Popüler Konu 40 yasından sonra anne olmaya cabalayanlar

Benim de malesef yumurta rezervim yaşıma göre çok düşük. İlde deneme kimyasal olunca doktor bu sefer genotropin eşliğinde deneyelim dedi tamam dedim ben de. Sanırım adetin 2. ya da 3. günü gonal-f ile birlikte başlayacağız. İnternette bir de gonadotropin diye bir hormon ilacı gördüm ama o bundan farklı birşey mi bilmiyorum siz duymuş muydunuz hiç? Bu arada inşallah sağlıkla tutunur embriyonuz
Genotropin büyüme hormonu diye duydum. Diğer iğnelerden farklı bu.

Benim de malesef yumurta rezervim yaşıma göre çok düşük. İlde deneme kimyasal olunca doktor bu sefer genotropin eşliğinde deneyelim dedi tamam dedim ben de. Sanırım adetin 2. ya da 3. günü gonal-f ile birlikte başlayacağız. İnternette bir de gonadotropin diye bir hormon ilacı gördüm ama o bundan farklı birşey mi bilmiyorum siz duymuş muydunuz hiç? Bu arada inşallah sağlıkla tutunur embriyonuz
Canım genatrophine tüp bebekte yada yumurta gelişminde çok sık kullanılan hormon iğnesi yumurtaları eşit büyütmeye yarıyor gonal-f ticari adı da en pahalı olan ilacımız bu zaten 900 lüğü 1400 tl civarında

Kızlar Merhaba! Kontrolde herşey yolunda 8.1 mm olmuş pazartesi transfer var inşallah birsürü ilaç başlandı iğne ağızdan alttan ve bant şeklinde bu yola baş koymuş biri olarak bile bunaldım bi de yine kabız olursam diye korkuyorum bu kadar ilaç hepsi de kabız yapıyo inanılır gibi değil ben bi antibiyotik içsem ishal yapar halbuki 😡önerebileceğiniz bişi var mı?

Merhaba hanım arkadaşım.
PRP yaptıran var mı diye sormuşsun. Ben 2 kere yaptırdım. Ama ben yumurtalıklarıma değil, rahim içine yaptırmıştım. Ben ağrı eşiğim yüksektir. Yumurta toplama işlemlerinde ağrı kesici dahi hiç kullanmazdım. Herkesin farklı olabilir. Yumurta toplama işleminden sonra serum alan bile okumuştum. Ama genel olarak kolay bir işlem.
Merhaba,
Endometrium inceliginden dolayi rahme yapilan prp uygulamasi ne zaman yapildi acaba size?
adet bitimiyle hemen mi yoksa adetin belli bir gunu mu yapildi?
Prp yapildigi ay transfer yapildi mi yoksa bekleme suresi oldu mu prp sonrasi?

Herkese merhaba.Ben de uzun zaman bu sayfaları takip ettim.Güzel haberleri gördükçe umut doldu içim.Bu sebeple olumlu olursa surecim buraya yazacağıma söz verdim.Birilerine ben de umut olmak istedim. Allah nasip etti çok şükür yazabiliyorum.43 yasinda 4 .denemede Rabbım nasip etti çok şükür.Umarim sağlıkla kucağıma almak nasip olur.Dualarinizi esirgemeyin benden.Ben de dua ediyorum sizlere.Son olarak söylemek istiyorum.Lutfen umudunuzu kaybetmeyin.Gucunuz yettiğince deneyin.Allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah.

Herkese merhaba.Ben de uzun zaman bu sayfaları takip ettim.Güzel haberleri gördükçe umut doldu içim.Bu sebeple olumlu olursa surecim buraya yazacağıma söz verdim.Birilerine ben de umut olmak istedim. Allah nasip etti çok şükür yazabiliyorum.43 yasinda 4 .denemede Rabbım nasip etti çok şükür.Umarim sağlıkla kucağıma almak nasip olur.Dualarinizi esirgemeyin benden.Ben de dua ediyorum sizlere.Son olarak söylemek istiyorum.Lutfen umudunuzu kaybetmeyin.Gucunuz yettiğince deneyin.Allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah.
Önceki denemelerinizden farkli bisey yapildi mi?

Ne güzel rabbim sağlıcakla kucağınıza almanizi nasip etsin bunlar umut oluyor gerçekten insana sizin sorun neydi acaba bide farklı bir tedavi uygulandı mi? Sizce hepsini ayni yerdemi yaptirdiniz

4 tedavimde Şişli memorial de oldu.Yumurta kalitesinden sebep daha önce de sorunlu gebeliklerim olmuştu.Bu sebeple genetik test yaptırmak istedik.Ilk 3 denemede sanırım 5 yumurta genetiğe gitti ve hepsi sağlıksız geldi.4.denememde 2 yumurtadan bir tanesi sağlıklı geldi çok şükür.

4 tedavimde Şişli memorial de oldu.Yumurta kalitesinden sebep daha önce de sorunlu gebeliklerim olmuştu.Bu sebeple genetik test yaptırmak istedik.Ilk 3 denemede sanırım 5 yumurta genetiğe gitti ve hepsi sağlıksız geldi.4.denememde 2 yumurtadan bir tanesi sağlıklı geldi çok şükür.
Sağlıkla ilerler gebeliğin inşallah 🤲

Umarım sağlık sihhatle alırsınız kucağınıza..Peki yumurta kalitesini arttırmak için bir şey yaptiniz mi? Tedavinizde neler yapıldı? Gelişmeleri yazın lütfen darısı ben ve benim gibi buradaki bütün anne olmak isteyenlere inşallah..

Ben
Sadece sağlıklı beslenme ve yürüyüş.
Sen neler yapıyorsun peki
Ben sağlıklı beslenmeye çalışıyorum çay kahveden uzak duruyorum paketli gıda ürün tüketiyorum. Şeker hiç tuketmiyorum. Spor yapiyorum.Dr um biosteron verdi günde üç defa onu içiyorum. Bunun yaninda quenzim Q10, prowomen, innate pronatal omega 3 kullaniyorum. Bakalım ne kadar etki edecek.

Düzenli kullandığım ari sütü, impryl,omepa Q10 ve polen bal karışımı oldu.Ara ara keçiboynuzu özü ve propolis kullandım.Son tedavimde gonal f ve farklı olarak menagon toz kullanıldı.Cetrotide ile birlikte de farklı bir iğne daha verilmişti.

Ben

Ben sağlıklı beslenmeye çalışıyorum çay kahveden uzak duruyorum paketli gıda ürün tüketiyorum. Şeker hiç tuketmiyorum. Spor yapiyorum.Dr um biosteron verdi günde üç defa onu içiyorum. Bunun yaninda quenzim Q10, prowomen, innate pronatal omega 3 kullaniyorum. Bakalım ne kadar etki edecek.
Umarım güzel güzel gelişir yumurtalarin

750 civarı ödedim. Az yumurta rezervi olan insanlara vermişler genelde. Bende yumurta büyütücülerle birlikte kullandı. Bazılarında adetten önce kullanılıyor. Benim 4 folikül vardı 4 yumurta toplandı. 2 si olgun cıktı biri döllendi bugün 4. Günüydü. Bende işe yaradı mı bilmiyorum. Zaten yumurta sayım azdı🤷🏽‍♀️
Merhaba. Siz gonal-f ve genotropine ayni gun mu baslamistiniz acaba? Ben gonal-f e 2 gun once basladim ama genotropine hala baslayamadim. Sonradan baslasam olur mu ki

X