4 saat süren normal doğum hikayem

Tatliballim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2018
404
494
29
Hamileliğimin 39. Haftasına girmiştim kaynanam bana bakmak icin memleketinden geldi birlikte hastaneye çatı muayenesi olmaya gittim 1 cm acılmam varmıs bebek kanala inmemiş daha 1 haftam olduğunu söyledi doktor eve geldim kaynanam da nasıl olsa 1 haftam var dıye onun rahatlığıyla akraba ziyaretine gitti. Eve geldikten sonra pembe akıntı geldi doktorumu aradım catı muayenesinden sonra olabilir normal dedi. Aksama dogru 5 dk da bir sancı gelmeye basladı ama öyle şiddetli değildi kaynanamı aradım eve geldi o gece hic uyumadım 5 dkda bir şiddetli olmayan ama rahatsız edici sancım vardı sık sık tuvalete gidiyordum öyle böyle sabah oldu sancılarım hala devam ediyordu onunla birlikte akıntım da arttı saat öğlen 3 gibi bacaklarımdan aşağı bi su boşaldı ben syum geldi sandım hemen eşimi aradım öyle cok sancım da yoktu normal adet sancısı gibi.. Giyindim süslendim aşağı indim sanki doguma giden ben degilmsm gibi :) esim benden heyecanlıydı bende hic bisey olmamıs gibi whatsapta akraba grubunda konusuyorum bi yandan neyse hastaneye geldik doktor alttan muayene etti 3 4 cm acılma var dogum baslamıs dedi beni o zaman bi korku sardı. Beni saat 4 gibi giydirip dogumhaneye aldılar bebeğin kesesini patlattılar artık zaman gectikce sancılarım sıklasmaya baslamıstı dayanılmicak gibiydi beni sezeryana alın diye yalvarıyodum resmen esim de beni merak etmisti doktordan izin alıp beni görmek istedi onu görünce daha cok kötü oldum ağlamaya basladım sonra tekrar dogumhaneye aldılar 8 cm acılmam olmustu ben hala ebelere yalvarıyorım beni sezeryana alın diye sonra bebeğin sacları göründü saat 8 gibi 3 4 ıkınmayla geldi yavrum o anda sancı mancı hic bisey kalmadı herseyi unuttum doktor dikişlerimi atarken ben karsımda bebeğimi izliyodum yüzünü görmedim ki yüzünü görim diye tekrarlıyodum sürekli :) sonra dikişlerim bitti beni yukarı aldılar bebeğimi yanıma getirdiler herseyi unuttum benim 4 saat süren dogum hikayemde böyleydi onun icin cektiğim her sancıya değer yavrum

Allah analı babalı büyütsün insallah,bisey sormak istiyorum suyunuz önceden geldiyse neden patlattılar? Bir de bu acı verdi mi ?

Allah analı babalı büyütsün insallah,bisey sormak istiyorum suyunuz önceden geldiyse neden patlattılar? Bir de bu acı verdi mi ?
Suyum geldi sandım değilmiş. Dikişte dahil o çektiğim sancılar kadar acı vermedi ama geçti gitti unuttum tarif et deseler tarif edemem.

Evet sürpriz bebek. Kızım 6 aylık oldu bu bebekte 3.5
Ay sizde aynı benim gibii beni de kızım 3 aylıkken plansız Bi şekilde hamile olduğumu öğrendim. Allah analı babalı büyütsün ikiz gibi büyüyorla

Dikişler atılırken acıyor mu canım, ben en cok ondan korkuyorum. :KK43:
Hayır canım hissettmiyorsun merak etme doğuma başlamadan önce vajinanın iki tarafından hangi bölge tam bilmiyorum göremedim iğne yapıyorlar kesi falanda olursa diye hiç birşey hissetmiyorsun iğne yapılırken bile acı olmuyor sanırım sancılardan dolayı ☺️

X