5 Ayda 36 Kilo Verdiren Çay Tarifi

Kızlar bnm boyuma göre kaç kilo olmam lazım 1.75 boy 79 kilom
ama bide çok zayıf olmk istemiyorum balık etli olmk istiyorum ama çok değil normal

Merhaba kızlar:KK28:Birşey sormak istiyorum çayı kullanıp sonuç alanlar; diyet ve sporda yapıyor musunuz çayın yanında?:110: bi ara 52 kiloyken nasıl olduğunu anlamadan 66 kiloya ulaşmış durumdayım ve gittikçe kilo alıyorum diyete karşı direncim yok artık, yıllardır diyet yapıp bırakmaktan helak oldum :KK61::KK43:

Arkadaslar ben bu çayı 19 Kasımda kullanmaya başladım 66 kiloyken. 29 Kasımda tartildim 63.500 çıktım. Yani 10 günde 2.500 kilo gitti :KK30:

Uzun süredir kilo veremiyordum ne yaparsam yapayım. Artık psikolojim bozulmuştu. Ama bu çay gerçekten beni hiç sıkmadan kilo vermeme yardimci oldu. Spor yapmıyorum yaptığım tek şey her şeyden azar azar yemek. Yani ekmek, makarna, pilav, hamurişi yok:stop:

Muhteşem bir çay. Herkese tavsiye ederim:cool:

Aralık'ın 9unda tekrar tartılıcam tekrar gelişmeleri yazarım :KK25:

Merhaba 9 aralıkta tartıltınız mı gelişmeler nedir bizi aydınlatır mısınız :)

Merhaba bn yapıp 5 günde 4 kilo verdim ama söyle iki öğün yiyodum çok az yiyodum ama bn faydasını gördüm yani :KK70: :p

Merhaba bn yapıp 5 günde 4 kilo verdim ama söyle iki öğün yiyodum çok az yiyodum ama bn faydasını gördüm yani :KK70: :p

dönüş yaptığın için teşekkür ederim canım:KK68: 5 günde dört kilo ise ben bunu 2 hafta yaparım nolacak altı üstü çay dimiii :21: peki altın çilek de yedin m ara öğünlerde? tarifte öyle yazıyordu. spor da yapmadın sanırım ayyy ne çok sordummm:eek:

Hic bişe yapmadim :KK70: canım cok az yedim sekeri kestim ekmeği kestim az az yedim abur cubur yemedim :p :♥
Sor sor bişe olmaz

1.60 boy 66 kiloyum bekarım:110: önceden 60 kg oldum diye ağlardım, şimdi 60 a düşsem iyi diyorum :KK61: dün akşam gittim aktardan aldım tüm malzemeleri, barut ağacı kabuğu alan arkadaşlar bilgi verir misiniz aldığınız kabuk elle kırılabiliyor mu? benım aldıgım resmen kütük :KK34:aktarcıya "bunun ince olması gerekiyor bu barut ağacı kabuğu değil" dediysemde bana zorla sattı resmen bu o ağaçtan diye o_O

o_O kağıt gibi ince ya internetten baktım orjinal hali. Bu yola baş koydum o ağaç kabugunu bulacagımmm :KK55::stop: gidecek bu kilolar inşallah :KK28:

Kizlar dogadan 9lu cay aldim zayiflamak icin faydasini gorurmuyum acaba nasil kullanmam gerekiyo lutfen bana cvp verin martta kadar vermem gerek kilolari

X