5.gun çift embriyo transferi gebelik testinde silik çizgi mi çıkar belirgin çizgi mi cikmali

O taze transferde ben dondurulmuş transfer oldum. Sabahta yaptım öğlende yaptım 6.gunden beri yaptım ama hep silik. Acaba bu testler ne olunca ya da kaç çıkınca beta koyulaşıyor hiç anlamıyorum o işi

Canım ben ilk silik testi 40 betada öğrendim 80 olduğunda da hala silikti ama 120 ve üstünde test yapmadım hiç kan bakıldı sadece ondada yavasti artış:KK43: marka düzgün bilinen bir marka da değildi:)

Merhaba kızlar,

Ben 19unda tüp bebek 5.gun çift embriyo transferi yaptırdım.

Dün saat bazlı baktım tam 6.gun olmuştu erken gebelik testi yaptım inanılmaz silik çıktı hayal görüyorum sandım hatta o kadar yok gibiydi.

Bugün sabah ilk idrara yine yaptım gün bazlı sayarsak 7.gun oluyor
Aşırı silik bir çizgi vardı.

Yine umutlanıyorum diye düşündüm ama çok çok silik çıktı.

burdaki konulara baktım 7.gunde maaallah kalın kalın çıkmış arkadaşlarda ben çift koydurdum diye benimde öyle çıkar sandım ama acaba çift mi tutmadı yoksa bir sorun mu var daha önce çok talihsiz gebelikler yaşadım her şey aşırı korkutuyor beni

İki transfer yapan arkadaşlar sizin gebelik testleri silik miyd?
Canım çift embriyo benimde böyleydi 6.7. Günler idrar testim erken gebelik yapmıştım. 8. Gün kan değerim 182, 10. Gün asıl kan verme günüm 382, 11. Gün 700 küsürler çıkmıştı 10 gün sonra da çift kese görünmüştü. Aslında çift tutup tutmadığı kan değerleri idrar testlerinden net olmayabiliyor en sağlıklısı ultrason. Değeri çok yüksek olup tek tutan da var düşük başlayıp ikisi de tutan var o kişiden kişiye değişiyor hakkında hayırlısı olsun inşallah iki bebeğinde seninledir sağlıkla kucağına almak nasip olsun 🙏🏻🥰🧿 rabbim bu duyguyu isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏🏻

Eklentiler

• IMG_1884.jpeg
    IMG_1884.jpeg
    117,2 KB · Görüntüleme: 433
İyi geceler kızlar ben ilişkinden 14 gün sonra erken gebelik testi yaptım silik bir çizgi var bu markada daha önce bu durumu yaşayan var mı acaba marka prosoktor ?

Eklentiler

• Screenshot_20231117_235755_Gallery.jpg
    Screenshot_20231117_235755_Gallery.jpg
    34,8 KB · Görüntüleme: 186
X