5.GÜN embriyo transferi 5.gün sonuçları acil yardımm!

sinemsen1992

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2023
26
28
35
kızlarr yardım edin lütfeen. 5.gün embriyosu transferimin 5.gününde (yani dün) çok silik bir çizgi gördüm predictor testinde dayanamadım kan verdim 3.64 çıktı değer. Sizce çok erken diye mi bu şekilde normal test günüm pazar nasıl dayancam bilemiyorum. Yükselir mi dersinizz?? Normalde daha önce adetim geciktiğinde hep 1-2 arası çıkmış hcgm ilk defa 3.64 gibi bir değer gördüm ama nasıl yorumlıycağimi bilemedim sonuçta 5ten küçük olması negatif anlamina geliyor ama acaba artış olur mu?

Durun hemen telaş yapmayın 5.gün çok erken iğnelerin bile etkisi var yalancı pozitif bile olabilir.Kan tahlili vermeden kesin sonuç alamazsınız:) Allah yardımcınız olsun aklınızı oraya vermeyin stres yapmayın hersey olacağına vurur

Durun hemen telaş yapmayın 5.gün çok erken iğnelerin bile etkisi var yalancı pozitif bile olabilir.Kan tahlili vermeden kesin sonuç alamazsınız:) Allah yardımcınız olsun aklınızı oraya vermeyin stres yapmayın hersey olacağına vurur
Kanda 3.64 çıktıı 5.günde yani çok arada bir değer acaba artar mı diye merak etmeden duramıyorum malesef :)

X