Moda Haberleri 47. Altın Kelebek Ödülleri'nde şıklık yarışı

Nhessa

Nirvana
Pro Üye
13 Eylül 2013
51.275
2.645

Televizyon ve müzik dünyasının en iyilerinin ödüllendirildiği 47. Altın Kelebek Ödülleri'nde ünlülerin şıklık yarışı yaşandı. Ödül töreni öncesinde ünlü isimler, birbirinden şık kıyafetleriyle kırmızı halıda poz verdi.​

1638770245517.png

Bu yıl 47.'si düzenlenen Altın Kelebek Ödülleri Zorlu PSM'de düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Zorlu PSM'de düzenlenen görkemli bir tören öncesinde ünlülerin şıklık yarışı dikkat çekti

Sadakatsiz dizisinin yıldızı Melis Sezen'in dekolteli kıyafetiyle damga vurduğu gecede, İrem Derici, Cemre Baysel ve Ahsen Eroğlu da siyah kıyafetleriyle dikkat çekti.

DEMET ÖZDEMİR​

DEMET ÖZDEMİR

İREM DERİCİ​

İREM DERİCİ

CEMRE BAYSEL​

CEMRE BAYSEL

AHSEN EROĞLU​

AHSEN EROĞLU

BİGE ÖNAL - ÖYKÜ KARAYEL - DERYA KARADAĞ​

BİGE ÖNAL - ÖYKÜ KARAYEL - DERYA KARADAĞ

DEMET AKBAĞ​

DEMET AKBAĞ

DEREN TALU​

DEREN TALU

DERİN TALU​

DERİN TALU

EZGİ MOLA​

EZGİ MOLA

GÖKÇE BAHADIR​

GÖKÇE BAHADIR

HANDE SUBAŞI​

HANDE SUBAŞI

MELİS SEZEN​

MELİS SEZEN

BİRCE AKALAY​

BİRCE AKALAY

AYÇA AYŞİN TURAN​

AYÇA AYŞİN TURAN

ŞEVVAL ŞAHİN​

ŞEVVAL ŞAHİN

kaynak mynet

EZGİ MOLA

Altın Kelebek Ödülleri’nde en iyi kadın oyuncu ödülünü canım Merve Dizdar ile paylaşmanın mutluluğu ile oy veren, bizleri hiç yalnız bırakmayan sevgili seyircilerimize ve Masumlar Apartmanı ekip arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.

Pantene Altın Kelebek kazanan ünlü isimlerden sosyal medya paylaşımları

HASAN CAN KAYA

Güldükçe ödülleri de çoğalttık. Oy veren herkese çok teşekkürler

EMRE ASLAN

Altın Kelebek... Destekleyen herkese teşekkür ederiz! Çok Güzel Hareketler 2 gümbür gümbür!

AYTAÇ ŞAŞMAZ

İste, sabret, şükret! Heyecandan unutulmuş bir teşekkür Cemre Baysel‘e! İyi ki varsın!

HAKAN ALTUN

Bize bu ödülü layık gören Türk halkına ve Pantene Altın Kelebek’in değerli jüri üyelerine sonsuz teşekkürler ederim. Bu ödülü yıllarca beraber müzik yaptığım müzisyen arkadaşlarıma, tüm sahne emekçilerine ve pandemide hayatını kaybeden müzisyen dostlarıma ithaf ediyorum.

NAZLI ÇELİK

Beni 7. kez Altın Kelebek’e layık gören, takdir eden tüm izleyenlerime sonsuz teşekkürler

RACHEL ARAZ KİRESEPİ

Bu ödül için çok fazla kişiye teşekkürüm var. En başta anneme, bir gün bile ‘kızım sen ne iş yapıyorsun demeyen’, ve bu konuda beni her zaman özgür kılan canım babama, diğer büyük teşekkürüm her zaman beni motive eden, destekleyen, 7/24 fotoğraflarımı çeken ve tüm bunlar yaşanırken kendi Instagram’ı bile olmayan sevgilim eşime… Beni kelebek gibi hissettiren bu sanat eseri elbisem için Hakan Yıldırım ve canım Mahizer’e..

Teşekkürlerin en büyüğünü de minik bir siyah ekranın arkasından enerjimi hisseden, kalbimle dokunabildiğim, konuşabildiğim, tebessüm ettirebildiğim, bu pozitif enerji santralime dahil edebildiğim herkese iletmek istiyorum. Bana oy veren, destekleyen herkese çok teşekkür ederim. Size müteşekkirim!

E Like ettiyseniz kasaya kaldırıyorum. İyi akşamlar.

YÜSRA GEYİK

Yepyeni bir yola taptaze duygularla adım attığım Camdaki Kız ekibi, sizi çok seviyorum. Benim için anlamı özel olan bu gecede sihirli değneğini değdirenlere teşekkürü borç bilirim.

CEMAL CAN

Bu haklı gurur hepimizin sizi çok seviyorum.

ERBATUR ERGENEKON

Nefis bir akşamdı… Teveccüh için çok teşekkürler.

EKİN UZUNLAR

Bir elimizde başarımız diğer elimizde başaracaklarımız var… Herkese sonsuz teşekkürler beraber büyüyoruz.

SEFO

Beni destekleyen herkese çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız

kaynak hürriyet

47'inci Altın Kelebek Ödülleri törenle sahiplerini buldu. Gecede En İyi Kadın Şarkıcı Ödülü'nü alan Hadise, konuşmasında ilk teşekkürü bir süredir aşk yaşadığı Mehmet Dinçerler'e etti.​

Türkiye'nin en prestijli ödül törenlerinden biri olan 47. Altın Kelebek Ödülleri töreni görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Cem Davran ve Çağla Şıkel'in sunuculuğunu yaptığı gecede Hadise de En İyi Kadın Şarkıcı Ödülü'ne layık görüldü.

"BÜTÜN GECE ELİMİ TUTTUĞUN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM"​

Uzun süredir iş insanı Mehmet Dinçerler ile aşk yaşayan Hadise, törene sevgilisiyle katıldı. Yeşil tül detaylı bir elbise tercih eden Hadise, ödülünü Burak Kut'un elinden aldı. Konuşmasında kadın haklarına değinen Hadise, sevgilisi Mehmet Dinçerler'e teşekkür etmeyi de ihmale etmedi. Şarkıcı konuşmasında "Sevgilim Mehmet, tüm gece hep elimi tuttun teşekkür ederim. Çünkü çok heyecanlıydım. Bugün Dünya Kadın Hakları Günü. Bence önemli bir gün. Böyle bir günde bu kadar değerli bir ödül almak çok değerli. Kadınlar konusu bende çok hassas. Hiçbir zaman da bu konuda susmadım, hiçbir zaman da susmayacağım. Yine çok fazla kadın öldürüldü. Çok fazla kadın kaybettik. Bu ödülü 2018'de de aynı şekilde almıştım. Hayatları kısıtlanan kadınlar için alıyorum" dedi.

En İyi Kadın Şarkıcı seçilen Hadise, ilk teşekkürü sevgilisi Mehmet Dinçerler'e teşekkür etti

Mehmet Dinçerler
Gecede şıklığıyla göz kamaştıran Hadise, peş peşe çektirdiği fotoğrafını da 13,2 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmedi.

İşte Hadise'nin Altın Kelebek şıklığı...​

En İyi Kadın Şarkıcı seçilen Hadise, ilk teşekkürü sevgilisi Mehmet Dinçerler'e teşekkür etti

En İyi Kadın Şarkıcı seçilen Hadise, sevgilisi Mehmet Dinçerler'e teşekkür etti

sondakika

RACHEL_ARAZ

"İLK DEFA GÖBEKSİZ ŞEKİLDE ÖDÜL ALIYORUM"​

Gecede En iyi Kadın Infulencer ödülü ise Rachel Araz Kiresepi'nin oldu. Ödülünü oyuncu Murat Cemcir'in elinden alan Kiresepi, konuşmasında "Aldığım bütün ödüllerde hamileydim ve sahneye her çıktığımda sadece ben değil, beni izleyenler de çok heyecanlanıyordu. İlk defa göbeksiz şekilde ödül alıyorum. Heyecanlıyım, gururluyum. Anneme, babama, eşime, beni bu gecede bir kelebek gibi hissettiren Hakan Yıldırım'a ve en büyük teşekküre beni izleyen herkese ediyorum" dedi.

en-iyi-kadin-influencer-odulunu-alan-rachel-araz-14578853_5863_m

KIYAFETİ SOSYAL MEDYADA Tİ'YE ALINDI​

Konuşmasının yanı sıra özel tasarım kıyafetiyle de çok konuşulan Razhel Araz Kiresepi, sosyal medyada gündem oldu. Kıyafeti hiç beğenilmeyen fenomen için "Gecenin en kötü elbisesi" yorumu yapıldı.

en-iyi-kadin-influencer-odulunu-alan-rachel-araz-14578853_2231_m

kaynak mynet

Demet Özdemir, Hadise, Gökçe Bahadır en şık olanlardı. Melis Sezen de güzeldi ama dekoltesi çok fazlaydı bana göre bir tık daha kapalı olabilirdi aslında.

Demet Özdemir ve Hadise dışındakilerin elbiseler tırt
Ve ödüllerin çoğu yine saçmasapan kişilere verilmiş :kahve:

X