Bebek İkinci El 5-7 yaş kız düğün,mezuniyet,balo elbisesi+PELUŞ 30 TL.

az evvel söz verdim ikicana :KK43: ama kızımın diğerlerini yükleyim güzel ciciler var....bir gör sonra karar verirsin ben yüklemeyi deniycem bugün çok yavaş yükleniyor....bu iş de böyle nasıl olucak bilmiyorum....ilk yazana göndericem bundan sonra.

canım ilk gören bendim ama niye böyle oldu dün meral 101 adlı arkadaşın konsuna yazmıştın bende yazaryazmaz msj attım sana resimler için

:KK43:( evet canım ilk üye olduktan sonra mesaj senden gelmişti ama ben senin kızmı erkek mi hatırlamıyorum...onu yazarsan sevinirim. bir de ben kartaldayım...sen nerdesin....daha önce alışveriş yaptıysan nasıl olduğu hakkında bana mesaj atarsan sevinirim....:nazar:

arkadaşlar iki montta sahibini buldu teşekkürler.....albümler kısmında bazı yüklediklerim var arzu eden bakabilir....:nazar:

$zeyland yumuþak kürklü yelek 10 tl. 5-8 yaþ.jpg $waikik tayt 6-7 yaþ 4 tl..jpg $panço elbise 6-7 yaþ 15 tl...jpg $panço 6-7 yaþ 15 tl. sýfýr sayýlýr.jpg $panço elbise.jpg $panço elbise kadife.jpg $panço bolero 5-8 yaþ 10 tl..jpg $mudo elbise 6-7 yaþ 15 tl.jpg $mudo elbise 6- 7 yaþ.jpg $chýcco.jpg $chýcco kot jile 5-7 yaþ 15 tl.askýsý ayarlanýr.jpg $waikiki 5-6 yaþ etek 5 tl..jpg $waikiki 4 tl. 6-7 yaþ.jpg $waikiki 5-6 yaþ pembe etek 5 tl..jpg $wýnx yelek pembe 7-8 yaþ 5 tl..jpg $wýnx çanta 5 tl..jpg $waikiki tayt 4 tl..jpg $waikiki þort 5- 7 yaþ 10 tl..jpg $waikiki þort.jpg $waikiki body 7 - 8 yaþ 8 tl..jpg $waikiki body.jpg $waikiki 6-8 yaþ simli bolero 8 tl..jpg $waikiki 6-7 yaþ gömlek.jpg $waikiki 6-7 yaþ body 5 tl..jpg $chýcco yazlýk ince elbise 10 tl 5-7 yaþ.jpg

Arkadaşlar kızımın küçülen kıyafetleridir...Resimlere tıkladığınızda yaşları yazıyor. 10-11 yaş kıyafetleri olan arkadaşlarla
değişebilirimde....:nazar::nazar::nazar:

$IMG_0638.jpg

8-10 yaş sweat uzun kollu:nazar::nazar:

Eklentiler

• $IMG_0628.jpg
    $IMG_0628.jpg
    33,7 KB · Görüntüleme: 53
  • $IMG_0632.jpg
    $IMG_0632.jpg
    42,3 KB · Görüntüleme: 51
X