Kekler - Pastalar 5 Dakikada Şeker Hamuru Tarifi ve Örnekleri (Resimli)

nişan telaşından inan fırsat bulupta çekemedim ama haria oldular renkler herşey süperdi sadece aktardan beyaz boya bulamadım ama lokumun rengide kırık beyaz oldu birazı gül lokumuydu oda pembe oldu mordanda lila yaptım harikaydı korkmadan deneyin

salı gunu kızımın d gunu ama cesaret edemıom kurabıye yapmaya:hulya:

bende ilk yaptım lokumları elinle önce iyce parçala ardından yoğur ilk hamurda biraz zor yoğurdum ama diğerleri oyuncak gibi oldu kalpli ve çam ağaçlı kalıp kullandım çok kolay ve eğlenceli biraz vakit alıyor 50 tane çıktı kurabiyem korkmadan dene derim herkes bayıldı çünki kolay gelsin....vereliniortak

bugun denıcem inş becereırım ve guzel olurlar
ballamı yapıştırcam peki yuucum:hulya:

canım mrb msj yenı gordum.hiç korkma bende ilk denedım ama süper oldular yapıştırmak için fırçayla su sürdüm...elimle lokumu parçaladım pudra şekeri ile yogurdum nişastasını ekledim 250 gr .al artıyor bile 5 lokumdan bı hamur yapıp tekrar 5lokmundan bı hamur yapıp onuda gıda boyası ile yogurdum.(kurdanın ucuyla gıda boyası yetıyor)...sana kolay gelsın.....sorun olursa yardım ederım.

sal oğluşumun doğum günü bende denemeyi düşünüyorum mavi boya buldum lokum da alıp deniycem kızlar akıl verin nasıl süsleyim maviyle tarif paylaşan tüm arkadaşlara teşekkürler günlerdir böle tarifler aryodum

sal oğluşumun doğum günü bende denemeyi düşünüyorum mavi boya buldum lokum da alıp deniycem kızlar akıl verin nasıl süsleyim maviyle tarif paylaşan tüm arkadaşlara teşekkürler günlerdir böle tarifler aryodum

tarifi ben paylaştım canım mavi ve kendi rengini kullanırsın krem gibi şu tarz bişi hoş olur bence

seker_hamuru.jpg

tarifi ben paylaştım canım mavi ve kendi rengini kullanırsın krem gibi şu tarz bişi hoş olur bence

seker_hamuru.jpg
sağol canm güzelmiş belki bi kaç parçada karştrırsdam boyay açıklı koyulu olur ..ewt gördüm tatlım konuyu açan sensin bi iki kişi daha fikir vermiş ya ondasn öle teşk ettim ... olumunekankayizsmile

açık mavi koyu mavi yapabilirsin bide hamura boya katmadanki rengini kullanırsın olur biter ama hamuru oldugunca ince açmaya çalış

bu gün oğluşuma yaptğm pasta keşke daha evel denemesini yapsaydm baya zorlandm hatta üzerini hmurla kaplayamadm krem şantiye az boya katıp süsledim hamurla bakalım beğenecekmisiniz

youknow canım sen bu hamura toz boya mı kullandın bide pastanın enüst katına kaplamadan önce kremşantiyle yada kremayla kapladınmı buda harika olmuş ellerine ve bilgine sağlık

youknow canım sen bu hamura toz boya mı kullandın bide pastanın enüst katına kaplamadan önce kremşantiyle yada kremayla kapladınmı buda harika olmuş ellerine ve bilgine sağlık

benim toz ve likit boyalarım var ama bu pasta bana ait deil arkadas yapmıs
pastayı kaplamadan önce krema sürme eritir hamuru bal sürsen yeterli recel tarzı bişi ama krema kremsanti surme

ilk defa duyuyorum bende bunu...you know canım teşekkürler paylaştığın için...denemeye değer bişey....arkadaşların yaptıklarıda güzel olmuş,ilk denemeye göre oldukça başarılı herkes:)

görüntüler çok güzelde ben tadını merak ettim açıkçası...yani hem lokum hemde pudra şekeri koyuluyo içine,çok tatlı olmazmı? bide pastayı keserken bi zorlanma oluyo mu onu merak ettim?

X