40 kiloyum hanımlar bir yardım!

mmmeltemmm

Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2015
27
6
34
Çok çok zayıfladım bu ara stresten . 50 den 40 lara düştüm. Ne yapayım ne edeyim bilmiyorum . Ama midem küçülmüş bişey de yiyemiyorum. Bi şeyler söyleyin de yapayım gözünüzü seveyim :110:

O kilodaysan tekrar istersen demekki o kiloya çıkabılırsın fatsecret dıye kalorı düzenıne başladım en yüksek kalorısı olan yıyceklerı yıyorum bende iştahsızım ama zorluyorum artık kendımı bıktım mılletın kocan sana yemek mı yedırmıyo demeelrınden.artık gerı cevap verıyorum senınkı o kadar çok vermıskı başından salmak için yapmış sanırım dıyorum ne yapayım sınır edıyorlar beni artık her sısko tanıdığıma sen zayıflamayı hiç mi düşünmüyorsun dıye soruyorum moral bozmak nasılmoluyor anlasınlar artık patavatsızlar

O kilodaysan tekrar istersen demekki o kiloya çıkabılırsın fatsecret dıye kalorı düzenıne başladım en yüksek kalorısı olan yıyceklerı yıyorum bende iştahsızım ama zorluyorum artık kendımı bıktım mılletın kocan sana yemek mı yedırmıyo demeelrınden.artık gerı cevap verıyorum senınkı o kadar çok vermıskı başından salmak için yapmış sanırım dıyorum ne yapayım sınır edıyorlar beni artık her sısko tanıdığıma sen zayıflamayı hiç mi düşünmüyorsun dıye soruyorum moral bozmak nasılmoluyor anlasınlar artık patavatsızlar

Hehehe vallahi bende artik kilolu olanlara "aa sen yine kilo mu aldin "diyorum. " onceden de kiloluydun ama daha bi kilolu gozuktun gozume" diyorum. Empati yapamiyorlarsa boyle zorla yaptiriz bizde. Beni her gorduklerinde "ay zayiflamissiiiiiiin" diyorlardi yahu. Her dediklerinde kilo vermis olsam 10kiloydum simdi.
Boyle patir patir soylemek iyi onlara. Yoksa kafalari almiyor insani kirdiklarinin. Illa kendi kalplerini de kirdiracaklar

Gerçekten moralim bozuluyor gerçi bende kendimi böyle hiç de beğenmiyorum ama işte zorla yiyemiyorum psikolojik midir nedir arkadaş anlamadım

Hehehe vallahi bende artik kilolu olanlara "aa sen yine kilo mu aldin "diyorum. " onceden de kiloluydun ama daha bi kilolu gozuktun gozume" diyorum. Empati yapamiyorlarsa boyle zorla yaptiriz bizde. Beni her gorduklerinde "ay zayiflamissiiiiiiin" diyorlardi yahu. Her dediklerinde kilo vermis olsam 10kiloydum simdi.
Boyle patir patir soylemek iyi onlara. Yoksa kafalari almiyor insani kirdiklarinin. Illa kendi kalplerini de kirdiracaklar
Yok ben yapamıyorum öyle ya aksine keşke bende senin gibi olsam da tek derdim kilo vermek olsa diyorum :KK16: ama gerçekten bence kilo vermek almaktan kolay :KK47:

Ben 38 kiloyken yaptığım bir diyet programıyla 52 kiloya çıktım. Bende yiyemiyordum midem çok küçülmüştü ama inan kendini zorlayınva oluyor. Yiyemiyorum değil yiyeceğim diyeceksin.

Hala inanamıyorum huylu biriyim ve yazmak zor olacak ama doktora gittim ve bağırsak paraziti olduğunu söyledi şu an kendimden tiksiniyorum sanırım bir de psikiyatriye gitmem gerekecek

Çok sağlıksız ama abur cubur. Ben de 170boy 49dan 52 ye bu sekilde ciktimm cnm bol bol abur cubur ye.

Canım cevizli sucuk ye ayrıca baklava tarzı şeyler bolca ye ben 50 kilodan 59 kilo oldum hiç kilo alamayan biri olarak :KK66: şimdide korkuyorum devamı gelicek diye

abur cuburla olmaz bu iş..cipsler falan
kuruyemiş ve fıstık ezmesi tavsiye ederim,birde tahin pekmez

X