4 Ocak 2024 Mars Oğlak Burcunda - Burçlara Etkileri

mars oğ1 (1).jpg
mars oğ1 (2).jpg
mars oğ1 (3).jpg
mars oğ1 (4).jpg
 
oğll.jpgKoç ve Yükselen Koç: Mars haritanızın zirvesine yerleşiyor. Yoğunluğunuz ve temponuz tamamen kariyeriniz üzerinde olacak. Geleceğe dair planlarınızı ve hedeflerinizi merkeze alıyorsunuz. İlerlemek, yükselmek için hırslanacak ve daha çok çalışacaksınız. Yüksek motivasyon ve başarma hırsı nedeniyle otorite figürleriyle çatışmalara dikkat etmelisiniz. Öte yandan yeni iş fırsatları ile karşılaşabilirsiniz. Mars 4 Ocak -13 Şubat 2024 tarihleri arasında Oğlak burcunda ilerleyecek.

Boğa ve Yükselen Boğa: Mars’ın Oğlak burcuna geçmesi sizleri destekliyor. Enerjinizin arttığı, eğitim ve öğrenim konularıyla ilgili gündemlerinizin hız kazandığı, farklı kültürlerle etkileşimde olmak isteyeceğiniz sosyal bir sürece giriyorsunuz. İlginizi çeken konularda eğitimler alabilir ve gelişimize katkı sağlayacak konuları yaşamınızın odak noktasına çekebilirsiniz. Bu dönem iş veya özel olabilir seyahat fırsatlarını da açık olabilirsiniz. Mars 4 Ocak -13 Şubat 2024 tarihleri arasında Oğlak burcunda ilerleyecek.

İkizler ve Yükselen İkizler: Mars’ın Oğlak burcu transiti boyunca odağınız, banka, kredi, borçlar, harcamalar, ortak harcamalar ve kazanımlarda olacaktır. Yatırım stratejilerinizi gözden geçirebilir, eşinizle veya ortağınızla ortak kaynaklar konusu merkezinize alabilirsiniz. Bütçenizi aşan harcamalar, sigorta masrafları, sağlık giderleri gibi konular da önem kazanabilir. Diğer yandan duygusal olarak derinleşebilir, iç motivasyonunuzu arttırabilirsiniz. Mars 4 Ocak -13 Şubat 2024 tarihleri arasında Oğlak burcunda ilerleyecek.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Mars karşıt burcunuzda ilerliyor. İlişkilerinizi mercek altına alıyorsunuz. Partnerinizle ilişkinizi canlandırmak isteyebilir, tutkuyu ön plana alabilirsiniz. Birlikte daha fazla vakit geçirebilir, farklı aktivitelerde bulunabilirsiniz. Bu dönemde ilişkilerinizde dengeyi sağlamak önemlidir. Mars buradan geçerken rekabete de çekilirsiniz. Anlaşmazlıklar çatışma getirebilir. Etki tepki yasası her türlü ilişkide gerginliği çoğaltabilir. Mars 4 Ocak -13 Şubat 2024 tarihleri arasında Oğlak burcunda ilerleyecek.

Aslan ve Yükselen Aslan: Mars günlük koşturmacalarınıza tempo getiriyor. Çalışma ortamınızda halledilmesi gereken çok fazla işle meşgul olabilirsiniz. Bu süreçte zaman yönetimini doğru kullanmalısınız. Aynı anda birçok işi yapabilmek için Mars size gerekli enerjiyi ve motivasyonu sağlayacaktır. Eğer iş değişikliği düşünüyorsanız yeni iş fırsatlarına da açık olabilirsiniz. Bu kadar yoğun tempo içindeyken sağlığınıza önem vermelisiniz. Özellikle eklemler, dişler hassasiyet geliştirebileceğiniz konular olabilir! Mars 4 Ocak -13 Şubat 2024 tarihleri arasında Oğlak burcunda ilerleyecek.

Başak ve Yükselen Başak: Mars’ın Oğlak burcuna geçmesi sizleri destekliyor. Öncelikle aşk hayatınız hareketleniyor. Kalbiniz boşsa bu dönem yeni birileriyle tanışma şansınız yüksek olabilir. Kendinize olan güveniniz yerine geliyor. Eğlenceye ve kendinizi şımartacak her türlü aktiviteye hazırsınız. “Yüksek enerjimi en iyi sporla atarım” diyorsanız tam zamanı… Diğer yandan ebeveynseniz Mars Oğlak burcu seyahati süresinde çocuklarınızla daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Birlikte eğlenceli vakit geçirmek hem onların hem de sizin motivasyonunuzu arttıracaktır. Mars 4 Ocak -13 Şubat 2024 tarihleri arasında Oğlak burcunda ilerleyecek.

Terazi ve Yükselen Terazi: Mars’ın Oğlak burcunda yapacağı bu transit boyunda, dikkatiniz, enerjiniz ve eforunuz bir süreliğine yuva alanınıza kayabilir. Tadilat işleri gibi evde yapılması gereken konular zaruriyet haline gelebilir! Eve masraflar yapabilirsiniz! Ailenin genel beklentileri ve ihtiyaçları sizi biraz zorlayabilir. Ayrıca, ev değiştirme, taşınma veya ailenizle birlikte yer değişikliği fikri gelişebilir. Enerjinin, eylemin kanalize olacağı bu alan sebebi ile aile ilişkilerinizi de dengede tutmanız gereken bir süreç yaşayabilirsiniz. Ruhsal gerginlikler yaşayabilir ve tepki vermekte zorlanabilirsiniz. Mars 4 Ocak -13 Şubat 2024 tarihleri arasında Oğlak burcunda ilerleyecek.

Akrep ve Yükselen Akrep: Mars’ın Oğlak burcuna geçmesiyle birlikte yazılı ve sözlü iletişim trafiğiniz artıyor. Haberleşme trafiğinizin yanı sıra yolculuklarınız da hareketleniyor. Zihninizin aktif olacağı bir döneme giriyorsunuz. Önemli açıklamalar yapabilir ve eylemsel kararlar alabilirsiniz. Düşünceleriniz ifadenizin önünde olabilir! Son söyleyeceğiniz şeyi en başta söyleyebilirsiniz. Zihinsel olarak sizi uyaracak Mars enerji ile aldığınız kararların doğru olduğunu biliyor olacaksınız. Artık zamanı geldi dediğiniz açıklamalarda bulunabilirsiniz. Kararlarınızın kariyeriniz ile ilgisi olabilir. Mars 4 Ocak -13 Şubat 2024 tarihleri arasında Oğlak burcunda ilerleyecek.

Yay ve Yükselen Yay: Mars’ın Oğlak burcuna geçmesiyle birlikte kazançlar ve kaynaklar önem kazanıyor. Kaynaklarınızı arttırmak adına atacağınız adımlar olacaktır. Ancak Mars’ın bu alandaki seyri sizlere daha fazla harcama da getirebilir. Bütçenizde sürpriz giderler ile karşılaşmamak için bu süreci mümkün olduğunca dikkatli geçirmelisiniz. Mars 4 Ocak -13 Şubat 2024 tarihleri arasında Oğlak burcunda ilerleyecek.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Harekete geçmeye hazır mısınız? Oldukça enerjik, aktif ve tempolu geçireceğiniz bu süreç sizi durdurulamaz yapabilir. Bu transit boyunca hedeflerinize ilerlemek için gereken tüm gücü ve motivasyonu kendinizde bulacaksınız. Genel olarak yoğun bir sürece giriyorsunuz. Hem de neredeyse her alanda. Her şeyi hemen ve hızlıca gerçekleştirmek isterken aceleci davranışlar sakarlıklara neden olabilir. Tepkisel davranışlar ve ani öfke sorunları yaşayabilirsiniz. Enerjinizi nereye ve nasıl yönlendirdiğinize dikkat edin. Mars 4 Ocak -13 Şubat 2024 tarihleri arasında Oğlak burcunda ilerleyecek.

Kova ve Yükselen Kova: Mars’ın Oğlak burcuna geçmesiyle birlikte, iç dünyanıza odaklanacağınız bir süreçtesiniz. Bu dönemde, izole olmak, geri çekilmek ve hayatınıza geniş perspektifte bakmak size çok iyi gelebilir. Eylem ve hareketi temsil eden Mars gösteriyor ki, bu dönem eylemleriniz çok ön planda değil! Kontrolünüzü ve gücünüzü yeniden kazanmanız adına biraz yavaşlama dönemindesiniz. Bu dönem bağışıklığınızı güçlendirmelisiniz, sağlığınıza her zamankinden daha iyi bakmalısınız. Kısacası Mars size “geri çekil ve yavaşla, gücünü topla ve yenilen” diyor. Mars 4 Ocak -13 Şubat 2024 tarihleri arasında Oğlak burcunda ilerleyecek.

Balık ve Yükselen Balık: Mars’ın Oğlak burcu transiti sizi ve sosyal çevre ilişkilerinizi hareketlendirip, destekliyor. Geniş çevrelerle, gruplarla daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Ayrıca geride bıraktığınız idealleriniz varsa onları tekrar gündeminize alabilirsiniz. Birçok fırsat ile karşılaşabilirsiniz. Kariyerinizden gelen kaynakları arttırma konusunda da birtakım fikirler geliştirebilirsiniz. Mars, geçtiği alanlarda kimi zaman agresyonlar da getirebilir. Sosyal çevre ilişkilerinizde zorlanmalara da dikkat etmelisiniz. Mars 4 Ocak -13 Şubat 2024 tarihleri arasında Oğlak burcunda ilerleyecek.Sevgiyle

Berna Atay
 
X