45 yaşındayım transfer oldum belirtileriniz neler oldu

Tüp bevek transferi oldum 45 yaşındayım yaştan dolayı biraz endişeliyim belirtileriniz nelerdi
Hayirli olsun insaAllah pozitif sonuc alirsiniz🌹 ilac kullanıyorsanız belirtilerinizin bi cogu ilaclardan olucaktır kendinizi cok dinlemeyin bu surecte dicem ama bende 14 sene ugrasmis biri olarak bunu asla yapamiyodum 😊
Bendeki en net belirti transferden sonraki 9. Gun akşam ayaga kalktigimda göz kararmasi , ve göğüs ucuma dokundugumda tatli bi sızı . ben sadece duphaston ile transfer oldum.

Transferin 2. Yada 3. Günü ağzıma metal bir tat gelmişti 6. Günü sabahı idrarımı yaparken sümüksü bi yeşil parça düşmüştü 6. Günü akşamı da idrarımı yaparken pembe bi leke geldi selpaga aynı gün test yaptırdım pozıtıf sonuç aldım çift embriyo transferi idi sümüksü olan yutmayan embriyo idi pembe olan da tutan embriyo tek gebelik oldu çünkü

Transferin 2. Yada 3. Günü ağzıma metal bir tat gelmişti 6. Günü sabahı idrarımı yaparken sümüksü bi yeşil parça düşmüştü 6. Günü akşamı da idrarımı yaparken pembe bi leke geldi selpaga aynı gün test yaptırdım pozıtıf sonuç aldım çift embriyo transferi idi sümüksü olan yutmayan embriyo idi pembe olan da tutan embriyo tek gebelik oldu çünkü
Sağlıklı beslendinizmi ben bu süreçte hiçsağlıklı beslenemedim şeker ve karbonhidrat yedim valla . Avakado ceviz vs gibi şeyler yemedim . Hamilelik olursa sağlıklı beskenilir belirsizlik kötü birsey .

Sağlıklı beslendinizmi ben bu süreçte hiçsağlıklı beslenemedim şeker ve karbonhidrat yedim valla . Avakado ceviz vs gibi şeyler yemedim . Hamilelik olursa sağlıklı beskenilir belirsizlik kötü birsey .
Ben sigara bile içtim yani saglıklı beslenmek çok önemli ama doktorum yumurta toplama öncesi sayısız vitamin takviyesi yaptı özellikle glutatyon u damar yolundan uygulattı onca vitamin sonrası yanında yendiğim yemeğin bir önemi kalmadı cok saglıklı beslenmedim ama avokado 🥑 çiğ kabak çekirdeği onları her akşam tüketiyordum çokta duş almadım

Tüp bevek transferi oldum 45 yaşındayım yaştan dolayı biraz endişeliyim belirtileriniz nelerdi
Tüp bebek surecinizi paylasabilirmisiniz mümkünse, nerede, nasıl vb.. ayrıca ilaçlarının varsa düzenli kullanmaya özen gösterin lütfen, benim ilk denememde Dr değişti ve salak bir Dr denk geldim bana ilaçları ister kullan ister kullanma gibi saçma sapan söylemlerde bulundu ve bende düzenli kullanmadim, bebeğimi kaybettim 7.haftasinda. bu yüzden dikkatli olmanizi ve Dr ile sürekli irtibatta olmanızı öneririm.

Ben sigara bile içtim yani saglıklı beslenmek çok önemli ama doktorum yumurta toplama öncesi sayısız vitamin takviyesi yaptı özellikle glutatyon u damar yolundan uygulattı onca vitamin sonrası yanında yendiğim yemeğin bir önemi kalmadı cok saglıklı beslenmedim ama avokado 🥑 çiğ kabak çekirdeği onları her akşam tüketiyordum çokta duş almadım
Maalesef olmadı benim negatif çok denedim başka birbdoktorda denesemmi bilemiyorum

Maalesef olmadı benim negatif çok denedim başka birbdoktorda denesemmi bilemiyorum
Maddi durumun el veriyorsa hiç bırakma lütfen benim negatif olsa idi ara vermeden tedavi görüyor olurdum transfer öncesi bende kist göründü kist için hiç Birşey yapmadılar bir arkadaşım dedi ki normalde kist gördüklerinde doğum kontrl hapı ile kist i düşürmeye çalışırlar öyle transfer olur dedi gidip bunu doktoruma söylediğimde bana ne dedi biliyor musun kist mi yoksa her gecen saat işleyen zaman mı hangisi tehlikeli sen karar ver dedi üzgünüm kisti düşürecek zamanımız yok dedi ve transfer ettik. Pozıtıf sonuç aldık yani demem o ki hiç zaman kaybetme hiç

X