41 Yasin Hatmi (Hayırlı Evlat İçin)

@eunja canım 1 Yasin'i Şerif de ben okurum 🤗 Rabbim en kısa zamanda ömrüne hayırlı sağlıklı uzun ömürlü bir evlat nasip etsin Aminnn 🤲🏻👶🏻🤲🏻💕

@eunja canım 1 Yasin'i Şerif de ben okurum 🤗 Rabbim en kısa zamanda ömrüne hayırlı sağlıklı uzun ömürlü bir evlat nasip etsin Aminnn 🤲🏻👶🏻🤲🏻💕
Aminn canım benim Allah razı olsun cok sagol Rabbim sizede maddi manevi hayırlı kapılar acsın inşallah 🤲🤲🤲💓💓🌹🌹

S.a Dua kardeşlerim💜 Bu sefer kendim için sizlerin duasını bekliyorum. 9 yıldır bu yolda mücadele ediyorum.. 15 gün sonra 4. Tüp bebek tedavime başlıyorum ins, Allah'ın izniyle hayırlı sağlıklı bir evladımın olmasına vesile olması için 41 Yasin topluyorum. Benim için okuyup ismen (bahar) dua ederseniz cok mutlu olurum.
Katılan arkadaslarım bittikten sonra bildirim yaparsa cok sevinirim 🥰
Katılan katılamayan herkesden şimdiden Allah razı olsun. Rabbim tüm hamile kardeslerimizi saglıcakla evlatlarına kavustursun. Bekleyenlere de hayırlısıyla nasip etsin tez zamanda inşallah. 🤲🤲🤲🌷🌷🌷🌷💞💞💕

🌷Bismillahirrahmanirrahim🌷

1. Eunja / Okundu
2. @Ada-anne
3, 4, 5,6,7. Ssevincli Ssevincli ve arkadaşları /Okundu
8. Magnifiaque Magnifiaque
9-18. Balim25 Balim25
19. Omrumu 7 Omrumu 7
20. R rana20
Yarın kismetse hemen okuyorum,okudukca da yazarım ins kac tane olursa,bende 14.5 yil sonunda Tup bebekle hamile kalıp kizim oldu cok şükür ve yine dondurulmuş embriyo ile yine hamileyim Allahin izni ile hepimizin gonlune gore hayırlısı ve kolaylikla olsun ins,yine sizin kararınız ama 2 embriyo transferini reddetmeyin,benim her ikiside 2 tane konuldu 1 tane tuttu,yine ne olur bilinmez ama en son karar sizin hersey gönlünüzce olsun🤲🤲🤲

Yarın kismetse hemen okuyorum,okudukca da yazarım ins kac tane olursa,bende 14.5 yil sonunda Tup bebekle hamile kalıp kizim oldu cok şükür ve yine dondurulmuş embriyo ile yine hamileyim Allahin izni ile hepimizin gonlune gore hayırlısı ve kolaylikla olsun ins,yine sizin kararınız ama 2 embriyo transferini reddetmeyin,benim her ikiside 2 tane konuldu 1 tane tuttu,yine ne olur bilinmez ama en son karar sizin hersey gönlünüzce olsun🤲🤲🤲
Allah razı olsun canım sagolasın 🥰😘
Ne guzel bir hikaye Masallah size Rabbim evladınıza hayırlı uzun omurler versin guzel gunlerini gorun inş, bebişde saglıcakla gelsin inş hayırlı kolay dogumlar nasip etsin Allah🤲🤲🤲🌹🌹🌹💓💓 💓banada umut oldu hikayeniz gercekten

Allah razı olsun canım sagolasın 🥰😘
Ne guzel bir hikaye Masallah size Rabbim evladınıza hayırlı uzun omurler versin guzel gunlerini gorun inş, bebişde saglıcakla gelsin inş hayırlı kolay dogumlar nasip etsin Allah🤲🤲🤲🌹🌹🌹💓💓 💓banada umut oldu hikayeniz gercekten
Ben de 1 tane okurum

@eunja canım bende 1 tane alıyorum yarın Allah nasip ederse okurum cuma saati Rabbim niyetini kabul etsin 🍒❣️🎈✨ Rabbim sağlıklı Salih evlatlar nasip etsin sana hayırlısı ile tutunur inşallah mucizelerin sana ve göbüşler dolar Allah'ın izni ile 💫🌸🌼🤲🏻 Rabbim ol desin yeter ki olur canım benim stres yapma Allah'ın izni ile pozitif olacak inşallah bu edilen dualar boşa değil Allah'ın izni ile ♥️🥲😊🌸🌼
Eğer eksik kalırsa mutlaka yaz tamamlarız Allah'ın izni ile inşallah 💜♥️

Ne zamana kadar süresi?

Ben de 1 tane okurum
Sagol canım Allah razı olsun, Rabbim seninde gonlundekini en hayırlısıyla versin ins🤲🤲🤲💓💓💓🌹🌹🌹

@eunja canım bende 1 tane alıyorum yarın Allah nasip ederse okurum cuma saati Rabbim niyetini kabul etsin 🍒❣️🎈✨ Rabbim sağlıklı Salih evlatlar nasip etsin sana hayırlısı ile tutunur inşallah mucizelerin sana ve göbüşler dolar Allah'ın izni ile 💫🌸🌼🤲🏻 Rabbim ol desin yeter ki olur canım benim stres yapma Allah'ın izni ile pozitif olacak inşallah bu edilen dualar boşa değil Allah'ın izni ile ♥️🥲😊🌸🌼
Eğer eksik kalırsa mutlaka yaz tamamlarız Allah'ın izni ile inşallah 💜♥️
Amin aminnnn Allah razı olsun gulum cok sagol dualarınız bana guc veriyor😘🥰 Rabbim senide beklediklerine kavustursun hayırlı kapılar acsın ins🤲🤲🤲💓💓💓🌹🌹🌹

Ne zamana kadar süresi?
13 şubata kadar canım🥰

Sagol canım Allah razı olsun, Rabbim seninde gonlundekini en hayırlısıyla versin ins🤲🤲🤲💓💓💓🌹🌹🌹

Amin aminnnn Allah razı olsun gulum cok sagol dualarınız bana guc veriyor😘🥰 Rabbim senide beklediklerine kavustursun hayırlı kapılar acsın ins🤲🤲🤲💓💓💓🌹🌹🌹

13 şubata kadar canım🥰
İnşallah canım benim bende senin gibi bekleyenlerdenim sabırla😊Rabbim gönlüne göre versin o sevinci tez zamnda yaşatsın inşallah kuzummm😘🍒🎈 okudum Rabbim kabul etsin o ol desin yeter ki neler olmaz ki di mi 🤲🏻✨🌸 karıncanın bile sesini duyan Rabbim bizim sesimizi duymaz mi kuzum bizi seviyor duamızı seviyor hep onun huzurunda dua etmemizi istiyor o yüzden hemen olmuyor öyle düşün ♥️💜 bu sefer olacak ben inanıyorum gebelik haberleri ile gel buraya inşallah ❣️🌼🍒

İnşallah canım benim bende senin gibi bekleyenlerdenim sabırla😊Rabbim gönlüne göre versin o sevinci tez zamnda yaşatsın inşallah kuzummm😘🍒🎈 okudum Rabbim kabul etsin o ol desin yeter ki neler olmaz ki di mi 🤲🏻✨🌸 karıncanın bile sesini duyan Rabbim bizim sesimizi duymaz mi kuzum bizi seviyor duamızı seviyor hep onun huzurunda dua etmemizi istiyor o yüzden hemen olmuyor öyle düşün ♥️💜 bu sefer olacak ben inanıyorum gebelik haberleri ile gel buraya inşallah ❣️🌼🍒
Ahh gülüm peygamber imtihanı bizimki bize sabır düştü bu yolda ama inanıyorum ki birgün hepimizin yuzu gulecek dualarımız kabul olacak.. olmayacak duayı ettirmezmiş Rabbim.. Pespese guzel haberler vermek nasip olsun inş seninde bekleyen herkesinde kucagını doldursun Rabbim🤲🤲🤲🤲💞💞💞💞
Bu cumanın hurmetine Rabbim dualarımızı kabul etsin 🤲🤲🤲

13 şubata kadar canım🥰
2 tane aldım o zaman 😊

Tamam canım benim cok sagol Allah razı olsun ne zaman musait olursan okuyabilirsin farketmez canım. Rabbim gonlundekilerin en hayırlısını nasip etsin sanada🤲🤲🥰🌷🌷🌷
Magni cnm sen hamilemisin? Emojiden cıkarım yaptım ama oyleyse Rabbim sanada hayırlı dogumlar nasip etsin saglıcakla kucaklayın bebişinizi inşallah 🤲🤲🥰
Kuzum kusura bakma yeni gordum hamdolsun ❤
Eksigin varmi dagitmaya calisirim insallah bu sefer olur bende okudum senin icin

Canlarım dua kardeslerim hepinizin kandili mubarek olsun. Rabbim tüm sıkıntılarınızdan selamete cıkarsın, gönlünüzdeki tüm duaları gecenin hurmetine kabul eylesin🤲🤲🤲💞💞💞💞💞🌹🌹🌹🌹

Kızlar son 11 tane kaldı yardım edebilecek olan var mı🥰

1. Eunja / Okundu
2. @Ada-anne
3-7. Ssevincli Ssevincli ve arkadaşları /Okundu
8. Magnifiaque Magnifiaque /okundu
9-18. Balim25 Balim25 /Okundu
19. Omrumu 7 Omrumu 7
20. R rana20
21. Z ZUMRA2019
22. @Kendikendine
23. Lna16 Lna16 /Okundu
24. nazli95 nazli95