani konular gündeme gelebilir ve bu moralinizi biraz bozabilir çünkü gelirinizi olumsuz etkileyebilir. Kariyer çevresinden özele taşıdığınız ilişkileriniz gözden geçirme zamanı. Diğer yandan sosyal çevrenizi bilgi ve fikirlerinizle şifalandırıyorsunuz.

İkizler: Evlilik ve ciddi ilişkilerde hafta başında kriz deneyimleme riskiniz olsa da geçici bu durumu empati kurup uyumlu davranarak atlatabilirsiniz. Bakış açınızı pozitif tutun. Kariyer alanında beklenmedik bir gelişme olabilir.

Yengeç: Akademik başarılar ve eğitim bu hafta sizin konularınız. Yeni fikirlerinizi rahatlıkla ortaya koymalısınız. Atılgan davranıp bir yaraya merhem olabilirsiniz. Sosyal çevrenizde agresyon hakim olacak, bu yüzden sabit fikirlilikten kaçınırsanız daha hafif atlatabilirsiniz.
Aslan: İlişkiler, çocuk konularında zorlayıcı geçebilir ancak siz de ayın terazi burcuna geçmesiyle ve sıcakkanlılığınızla bunun üstesinden geleceksiniz. Uzak seyahatlerde bu hafta dikkatli olmanızı öneririm. Günlük işler ve mesai çevresinde çevik adımlarla destek ve şifa verebilirsiniz.

Başak: Aile, yuva konularında mantık – duygu çatışmaları yaşayabilirsiniz. Kendi çıkarınızı gözettiğiniz, aşk ilişkilerinde bu yönde olumlu köklü değişimler yaşayıp yaşattığınız bir hafta olabilir. İş çevrenizde gergin bir hafta olabilir, bencil bulunmamak için kolektif yönünüzü biraz daha fazla çalıştırmalısınız.

Terazi: İş hayatında sıradışı ama olumlu gelişmeler yaşanabilir. Farklı bir fikriniz varsa ortaya koyma zamanı. Ayrıca estetik konularıyla ilgili siz de bu haftanın şanslı burçlarından birisiniz. Eşiniz veya çocuğunuzla ilgili ani bir problemle karşı karşıya kalabilirsiniz, dikkatli olmanızda fayda var.

Akrep: Bu haftanın girişimcisi sizsiniz. Her an yeni fikir ve projeler üretebilir, bunlarla ilgili beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Para konularındaki sorunlarınızı politik dilinizi kullanarak aşabilirsiniz. Hukuki konularda da şanslısınız. Aile üyelerini, özellikle de yaşlı kimseleri sağlıklarına dikkat etmeleri konusunda uyarmalısınız.Yay: Güzellik, bakım işlerinizi bu hafta yapabilirsiniz, işler istediğiniz gibi gitmeye müsait. Sosyal ilişkiler ve arkadaşlıklarınızla ilgili de hafta sonuna doğru şanslısınız. Yakın çevrenizle olan ilişkileriniz gerilimli olabilir. Seyahatlerinizde bu hafta dikkatli olmalısınız. Satış pazarlama işlerini 7 Ocaktan sonraya bırakmanızı öneririm.

Oğlak: Para işleriyle ilgili adımlarınızı dikkatli atmalısınız çünkü dolandırılma ihtimaliniz bu hafta biraz daha fazla olabilir. Para ve yuva konuları bağıntılı gidecek. Aile fertlerinden yaşlı olanlarla ilgili ani gelişmeler yaşanabilir. Para sorunlarında ise bilgi ve disiplininiz size şifa olacak.

Kova: Siz de bu hafta oğlaklarda bulunan dolandırılmaya müsait etkiyi alabilirsiniz. Bu hafta estetik, bakım konularına yönelebilirsiniz ancak büyük değişim vaat eden işlemlerde gözünüz açık olsun. Ani kaz ve yaralanmalar konusunda bu hafta oldukça dikkatli olmalısınız.

Balık: Çevrenizdeki arkadaşlarınıza dikkat etmeniz gereken günlerdesiniz. Sosyal çevrenizde gizli düşmanlar tarafından kandırılma, manipüle edilme riski taşıyorsunuz. Üşütmemek için ekstra çaba sarfetmenizi öneririm. Bu hafta fikir ve inançlarınızı sorguluyorsunuz.


Neptünyen Astrolog
astro12thouse
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
18.687
1.392
kk ark (14).jpg

YÜKSELEN KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU: Eğitim ve yakın çevreyle olan ilişkilerde hesapta olmayan gelişmeler olabilir. Hafta sonu ise arkadaşlarla maddi konularda fikir ayrılıklarından kaynaklı gerilim yaşanabilir. Bu da aslında finansal olarak farklı bir bakış açısı geliştirmeye destek olacak.

YÜKSELEN BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU: Maddi konularda koyulmuş hedeflerin gerçekçi olmaması bazı zorlukları gündeme getirebilir. Eğitimle ve ticaretle ilgili alanlarda güzel gelişmeler olabilir. Boğaz ve boyun bölgesinde de hassasiyete dikkat edilmeli.

YÜKSELEN İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU: İş birliği yapılan alanlarda dengeyi sağlamak için gerçekçi olmaktan vazgeçilmemesi gereken bir hafta. Hesapta olmayan giderlerin çözümlerini kolaylıkla bulma söz konusu. Hafta sonu sahip olunanları bırakmama isteği yerine, yeniliklerin getireceklerine odaklanmak daha iyi sonuç verecektir.

YÜKSELEN YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU: Uzak çevreyle ve fedakarlık konusundaki inançlarla ilgili objektif karar vermeye dikkat edilmeli. Hafta sonu ikili ilişkilerde güzel gelişmeler olabilir. Arkadaşlarla daha paylaşımcı olmak da gerilimleri engelleyebilir.

YÜKSELEN ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU: İkili ilişkilerde ve arkadaş çevresinde kıskançlık sorunları yaşanabilir. İş birliği yapılan alanlarda otoriter olma konusu gerginlik yaratabilir. Hafta sonu işle ve günlük işleyişle ilgili olumlu gelişmeler getirir.

YÜKSELEN BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU: Hem ailede hem de iş hayatında denge kurmak adına her şeye evet dememeye gayret edilmesi gereken bir hafta. Aşk hayatında daha istikrarlı bir dönem başlıyor. Hafta sonu günlük düzenle ilgili değişimlere karşı direnç göstermemeye dikkat edilmeli.

YÜKSELEN TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU: Yoğun tempo sonucu sağlıkla ilgili çıkabilecek sorunların ihmal edilmemesi gereken bir hafta. Hafta sonu evle ilgili düzenlemeler ve aile bütçesinde ayarlamalar yapılabilir. Çocuklarla ilgili konulara daha esnek yaklaşmak gerilimleri azaltacaktır.

YÜKSELEN AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU: Bu hafta eğlenceye fazla odaklanmak ya da işleri şansa bırakmak yanıltabilir. Hafta sonu ikili ilişkiler konusunda güzel gelişmeler getirecektir. Yalnız ilişkilere sabit düşüncelerle yaklaşmamaya dikkat edilmeli.

YÜKSELEN YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU: İlişkilerde bireysel konuları çok fazla ön planda tutmak yerine dengeli davranmaya dikkat edilmeli. Finansal olarak olumlu gelişmeler yaşanabilir. Hafta sonu sağlığa dikkat edilmeli.

YÜKSELEN OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU: Eğitim ve iletişim konularında detaylarda kaybolmamaya dikkat edilmeli. Hem aşkta hem de yakın çevreyle olan konularda hafta sonu güzel gelişmeler yaşanabilir. Çocuklarla ilgili harcamalarda artış söz konusu.

YÜKSELEN KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU: Çevrenin düşüncesine çok odaklanıp kendini fazla yargılama hatasına düşülmemesi gereken bir hafta. Ebeveynlerle ve evle ilgili bitirmek istenilen işler bitirilebilir. Hafta sonu aileyle, yeni düşüncelere dirençten kaynaklanan gerginlikler yaşanabilir.

YÜKSELEN BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU: İş hayatındaki sorumluluklar ve aile konularını dengelerken bireysel istekleri unutmamaya dikkat edilmeli. Hafta sonu sosyalleşmenin iyi geleceği bir zaman olacak. Yakın çevreyle bazı bitişler de yaşanabilir.
Aslıhan Kozluca - Pembenar
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
18.687
1.392
kk ark (13).jpg

KOÇ BURCU:

Sevgili Koç burçları bu hafta Mars'ın Boğa burcuna geçmesi ile birlikte parasal konularda hayatınızda hareketlenmeler başlıyor olacak. İşinizden elde etmiş olduğunuz geliri arttırmak adına yeni iş fırsatları önünüze gelebilir. Bu süreçte önünüze gelen iş tekliflerini iyi değerlendirmelisiniz Haftasonuna doğru Merkür'ün Kova burcuna geçmesi ile birlikte sosyal çevrenizle olan iletişiminiz bir hayli artacak. Aynı zamanda hem aşk hayatınızda
hem de dostlarınızla olan iletişiminizde güzel bağlantılar kurabilirsiniz.


BOĞA BURCU:

Sevgili Boğa burçları bu hafta Mars'ın Boğa burcuna geçmesi ile birlikte hedeflerinizle ilgili adımlar atmaya başlayacaksınız ancak bu adımlar sizi zaman zaman zorlayabilir. O nedenle özellikle kariyer hayatınızla ilgili atacağınız adımları dikkatle seçmeli ve emin olmadan
acele kararlar vermemelisiniz. Hafta sonuna doğru Merkür'ün Kova burcuna geçmesi ile birlikte iş hayatınızda anlaşmalar, sözleşmeler ve işinizle ilgili üstlerinizle konuşmalar yapmanız gerekebilir.

İKİZLER BURCU:

Sevgili İkizler burçları bu hafta Mars'ın Boğa burcuna geçmesi ile birlikte ruh sağlığınız, psikolojiniz ve beden sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir döneme giriş yaptınız. Gereksiz bir öfke veya korkuların birden ortaya çıkması gibi durumlar söz konusu olabilir. Bu tarz durumlarda zaman zaman bir profesyonelden destek almak sizlere iyi gelebilir. Merkür'ün Kova burcuna geçmesi ile birlikte eğitim, yurtdışı, akademik kariyer ve ticaretle ilgili konulara daha fazla kafa yorabilir ve odaklanmanızı gerektirecek durumlar söz konusu olabilir.

YENGEÇ BURCU:

Sevgili Yengeç burçları bu hafta Mars'ın Boğa burcuna geçmesi ile birlikte sosyal hayatınızda ve arkadaşlarınızla olan iletişiminiz
hız kazabilir.Aynı zamanda işinizden elde etmiş olduğunuz geliri arttırmak için daha yoğun çalışabilir veya yeni iş fırsatları arayışına girebilirsiniz.
Haftasonuna doğru Merkür'ün Kova burcuna geçmesi ile birlikte parasal konularda, alacak vercek ve borçlarla ilgili konularda daha fazla
düşünmeniz ve ortak gelirinizin olduğu kişilerle konuşmalar yapmanız gerekebilir.

ASLAN BURCU:

Sevgili Aslan burçları bu hafta Mars'ın Boğa burcuna geçmesi ile birlikte iş ve kariyer hayatınızla, hedeflerinizle ilgili mücadeleniz başlıyor. Hedeflerinize ulaşmak için çok çalışacağınız ve enerjinizin çok yüksek olacağı bir döneme giriş yaptınız. Merkür'ün Kova burcuna geçmesi ile birlikte ikili ilişkilerinizle ilgili konuşmalar yapacağız aynı zamanda işinizle ilgili yazılı sözlü anlaşmalara adımlar atacağınız bir dönem olacak.

BAŞAK BURCU :

Sevgili Başak burçları bu hafta Mars'ın Boğa burcuna geçmesi ile birlikte eğitim,yurtdışı ve akademik konularla ilgili mücadele etmeye başlayacağınız ve enerjinizin de bir hayli yükseleceği bir dönem olacak.Yurtdışı bağlantılı işler yapmak hatta yeni eğitimlere
başlamak isteyebilirsiniz. Merkür'ün Kova burcuna geçmesi ile birlikte iş hayatınız, günlük rutininiz ve sağlığınıza özen göstermeli ve hem uyku hem de beslenme alışkanlıklarınıza dikkat etmelisiniz.

TERAZİ BURCU:

Sevgili Terazi burçları bu hafta Mars'ın Boğa burcuna geçmesi ile birlikte parasal konular alacak verecek borçlar ve mahkeme süreçleri ile ilgili konularda hız kazanmaya ve mücadele etmeye başlıyorsunuz.Bu alanda cesaretiniz ve enerjiniz bir hayli yüksek olacak. Dikkat etmeniz gereken nokta sabırsız, aceleci ve gereksiz öfkeli olmamak olacak.Merkür'ün Kova burcuna geçmesi ile birlikte aşk hayatınıza fazlaca kafa yoracaksınız gibi duruyor. Aynı zamanda aşk hayatınızda yaşadığınız sorunları tespit ederek onları düzeltebilirsiniz.

AKREP BURCU:

Sevgili Akrep burçları bu hafta Mars'ın Boğa burcuna geçmesi ile birlikte ikili ilişkilerde mücade edeceksiniz gibi görünüyor. Bir ilişkiniz varsa ilişkinizdeki tavır davranışlara dikkat etmeli gereksiz öfkeli hareketlerden kaçınmalısınız. Aynı zamanda bir ilişki başlatmak istiyorsanız da bu dönemde adımlar atmak isteyebilirsiniz.Merkür'ün Kova burcuna geçmesi ile birlikte ailenizle olan iletişiminiz artacak ve onlarla ilgili konulara daha çok kafa yoracaksınız.

YAY BURCU:

Sevgili Yay burçları bu hafta Mars'ın Boğa burcuna geçmesi ile birlikte iş hayatınız günlük rutinlerinizde yeni bir düzen gelmesini isteyeceksiniz ve çok çalışarak efor sarfedeceksiniz. Ancak çok çalışmaktan ve stresten kaynaklı sağlık sorunlarına dikkat etmenizi öneririm. Merkür'ün Kova burcuna geçmesi ile birlikte akrabalar, kardeşler, kuzenler ve yakın çevre iletişminiz artacak. Eğitim hayatınız devam ediyorsa bu dönemde eğitim hayatınıza konsantre olabilirsiniz.

OĞLAK BURCU :

Sevgili Oğlak burçları bu hafta Mars'ın Boğa burcuna geçmesi ile birlikte aşk hayatınızda, çocuklarınızla ilgili konularda mücadele edeceğiniz ve enerjinizin bir hayli yüksek olacağı varsa sorunların çözüleceği bir döneme giriş yaptınız. Bu dönemde yeni bir ilişkiye başlayabilir veya mevcut ilişkilerinizde sorunları çözmek isteyebilrisiniz ancak bunu yaparken fevri davranışlardan uzak durmalısınız. Merkür'ün Kova burcuna geçmesi ile birlikte parasa konularda gelişmeler kapınızı çalacak.

KOVA BURCU:

Sevgili Kova burçları bu hafta Mars'ın Boğa burcuna geçmesi ile birlikte ailevi konularda gündeminiz ve mücadeleniz artacak gibi görünüyor. Ailenizle olan iletişiminiz artarken ev alıp ev satmak istiyorsanız bu konularda da adımlar atabilirsiniz. Merkür'ün Kova burcuna yani sizin burcunuza geçmesi ile birlikte hayattan ne istediğinizi, ilişkilerinizde ne yapmanız gerektiğini ve hedeflerinize nasıl ulaşabileceğinizi düşünerek kendinize yeni yol ve fırsatlar bulabileceksiniz.

BALIK BURCU:

Sevgili Balık burçları bu hafta Mars'ın Boğa burcuna geçmesi ile birlikte akrabalar, kardeşler, kuzenler ve yolculuklar ile ilgili gündemleriniz artabilir. Akrabalarla bir araya gelerek bazı konuları konuşabilirsiniz. Aynı zamanda sözleşme ve anlaşma ve iletişim konularında
da mücedele deceksiniz ancak fevri kararlardan kaçınmalısınız. Merkür'ün KOva burcuna geçmesi ile birlikte ruh ve beden sağlığınıza odaklanabilir zaman zaman sizi kimsenin anlamadığını düşünebilirsiniz.
Büşra Baysal