5.gun çift embriyo transferi gebelik testinde silik çizgi mi çıkar belirgin çizgi mi cikmali

yasayipgorelim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2022
2.088
1.084
Merhaba kızlar,

Ben 19unda tüp bebek 5.gun çift embriyo transferi yaptırdım.

Dün saat bazlı baktım tam 6.gun olmuştu erken gebelik testi yaptım inanılmaz silik çıktı hayal görüyorum sandım hatta o kadar yok gibiydi.

Bugün sabah ilk idrara yine yaptım gün bazlı sayarsak 7.gun oluyor
Aşırı silik bir çizgi vardı.

Yine umutlanıyorum diye düşündüm ama çok çok silik çıktı.

burdaki konulara baktım 7.gunde maaallah kalın kalın çıkmış arkadaşlarda ben çift koydurdum diye benimde öyle çıkar sandım ama acaba çift mi tutmadı yoksa bir sorun mu var daha önce çok talihsiz gebelikler yaşadım her şey aşırı korkutuyor beni

İki transfer yapan arkadaşlar sizin gebelik testleri silik miyd?

Tek de tutmuş olabilir idrara yavas da geçiyor olabilir
7. Gunde normal kaset testte silik gördüm ikisi tutmustu

Merhaba kızlar,

Ben 19unda tüp bebek 5.gun çift embriyo transferi yaptırdım.

Dün saat bazlı baktım tam 6.gun olmuştu erken gebelik testi yaptım inanılmaz silik çıktı hayal görüyorum sandım hatta o kadar yok gibiydi.

Bugün sabah ilk idrara yine yaptım gün bazlı sayarsak 7.gun oluyor
Aşırı silik bir çizgi vardı.

Yine umutlanıyorum diye düşündüm ama çok çok silik çıktı.

burdaki konulara baktım 7.gunde maaallah kalın kalın çıkmış arkadaşlarda ben çift koydurdum diye benimde öyle çıkar sandım ama acaba çift mi tutmadı yoksa bir sorun mu var daha önce çok talihsiz gebelikler yaşadım her şey aşırı korkutuyor beni

İki transfer yapan arkadaşlar sizin gebelik testleri silik miyd?
5. Gün çift embriyo transfer olmuştu bana dondurulmuş olarak. 6. Günde erken gebelik yaptım anında kirmizi olmuştu daha sonra ikizlerimi aldım kucağıma inşallah darısı sizin başınıza olur evham yapmayın herkesin farklı olabiliyor

5. Gün çift embriyo transfer olmuştu bana dondurulmuş olarak. 6. Günde erken gebelik yaptım anında kirmizi olmuştu daha sonra ikizlerimi aldım kucağıma inşallah darısı sizin başınıza olur evham yapmayın herkesin farklı olabiliyor
Yaaa çok şükür ne güzel olmuş 🙏🏻 Erken gebelik testinde silik çizgi gördüm ben onun için emin olamadım bu kadar silik olunca Allah korusun bir sorun mu var diye düşündüm nedense ikizse kıpkırmızı olmalı diye düşünüyorum sag olun cevap verdiğiniz için 🙏🏻

Canlar nedense ikiz tuttuysa kıpkırmızı olmalı 7.gunde hemen çıkmalı diye düşündüm. Böyle silik olunca biri tutmamıştır belki diye düşünmedim acaba sağlıksız mı ilerliyor Allah korusun diye düşündüm.
Daha önce çok sıkıntılı şeyler yaşadım gebelik için o nedenle aşırı korkarak ilerliyorum.

Bir de 7.gune ait testlerini atanlar vardı tek tek baktım daha belliydi onlarda çizgiler bu da korkuttu beni

Canlar nedense ikiz tuttuysa kıpkırmızı olmalı 7.gunde hemen çıkmalı diye düşündüm. Böyle silik olunca biri tutmamıştır belki diye düşünmedim acaba sağlıksız mı ilerliyor Allah korusun diye düşündüm.
Daha önce çok sıkıntılı şeyler yaşadım gebelik için o nedenle aşırı korkarak ilerliyorum.

Bir de 7.gune ait testlerini atanlar vardı tek tek baktım daha belliydi onlarda çizgiler bu da korkuttu beni
Kızlar farklı fikri bilgisi olan yok mu ihtiyacım var bilgilerinize

benimde iki embriyo transferim gerçekleşti,bugun 4.gün ve doktorum 12.günden önce hangi test ile bakarsan bak hayal kırıklığı yaşayabilirsin,sabırlı olup 12.gün kanda beta hcg baktırmalısın dedi
Ben daha öncekini de yine idrarla öğrenmiştim. (Sonradan sıkıntı oldu maalesef)

Aslında bu sefer test yapmayacaktım her günüm için girdim siteleri hep gezdim baktım herkes daha ilk günden başlamış 5.gunden sonra öğrenen çok olmuş. Onun için bende başlayayım diye düşündüm ama çok çok silik çıkıyor.
Biyle yapıp kendimizi tedirgin ettiğimiz için yapma diyor doktorlar aslında ne kadar haklılar canlı örneğiyim şu an ama umutlanıyor insan meraklanıyor işte 😢

Aslında bu sefer test yapmayacaktım her günüm için girdim siteleri hep gezdim baktım herkes daha ilk günden başlamış 5.gunden sonra öğrenen çok olmuş. Onun için bende başlayayım diye düşündüm ama çok çok silik çıkıyor.
Biyle yapıp kendimizi tedirgin ettiğimiz için yapma diyor doktorlar aslında ne kadar haklılar canlı örneğiyim şu an ama umutlanıyor insan meraklanıyor işte 😢
İnşaAllah bu sefer güzel sonuçların nasip etsin Allah

Canim ne durumdasin bende iki embryo transferi oldum. 7 gün dayanamayıp test yaptım erken gebelik testi çizgi silik çıkti. Bende bir gebelik daha böyle yaşadım beta yavaş arttı ve kimyasal ile sonuçlandı. :KK43:

Sonucunuzu merak ettim de testler koyulaşmaya başladı mı hayırlısıyla 🌸

Canim ne durumdasin bende iki embryo transferi oldum. 7 gün dayanamayıp test yaptım erken gebelik testi çizgi silik çıkti. Bende bir gebelik daha böyle yaşadım beta yavaş arttı ve kimyasal ile sonuçlandı. :KK43:
Ya işte beni en çok bu korkutuyor benimde çok kayıplarım oldu çünkü, testler silik endişeliyim cumartesi kan vereceğim insallah

Transfer sonrası erken dönemde test yapmak bazen net sonuçlar vermiyor. Testinizi sabah uyanınca mı yaptınız?

Transfer sonrası erken dönemde test yapmak bazen net sonuçlar vermiyor. Testinizi sabah uyanınca mı yaptınız?
O taze transferde ben dondurulmuş transfer oldum. Sabahta yaptım öğlende yaptım 6.gunden beri yaptım ama hep silik. Acaba bu testler ne olunca ya da kaç çıkınca beta koyulaşıyor hiç anlamıyorum o işi

X