Çocuk Hastalıkları 4 yaşında oğlumun kasiginda şişlik

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
Merhaba
Benim de 2 yasinda oglumun soguk algınlığı sonrasi fark ettigim küçük bir sislik var. Dr 1 cm i geçerse getir dedi ama bazen kucuk gibi bazen büyük geliyor gozume. 10 gun oldu fark edeli.
Bekliyorum umutla gecer diye.
Bizimde baya küçüldü yok denecek kadar zaman gerekiyo sanırım insalah geçer bizim 2 ay oldu ama küçüldüğü için endişe etmiyorum doktorumuz da zamanla kaybolur demişti

Bizimde baya küçüldü yok denecek kadar zaman gerekiyo sanırım insalah geçer bizim 2 ay oldu ama küçüldüğü için endişe etmiyorum doktorumuz da zamanla kaybolur demişti
Insallah bizim de kuculur de su korona zamani Allah im dermanini verir de düşmeyiz hastane yollarına.

Insallah bizim de kuculur de su korona zamani Allah im dermanini verir de düşmeyiz hastane yollarına.
İnşallah Rabbim yardımcınız olsun neresinde şişlik var kaç tane bizim kasıkta 2 tane filandi lenf diyince insanın aklına bin türlü şey geliyor su iki ay nasıl geçti anlatamam her dakika kontrol ediyordum ama küçüldü şükürler olsun ki sadece sabır gerekiyor tez zamanda iyi olur inşallah yavrunuz

İnşallah Rabbim yardımcınız olsun neresinde şişlik var kaç tane bizim kasıkta 2 tane filandi lenf diyince insanın aklına bin türlü şey geliyor su iki ay nasıl geçti anlatamam her dakika kontrol ediyordum ama küçüldü şükürler olsun ki sadece sabır gerekiyor tez zamanda iyi olur inşallah yavrunuz
Oglum once hasta oldu soguk algınlığı gibi. Sonrasında fark ettim. Boynunda enseye dogru giderken kulaginin alt bölgesinde.

Simdi iyilesti. 15 gun oldu. Cocuk doktorumuz 1cm.i geçerse getirin dedi ama o.kadar yok sanki. Normalde belli degil. Kafasini cevirince o bolge gerilince belli oluyor. Size de gecmis olsun.

X