5 Ayda 36 Kilo Verdiren Çay Tarifi

slm kızlar yarın tartıya çıkıcam çayımı düzenli bi şekilde içtim daha önce 7 günde 1buçuk kilo vermiştim zaten yarın tartıya çıkıcam 10 gün daha oldu ve hiç tartıya çıkmadım kilomu çok merak ediyorum ama moralim çok bozuk karnım şiş,sanki kilo vermek yerine almış gibiyim reglda olmadım acaba ondan olabilir mi bu şişlik_?yada ben öyle olmasını umuyorum sanırım bakalım yarın tartılıp size sonucu bildiricem ama kendimi böyle gördükçe motivasyonum düştü moralim çok bozuldu umarım bu şişliğin sebebi regl olmamamdır((

regl dolayısıyla böyle hissediyorsun bence :)

Kızlar emin olmadan paylaşmak istemedim.ama şimdi eminim...Kendi görüşlerimi paylaşacağım.ben bu çayı en az bir ay günde 4 fincan içtim.ayrı ayrı aldım taze demledim.ürünlerin hepsi orjinaldi.eminim.kimi arkadaşları sık tuvalete çıkarmış,kimi kabız olmuş,susattığını farkettim.ilk zamanlar kilo verme oluyor.1-2 kilo gibi...ama bu kilo değil ödem tabii.bunu diyet yapan herkes bilir.kilom 75 di 73.5 oldu.daha kiloluların ödemi daha fazla olduğu için kilo kayıpları 4-5 kiloyu bulabiliyor.içeriğindeki bitkiler çok faydalı katılıyorum..ancak ben kilo vermedim.sağlık için içilebilir,kahve veya kola içmekten iyidir.

günde bir saat spor yapıyorum,üstelik....

tuvalet düzenimde altüst oldu.çaydan önce daha düzenlydi.

Bu arada oruç tutamıyorum,yani normal beslenme düzenimi bozmadım.son zamanlarda yeni arayış içindeydim.en azından karnımdaki şişkinlik hissi beni çok rahatsız ediyordu.jillian yapmama rağmen...

dört gün önce markette yeni çıkmış bir form çayı keşfettim.liptonun form kiraz saplı..3.gün etkisini iyice hissettim.bugün 4.gün süper hafifim,karnımdaki şişkinlikten kurtuldum.hatta size yazarken çayımı yudumluyorum.içeriği 9 hayat çayına çok yakın...bir ay kadar daha devam ederim,artı ve eksi yönlerini paylaşırım.

ancak şimdilik 9 hayat çayına veda ettim.ayrıca idrar söktürücü etkisini çok rahat farkedebiliyorsunuz.bu çayda susatıyor ve doğal olarak bol su içiyorsunuz.

bunlar benim görüşüm.paylaşmak istedim...

Herkese aynı etkiyi yapmıyor demek ki, ben de 12/08 pzt günü başladım henüz bir faydasını görmedim.Hayırlısı :)

kızlar ben geçen 10gündür bi fayda yok demiştim ya bugün bi hesapladım ben çayı bugünle beraber 20gündür tüketiyormuşum.
önce regl olucam ondan kilo veremedim diyordum, hani vücut su tutar şişersin vs. o dönemde kilo almadım ama veremedimde
reglim biteli kaç gün oldu hala tık yok.
sanırım bende bu çaya veda edeceğim.
gerçi bugünde içtim yine belki bir umut diye
yarın sabahta aynı kiloda çıkarsam elveda demek farz olacak.

benim de bir kaç günüm kaldı, bir ayda bırakacaktım çayı, faydalı olduğu şüphesiz en azından yeşil çay sevmezdim
tadına alıştım, idrar söktürdü kesinlikle hatta affedersiniz işemekten yoruldum
ama 3-4 günlük malzemem kaldı, on gün yetmesi lazım ama elimi korkak alıştırmamışım
yeniden almayı düşünmüyorum, zaten mucize beklemiyordum
çünkü ramazanda yememe dikkat edemedim,
dediğin çayı deneyeceğim
ama iyi ki başlamışım kendim için sağlıklı bir şey yapmış oldum
iki kilo verdikten sonra tekrar tartılamadım da son durum ne bilmiyorum...

o zaman bu adam 36 kiloyu sadece çay içerek vermemiş diyoruz????

ben özellikle kendim için değilde annem için aldım o daha düzenli kullanmıyor pek umrunda değil açıkcası ama onda etki ederse 4-5 kilodan fazla devamını getiricem onun icin kendimde iciyorum suan hosuma gidiyo bende jillian kas yaptı ve kendimi yaptığım sıralar afedersin kütük gibi hissettim taş gbi sert olmustum

o zaman jillian a devam diyorum çok kilo fazlası olanlarda muhtemelen çok işe yarar, ödem atar ne bileyim doğa ananın nimeti sonuçta
ama kas kütlem düşük benim yarın şişelerden kurtulup dambıl alayım en iyisi çay 9 hayat çayı benden bu kadar, emeği için sağ olsun

evet kilon fazlaysa sende güzel sonuclar verebilir kolay gelsin :)

Kızlar ilk on gün içtiğimde 2 kg. vermiştim. İkinci etabımda bugün 7. günüm bir kilo daha gitmiş yani 72 kiloyum üç gün sonra yani onuncu gün 71 olacağımı tahmin ediyorum 78 kiloydum bu arada çok mutluyumm gitsin kilocuklar :118:

Son düzenleme:
kızzzzzzlaarrr bu çayları tek içimlik hazırlamak için çay bezi bulabilirmiyimm yaa bileninizz vaaarmıııııııı :122:

Bu çaya benzer bir çay daha önce içtim midemi bozdu ishal oldum bir ay geçmedi bu çayı kullananlar böyle bir etkisi var mı?

aynen oyle listedekileri tüketmelisin.. sadece onları yıyebılıyorsan onları yıyeceksın mecbur kitabını bende okumadım eminim daha detaylıdır ben bu sıtede yazılanları takıp edıyorum :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…