5-6-7-8 haftalik hamisler buraya🤗 haydi gelin destek olalim birbirimize💪🏻

JuliJuli06

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2020
540
578
30
Kizlar selamlarrr ben suan 6+2 hamisim sizler kac haftaliksiniz belirtileriniz neler benim iki uc gundur kokulara asiri hassasiyetim basladi midem cok hafif bulaniyo (nerdeyse hic) birde enerjim yok sanki bugun, uyuma istegi geliyo sabahtan beri🤗 4. Haftadan beri ishaldim yeni duzeldim kendi kendime patates yiyerek ilac vs kullanmadim cunku hicbi acil veya doktor bir sey yapmadi soylemedi🥴 5 haftalikken doktora gittigimde kesede bebek gorunmuyo dedi o kadar uzuldumki ama umudumu kesmiyorum baska doktordan randevu aldim insallah gorunecek cunku daha kucuk ve gorunmeme ihtimali varmis o hafta bana dua edinnn🙏🏻 sizin durumlar nasil kim neler hissediyo bakalim kalp atisini duyan varmi kac haftalikken duydunuz bizden onde olanlar bizede bilgi tavsiye versinnnnnn😊☺️😊☺️

Son düzenleme:
Kizlar selamlarrr ben suan 6+2 hamisim sizler kac haftaliksiniz belirtileriniz neler benim iki uc gundur kokulara asiri hassasiyetim basladi midem cok hafif bulaniyo (nerdeyse hic) birde enerjim yok sanki bugun, uyuma istegi geliyo sabahtan beri🤗 4. Haftadan beri ishaldim yeni duzeldim kendi kendime patates yiyerek ilac vs kullanmadim cunku hicbi acil veya doktor bir sey yapmadi soylemedi🥴 sizin durumlar nasil kim neler hissediyo bakalim kalp atisini duyan varmi kac haftalikken duydunuz bizden onde olanlar bizede bilgi tavsiye versinnnnnn😊☺️😊☺️
Selam canım hayırlı olsun ben kaç haftalık hamileyim bilmiyorum.24 Şubat son adet tarihimin başlangıcı 27 Şubat bitişi/ 22 Mart beta testim 488 24 Mart 1.198 doktor cuma çağırdı. Alttan vajinal bakıcakmış. Folik asit dışında vitamin kullanmıyorum.

Kısaca bende durum bu şekilde ilk hamileliğim çok tecrübesiz ve meraklıyım. İnşallah sağlıkla kucağımıza alırız daha hiç muayene olmadım sadece 488 ve 1198 beta test sonuçlarım var elimde perşembe tekrar beta test yapıtırıcam doktora gitmeden o istemedi ama olsun takip için değerlerin geçmişi olsun diye düşündüm😊👍🏻

Selam canım hayırlı olsun ben kaç haftalık hamileyim bilmiyorum.24 Şubat son adet tarihimin başlangıcı 27 Şubat bitişi/ 22 Mart beta testim 488 24 Mart 1.198 doktor cuma çağırdı. Alttan vajinal bakıcakmış. Folik asit dışında vitamin kullanmıyorum.
Son adet tarihinize gore 4 haftalik hamileymissiniz🤗 insallah guzel haberler alirsin bende folik asit kullaniyorum suan 17 haftaya kadar kullan ondan sonra multivitamine gecilecek dedi kontrolden sonra bizede yaz neler dendi herkese bilgi olsun🤗 hayirli olsun canim bu arada insallah sag salim sagliklica kucagimiza aliriz🤗🥰

Kizlar selamlarrr ben suan 6+2 hamisim sizler kac haftaliksiniz belirtileriniz neler benim iki uc gundur kokulara asiri hassasiyetim basladi midem cok hafif bulaniyo (nerdeyse hic) birde enerjim yok sanki bugun, uyuma istegi geliyo sabahtan beri🤗 4. Haftadan beri ishaldim yeni duzeldim kendi kendime patates yiyerek ilac vs kullanmadim cunku hicbi acil veya doktor bir sey yapmadi soylemedi🥴 5 haftalikken doktora gittigimde kesede bebek gorunmuyo dedi o kadar uzuldumki ama umudumu kesmiyorum baska doktordan randevu aldim insallah gorunecek cunku daha kucuk ve gorunmeme ihtimali varmis o hafta bana dua edinnn🙏🏻 sizin durumlar nasil kim neler hissediyo bakalim kalp atisini duyan varmi kac haftalikken duydunuz bizden onde olanlar bizede bilgi tavsiye versinnnnnn😊☺️😊☺️
İnşallah canım hepimizin bebeklerine kavuşmasını diliyorum
Son adet tarihinize gore 4 haftalik hamileymissiniz🤗 insallah guzel haberler alirsin bende folik asit kullaniyorum suan 17 haftaya kadar kullan ondan sonra multivitamine gecilecek dedi kontrolden sonra bizede yaz neler dendi herkese bilgi olsun🤗 hayirli olsun canim bu arada insallah sag salim sagliklica kucagimiza aliriz🤗🥰
Teşekkür ederim desteğin için. Senin beta değerlerin nasıl dı? Bende ishal miğde bulantısı olmadı ama bir ara sıcak basması ve üşümedi oldu, şimdiden iştahım açıldı gibi çokta uykum geliyor🙈😂

Kısaca bende durum bu şekilde ilk hamileliğim çok tecrübesiz ve meraklıyım. İnşallah sağlıkla kucağımıza alırız daha hiç muayene olmadım sadece 488 ve 1198 beta test sonuçlarım var elimde perşembe tekrar beta test yapıtırıcam doktora gitmeden o istemedi ama olsun takip için değerlerin geçmişi olsun diye düşündüm😊👍🏻
Ben ilk suphelendigimde beta testi yapildi 421 cikti degeri sonra bidaha beta yapilmadi ishalim icin 2 kez acile gittim alttan muayene yapildi en son ankara bilkent sehir hastanesine gittim kese var cocuk gorunmuyo denildi 8 tup kan aldilar ne icin oldugunu bilmiyorum haftaya baska doktora gidicem bende artik. Doktorlarada guven olmuyo hepsi farkli bisey soyluyo onlar demesede beta yaptir bencede canim en azindan senin takibinde daha iyi olur

İnşallah canım hepimizin bebeklerine kavuşmasını diliyorum

Teşekkür ederim desteğin için. Senin beta değerlerin nasıl dı? Bende ishal miğde bulantısı olmadı ama bir ara sıcak basması ve üşümedi oldu, şimdiden iştahım açıldı gibi çokta uykum geliyor🙈😂
Ay benimde bugun uykum geldi hemde nasil😅 hormonal degisimler artik bakalim insallah sende olmaz mide bulantisida ishalde bende ilk haftalar ara ara bi usume geliyodu😅

Hayırlı olsun cnm. Bende 8+3 oldum. Kokulara karşı hassasiyet, bulantı, yorgunluk, nefes darlığı… kısacası ruh gibiyim. Yaşam enerjim yok… bu günlerin hayırlısıyla geçmesini bekliyorum işte🥲

Hayırlı olsun inşallah sağlıklı haberlerini alirsin🤲bende 6 haftaligim keseyi görmüştüm, pazartesi de insallah bebeğimi görürüm mide bulantı inanilmaz var su icsem bulanıyor o yüzden sürekli yatma halindeyim, ağzımda kötü bir tat geçmeyen bakalım daha neler görücez 😁🤲🤲

Aleykum selam canim bende daha yeni hamişim 5 haftalik sanirim bat 19 şubat 😀
İshalim var benimde migdem bulaniyor ama kusamiyorum diger cocuklarimda ilk haftalar yemeden icmeden kesilip bir ay boyunca yatmistim bunda iyiyim simdilik cok sukur ama tuzlu yiyemiyorum 🤔
Daha doktora gitmedim 7 haftalik olmasini bekliyorum ki kalp atislarinida duyayim tabi insallah saglikliysa 😍

Hayırlı olsun cnm. Bende 8+3 oldum. Kokulara karşı hassasiyet, bulantı, yorgunluk, nefes darlığı… kısacası ruh gibiyim. Yaşam enerjim yok… bu günlerin hayırlısıyla geçmesini bekliyorum işte🥲
Ayy tum enerjimizi bebis aliyor insallah gececek 3 ay skintili diyolar sonraki 3 ay rahat sonuncu 3 ay yine skintiliymis 😅 9 ay rahat yok 🤷🏻‍♀️

Hayırlı olsun inşallah sağlıklı haberlerini alirsin🤲bende 6 haftaligim keseyi görmüştüm, pazartesi de insallah bebeğimi görürüm mide bulantı inanilmaz var su icsem bulanıyor o yüzden sürekli yatma halindeyim, ağzımda kötü bir tat geçmeyen bakalım daha neler görücez 😁🤲🤲
Ayy hemen hemen ayniyiz benimde bugun 6+3 oldu ama midem bulanmiyo bendede kese var dediler bebegi goremediler persembe randevum var kalp atisini insallah dinleriz artik🥰

Ayy hemen hemen ayniyiz benimde bugun 6+3 oldu ama midem bulanmiyo bendede kese var dediler bebegi goremediler persembe randevum var kalp atisini insallah dinleriz artik

Aleykum selam canim bende daha yeni hamişim 5 haftalik sanirim bat 19 şubat 😀
İshalim var benimde migdem bulaniyor ama kusamiyorum diger cocuklarimda ilk haftalar yemeden icmeden kesilip bir ay boyunca yatmistim bunda iyiyim simdilik cok sukur ama tuzlu yiyemiyorum 🤔
Daha doktora gitmedim 7 haftalik olmasini bekliyorum ki kalp atislarinida duyayim tabi insallah saglikliysa 😍
Ayy bat ne demek oluyo bazi konularda okuyorumda bat yazip tarih veriyolar anlami nedir🥰 bi tokatli olarak bat denilince aklima yemek olan bat geliyo😅😅😅🙈 siz daha tecrubelisiniz en azindan ilk cocugunuzda neler olacagini ogrenmissinizdir sanslisiniz aslinda🤗 insallah saglicakla kucaginiza alirilsiniz minik kalbini duyarsiniz🤗

Merhabaa inşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız bebişleri🤲🏻 benim son adetimin ilk günü 1 Şubat buna göre şuan 7 haftalık olduk sanırım hiç anlayamadım bu hesaplama işini 😅

Ayy bat ne demek oluyo bazi konularda okuyorumda bat yazip tarih veriyolar anlami nedir🥰 bi tokatli olarak bat denilince aklima yemek olan bat geliyo😅😅😅🙈 siz daha tecrubelisiniz en azindan ilk cocugunuzda neler olacagini ogrenmissinizdir sanslisiniz aslinda🤗 insallah saglicakla kucaginiza alirilsiniz minik kalbini duyarsiniz🤗
Bende batı burda ogrendim 😜 son adet oldugun tarih bat - gelecek adet tarihin sat oluyirmuş 😀
Digerlerinde cok kucuk cahildim canim nasil buyuttum bilmiyorum bile 🥺
Allah nasip ederse bu bebegimde daha cok sey deneyimleyip hafizama kazirim 😍😀

Merhabaa inşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız bebişleri🤲🏻 benim son adetimin ilk günü 1 Şubat buna göre şuan 7 haftalık olduk sanırım hiç anlayamadım bu hesaplama işini 😅
Eee gittin mi dr kalp atislari duyulur bu hafta 🥰
Gebelik hesaplamada cikiyor kac haftalik oldugun takip et istersen 😍
Her yeni haftaya girdiginde heyecanla bebegim bu hafta ne kadar buyumus nereleri gelismis diye takip etmekk cokk guzel 🤩🥰🥰

Hayirli olsun bebisin canim 😍
Hafta olarak bizlerden ilerisin acaba bu dedigin belirtiler kac gun sonra oldu. ? Bende suan ilk haftam cok normalim ishal disinda korkuyorum gelecek haftalarda kotulesmekten 🥺

Selam kızlar hepinize hayırlı olsun Allah'ım sağlıklı sıhhatli kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 😍 ben daha çok çok çok yeniyim maalesef reglime 6 gün kala tesadüfen öğrendim 🫠 niye maalesef diyorum çünkü bu ay kendi kendime yemin etmiştim asla regl geçmeden kan vermycem çünkü çok erken öğrenince beklemek zor oluyor demiştim ama ateslenince antibiyotik almak zorundaydım almadan da mecbur kan istediler ve gebe olduğumu öğrendim simdi keseyi görmek için bile 1-2 hafta beklemem gerekiyor 😅

X