5 Ayda 36 Kilo Verdiren Çay Tarifi

Ben doğadanın 5i biryerde diye bitki çayını almıştım bu yazılan listeden sadece 4tanesi eksik onları alıp bu poşet çayı eklesem olurmu acaba?

Bu tarz poşet çayları kullanılmasını tavsite etmiyorum neden derseniz bu karışımlar günlük tüketmen gereken miktarda olmuyorlar vede uzun süre kullanılmak için depolarda tutuluyor en güzeli güvendiğiniz bir aktardan alıp içmek 80 kiloydum şuan 75 kiloyum kaldı 10 kilo inş hepimiz vericez bize ait olmayan yüklerden kurtulucaz :21::118:

Kızlar hazır almayın.Aktarlar birliği başkanıda tek tek alınıp demlenmesini öneriyor.
Kekiğin alerji yaptığı kişiler veya yüksek tansiyonu olanlar için kekiğin çok az konulması veya bu çayın hiç içilmemesi öneriliyor.

doramelie

kızlar bu çayı kullanıp zayıflayanlar, zayıfladığını farkedenler sadece çayla mı veriliyo bu kilolar? yoksa spor, diyet falan da mı yaptınız? ben bugün başladım 3 bardak içtim, yemekten çok kısmadım sadece ekmek yemiyorum. faydalı olur mu sizce?

Arkadaşım ben yediklerime dikkat etmiyordum fakat çay iştahımı kesince ister istemez az yemeye başladım:)Birde tatlı isteğimi kestiği için tatlı yemiyorum:)

Bu tarz poşet çayları kullanılmasını tavsite etmiyorum neden derseniz bu karışımlar günlük tüketmen gereken miktarda olmuyorlar vede uzun süre kullanılmak için depolarda tutuluyor en güzeli güvendiğiniz bir aktardan alıp içmek 80 kiloydum şuan 75 kiloyum kaldı 10 kilo inş hepimiz vericez bize ait olmayan yüklerden kurtulucaz :21::118:

Kesinlikle sana katılıyorum canım.Bu arada güzel kilo vermişsin maşaallah:nazar:
Ne kadar zamanda verdin bu 5 kiloyu?

Arkadaşım ben yediklerime dikkat etmiyordum fakat çay iştahımı kesince ister istemez az yemeye başladım:)Birde tatlı isteğimi kestiği için tatlı yemiyorum:)[/QUOTE]

bugün 2. günüm benim de iştahım kesildi. demek ondan zayıflatıyo:) süpermiş 20 gün içinde 5 kilo verebilirsem bu şekilde denize girebilirim sanırım. Selülitlere de bi etkisi var mı acaba:)

Son düzenleme:
Kesinlikle sana katılıyorum canım.Bu arada güzel kilo vermişsin maşaallah:nazar:
Ne kadar zamanda verdin bu 5 kiloyu?

1 ay kadar zamanımı aldı 5 kiloyu vermek ama tam doğruyu söylemem gerekirse özel birşey yapmadım verebilmek için ben yemek yemeyen bir tipim gün içersinde 1 öğünle doyuyordum yani saatlerce birşey yemiyordum çok acıkınca o zaman yemek yiyordum tabi bu durumda kilo almak benim için kaçınılmaz oluyordu bu 1 ayda en azından acıkmasamda salata yapıp yedim günde 2 dilim kesinlikle ananas tükettim birde kesinlikle tavsiye ediyorum günde 2 fincan biberiye çayı bol bol su..Şuan koşu bandında 60dk tempolu yürüyüş yapıyorum akşamlarıda yürüme parkında 1 saat tempolu yürüyüş yapıyorum bu haziran sonunda 5 kilo daha vermem gerekiyor inş vericem

5 i biyerde çayı bende kullandım meğerse KEKİK mantar mayasılları azdırıyomuş ayaklarımı yerlere birbirine sürmekten mahfoldum parçalamak istiyodum bir haftadır bıraktım içmiyorum şükür daha iyiyim :KK28:

beşibiyerde denemedimde onda da var dimi biberiye,benmki lokman hekim mi öle bişeydi duruyo kutuyla,aktarcıda bişe bişe olmaz diye satıverdi verdiğim paraya yazık oldu okadarda dedim biberiye rahatsız edermi acı yemiyorum zaten diye yok dedi yediğin biberle bu ayrı dedi kötü adam,hem midem ağrıdı hem alerji olmuştum ıyy aklıma geldikçe bi tuhaf oluyorum,sanada geçmiş olsun

arkadaşlar bişey sormak istiyorum aranızda karışım tarzında hazırlanıp satın alanınız vardır o karışımı ogluma içirsem olurmu 48 kilo ama 9,5 yaşında ama suyunu içemiyor karışım sanki kekigin tarzını anımsatıyor hani o krşımı yogurda karıştırıp yedirsem bişey olurmu cacık gibi yine aç karnına çünkü suyunu içemiyor ama yogurda karıştırsam yer cvp bekliyorum

arkadaşlar bişey sormak istiyorum aranızda karışım tarzında hazırlanıp satın alanınız vardır o karışımı ogluma içirsem olurmu 48 kilo ama 9,5 yaşında ama suyunu içemiyor karışım sanki kekigin tarzını anımsatıyor hani o krşımı yogurda karıştırıp yedirsem bişey olurmu cacık gibi yine aç karnına çünkü suyunu içemiyor ama yogurda karıştırsam yer cvp bekliyorum

Canım bence o yaştaki bir çocuğa bu karışımı verme.Birde bu bitkiler demlenince faydalı.
Eğer çocuğunun kilo vermesini istiyorsan yoğurda keten tohumu karıştırıp yedir.Hem çocuklar için sağlıklı hemde tok tutar.

beşibiyerde denemedimde onda da var dimi biberiye,benmki lokman hekim mi öle bişeydi duruyo kutuyla,aktarcıda bişe bişe olmaz diye satıverdi verdiğim paraya yazık oldu okadarda dedim biberiye rahatsız edermi acı yemiyorum zaten diye yok dedi yediğin biberle bu ayrı dedi kötü adam,hem midem ağrıdı hem alerji olmuştum ıyy aklıma geldikçe bi tuhaf oluyorum,sanada geçmiş olsun

Biberiye acı değilki.Aktar doğru söylemiş yediğimiz biberle biberiye çok farklı.Adı biberiye ama biberle alakası bile olmayan bir bitkidir biberiye,şekil olarak kurumuş ota benziyor.
Ama biberiyeye alerjiniz varsa bu karışımı içmeyin bence.

1 ay kadar zamanımı aldı 5 kiloyu vermek ama tam doğruyu söylemem gerekirse özel birşey yapmadım verebilmek için ben yemek yemeyen bir tipim gün içersinde 1 öğünle doyuyordum yani saatlerce birşey yemiyordum çok acıkınca o zaman yemek yiyordum tabi bu durumda kilo almak benim için kaçınılmaz oluyordu bu 1 ayda en azından acıkmasamda salata yapıp yedim günde 2 dilim kesinlikle ananas tükettim birde kesinlikle tavsiye ediyorum günde 2 fincan biberiye çayı bol bol su..Şuan koşu bandında 60dk tempolu yürüyüş yapıyorum akşamlarıda yürüme parkında 1 saat tempolu yürüyüş yapıyorum bu haziran sonunda 5 kilo daha vermem gerekiyor inş vericem

Maşaallah canım,böyle devam edersen istediğin kiloya ulaşırsın çok rahat.Dansetmekte çok kilo verdiriyor tavsiye ederim:)Ben göbek atarak geçen sene 25 kilo verdim:)

Maşaallah canım,böyle devam edersen istediğin kiloya ulaşırsın çok rahat.Dansetmekte çok kilo verdiriyor tavsiye ederim:)Ben göbek atarak geçen sene 25 kilo verdim:)

aynen cnm katılıorum ben de geçen sene 1 ay boyunca dans ettim akşam yatmadan önce bir saat. açtım radyoyu ne çalarsa ankara havasından tut pop şarkılar artık dans etmek denirse:) bildiğin saçmaladım ani maksat hareket olsun:) bence yürüyüşten daha zevkli ama şu anki evimizde inan yer yok bahane değil artık annemler yatınca salonda oynamayı düşünüorum tabi önce bu 9 otu bulmam gerek sonra tavuk-salata diyeti+ dans:) nasıl???

bu arada yazmayı unutmuşum 5 kilo verdim dans ederek.bir de ben yemeklerden yarım saat önce sirkeli su içiorum faydası olduğuna inanıorum. hem sirkeli su hem bu ot çayı beraber olabilir mi yoksa sirkeyi bırakmalı mıyım. bi de bu otu yemeklerden önce içioruz bunu biliorum ama belli bi zamanı varmı. mesela yemekten 15 dk. önce falan gibi...

bu arada yazmayı unutmuşum 5 kilo verdim dans ederek.bir de ben yemeklerden yarım saat önce sirkeli su içiorum faydası olduğuna inanıorum. hem sirkeli su hem bu ot çayı beraber olabilir mi yoksa sirkeyi bırakmalı mıyım. bi de bu otu yemeklerden önce içioruz bunu biliorum ama belli bi zamanı varmı. mesela yemekten 15 dk. önce falan gibi...

Sirkeninde çok faydası var canım,ben sabahları içiyordum.Bence bırakma,faydasını görüyorsan.Yemeklerden önce içiliyor ama bir süre söylemedi programda.

Tşkler azimle devam inş yarın hypoxi denemesi var 1 seans ücretsiz tanıma amaçlı şuan biraz rahatsızım çayı felan içemiyorum midemi üşütmüşüm inş cumaya kadar düzelirimde haftaya tam diyetime uyarım :KK34:

Tşkler azimle devam inş yarın hypoxi denemesi var 1 seans ücretsiz tanıma amaçlı şuan biraz rahatsızım çayı felan içemiyorum midemi üşütmüşüm inş cumaya kadar düzelirimde haftaya tam diyetime uyarım :KK34:

Geçmiş olsun canım,inşallah biran önce iyileşir çaya devam edersin:)

Kullananlar nerelerdesiniz?
Kilo verdiniz mi hiç?
Kendinizi nasıl hissediyorsunuz?

5 gündür kullanıyorum 2 kilo vermişim. ben yemekten de kıstım biraz. az ve ekmeksiz olmak koşuluyla her şeyi yiyorum. günde yarım saat koşu bandında yürüyorum, 15 dakika bölgesel egzersiz yapıyorum. çaya başladığımda ilk iki gün hafif bi başağrım oldu. şu an iyiyim. bi de sanırım içinde yeşil çay olduğu için uykusuzluk yapıyo, hemen uyuyamıyorum yatınca.

5 gündür kullanıyorum 2 kilo vermişim. ben yemekten de kıstım biraz. az ve ekmeksiz olmak koşuluyla her şeyi yiyorum. günde yarım saat koşu bandında yürüyorum, 15 dakika bölgesel egzersiz yapıyorum. çaya başladığımda ilk iki gün hafif bi başağrım oldu. şu an iyiyim. bi de sanırım içinde yeşil çay olduğu için uykusuzluk yapıyo, hemen uyuyamıyorum yatınca.

Maşaallah canım çok güzel kilo vermişsin:nazar:
Uykusuzluk problemi bende yaşıyorum maalesef,çok uykum gelmiş gibi hissediyorum ama yatağa yatınca uyuyamıyorum.Dediğin gibi yeşil çaydan sanırım.

X