5. Gün 4aa dondurulmuş transfer

Umudunyolu24

Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2023
600
343
25
Merhaba kızlar ❤️ 5. Gün 4aa embriyosu transferi olup pozitif alan var mı? 🥹🤲🏻🤍 kaçıncı denemeniz? Benim 2. Denemem olacak çok stresliyim 2 tane transfer edilecek🥹🤍

Son düzenleme:
Merhaba embriyonuz gayet kaliteli, hem de 2 taneyse en az biri tutar bence. Ama biraz da nasip. Bazen en kaliteliler tutmayıp orta kaliteler tutuyor. Siz içinizi rahat tutun 🌿

Ben varım 4AA tek embriyo şuan 4+5 haftalık gebeyim ☺️ bendede sıvı birikimi vardı önceden tüpligasyon oldum sonra transfer oldum tuttu
Doktorum bekleyelim dedi ben beklememiştim işte o heyecanla bendeki basit sıvı birikimiydi sonraki muayenede geçmişti 🥹 İnşallah darısı bana olsun 🤍 sağlıkla kucağınıza alın ❤️

Merhaba kızlar ❤️ 5. Gün 4aa embriyosu transferi olup pozitif alan var mı? 🥹🤲🏻🤍 kaçıncı denemeniz? Benim 2. Denemem olacak çok stresliyim 2 tane transfer edilecek🥹🤍
Merhaba bende ilk transferim 1 adet 4aa transfer edildi çok şükür tuttu 6+5 olduk inşallah yarın kalp atışı için randevumuz var onuda duysak rahatlicam his stres yapma Allah yeter ki ol desin 🌸🙏

X