Cilt Bakımı Ürünleri 45 yaş ve üstü için dermokozmetik Anti-Aging ürün tavsiyesi

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Kullanıp olumlu sonuç aldığınız ürün hangisi?

• 1-Kiehl's

OY: 0 0,0%
  • 2-Esthederm

• 3-Dermalogica

• 4-Caudalie

• 5-Strivectin

• 7-Filorga

• Ankete Katılan
    1

isabel

Kuzey Ege
Yönetici
Super Moderator
Anneler Kulübü
6 Mart 2012
17.731
27.106
48
Yaş 45 ve haliyle artık cilt bakım ürünleri daha fazla önem taşıyor.Bendeki en büyük sorun devamsızlık.Bir ürünün sonucunu görebilmek için 6 ay 1 yıl gibi bir süre kullanmak gerekiyor biliyorum.Geçen yıllarda çok büyük paralar vererek Darphin aldım ve kullandım ama sadece birer kutusu bitene kadar sonra devam etmedim.Ama bu kez kararlıyım iyi bir ürünle uzun süreler gitmeyi düşünüyorum.Araştırmalarım başladı ama çok kararsızım.Kolajen,hyaluronik asit ve c vitamini üçlüsünü bir arada bulunduran güçlü etkili bir anti -aging bakımı istiyorum.
Bu ürünlerden yada bunların dışında kullanıp çok iyi sonuçlar aldığınız ama sadece Dermokozmetik ürünleri paylaşırsanız sevinirim...

Untitled.png

Son düzenleme:
Şimdi çoğu belki farkli düşünüyordur ama bence kozmetik ürünler işe yaramıyor. Bakim şart (bende cok yapıyorum) ama hunharca para harcamaya aslinda hiç gerek yok.
6 ayda bir cerrah eşliğinde botox ve hyaluron işinizi görür. Kremlerin icindeki maddeler zaten deri altina giremiyorlar... yüzeysel germe icin okadar para harcamaya gerek yok bence.
Bol bol su, yüz yogasi, stressiz hayat ve kaliteli beslenme ve senede iki iğne

Şimdi çoğu belki farkli düşünüyordur ama bence kozmetik ürünler işe yaramıyor. Bakim şart (bende cok yapıyorum) ama hunharca para harcamaya aslinda hiç gerek yok.
6 ayda bir cerrah eşliğinde botox ve hyaluron işinizi görür. Kremlerin icindeki maddeler zaten deri altina giremiyorlar... yüzeysel germe icin okadar para harcamaya gerek yok bence.

Kremler cildin yaslanmasını biraz da olsa önlüyor yani nemlendirme olayı önemli ama tabi serum da önemli
Serumlar asağı katmana kadar inebiliyor birde üstune nemlendirici ile daha da guzel oluyor
Bol su en önemlisi sağlıklı beslenme spor stressiz bir hayat (ne kadar stressiz bir hayat desrm de hepimiz bu ülkede stresli olabiliyoruz)

Önerileriniz için teşekkür ederim..Aslına bakarsanız kremlerden mucizeler beklemediğimi zaman zaman dile getirsemde yine de kendimi bu arayış içinde buluyorum her defasında.Öyle mucizeler yaratan bir krem olsa birşekilde herkes duyar ve kullanırdı..Botox yada başka bir işlem şimdiye kadar yaptırmadım onuda düşünebilirim.Ama selennn selennn inde dediği gibi serumlara bir nebzede olsa güveniyorum.

Bu arada boyner in sayfasında 10,000 TL değerinde nemlendiriciler ,serumlar mevcut.Bunlar gerçekten nasıl bir etki yapıyor merak etmiyorda değilim

X