5 aylık bebeğim kucaktan inmiyor.

Sultan3434

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2019
354
183
34
Selam herkese,
5 aylık bebeğim gün içinde uyanıkken sadece kucağımda duruyor. Eğer koyduğum yerden almazsam çok ağlıyor. Hemen alma ağlasın dediler yalnız benim bebek daha çok ağlıyor ben de dayanamıyorum. Sağlıklı olsam sorun yok ama hamileliğimden beri boyun, sırt ve göğüs kafesi ağrılarım var giderek de artıyor. Çeşit çeşit oyuncaklar aldım 5 dakika anca bakıyor. Müzik açıyorum o da belli bir süre sonra sıkılıyor. Önerisi olan var mı😞

Piyanolu oyun halısı çok işime yaramıştı çok severek kullandı çok hoşuna gidiyordu ve 6.aydan sonra da hoppala (kız bebekse daha rahat kullanırsınız, hoppalayı doktora danışıp kullanın) günde yarım saat kullanıyorduk, yemek yapabiliyordum o sırada. oturma minderleri var onlardan almak yerine (ben oturma minderi aldım çok kullanmadık) bebek banyo oturağı alıp mutfak tezgahına oturtabilirsiiniz sizi izlerken ağlamaz ❤️

Oyun halısı
Piyanolu oyun halısı çok işime yaramıştı çok severek kullandı çok hoşuna gidiyordu ve 6.aydan sonra da hoppala (kız bebekse daha rahat kullanırsınız, hoppalayı doktora danışıp kullanın) günde yarım saat kullanıyorduk, yemek yapabiliyordum o sırada. oturma minderleri var onlardan almak yerine (ben oturma minderi aldım çok kullanmadık) bebek banyo oturağı alıp mutfak tezgahına oturtabilirsiiniz sizi izlerken ağlamaz ❤️
oyun halısı aldım oyuncaktan ses çıkıyor olmadı piyanolusunu da alırım. Yalnız bebek banyo oturağını bilmiyordum netten baktım harika bir şey çok teşekkür ederim hiç olmazsa yemek yapabileyim. Bebeğim erkek hoppalayı doktora danışacağım önerileriniz için tekrardan çok teşekkür ederim❤️❤️❤️

Benim ki de şuan öyle büyüdükçe bu huyu edindi olabildiğince yerde sakinleştirmeye çalışıyorum ki ağlayınca kucak gelecek bilinci oluşmasın. Zipzip hoppala da 20 dk durur o da beni gorucek şekilde atak mıdır nedir anlamadım ki 🤷🏻‍♀️

Selam herkese,
5 aylık bebeğim gün içinde uyanıkken sadece kucağımda duruyor. Eğer koyduğum yerden almazsam çok ağlıyor. Hemen alma ağlasın dediler yalnız benim bebek daha çok ağlıyor ben de dayanamıyorum. Sağlıklı olsam sorun yok ama hamileliğimden beri boyun, sırt ve göğüs kafesi ağrılarım var giderek de artıyor. Çeşit çeşit oyuncaklar aldım 5 dakika anca bakıyor. Müzik açıyorum o da belli bir süre sonra sıkılıyor. Önerisi olan var mı😞
Sallana sandalya alip kucaginiza alip sallayabilirsiniz, hem siz yorulmazsiniz hem o sizden uzak kalmaz . Yada sling veya kanguru deniyor ya onun cok faydasini gorduk , kucagima sirtima alip cok gezdirdim isimi de yaptim.

Kolay gelsin bebeginizin bu zamanlarinin tadini cikarin , opun koklayin.

Sirt boyun agrilarinizin olma sebeplerinden biri de kendinizi yalniz ve desteksiz hissetmeniz.

Siz kendinize ve bebeginize yetersiniz o güc var sizde.

Sallana sandalya alip kucaginiza alip sallayabilirsiniz, hem siz yorulmazsiniz hem o sizden uzak kalmaz . Yada sling veya kanguru deniyor ya onun cok faydasini gorduk , kucagima sirtima alip cok gezdirdim isimi de yaptim.

Kolay gelsin bebeginizin bu zamanlarinin tadini cikarin , opun koklayin.

Sirt boyun agrilarinizin olma sebeplerinden biri de kendinizi yalniz ve desteksiz hissetmeniz.

Siz kendinize ve bebeginize yetersiniz o güc var sizde.
Evlat öyle tatlı ki çok yorulsam da kucağımdayken gün içinde kaç defa öpüyorum kokluyorum sayamam. Gurbetteyim ve hiçbir akrabam yakınımda değil. Ağrılarımın olmasını hiç bu açıdan düşünmemiştim. Sizin bu yazdığınız beni duygulandı. Ne güzel tecrübeli anneler varmış burda. Hepinize teşekkür ederim❤️

5 aylik bebek nereye insin? Onun evi kucak suan.
Yatirip siyah beyaz kartlardan gostererek konusun parmak kuklalariyla oyun yapi falan fazla secenek yok

X