5.gün transferi gebelik testi

melekbeklerken

Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2022
36
4
33
Merhaba meleklerini bekleyen anneler ben pazartesi günü 5. Gün transferi oldum yapıldığı günü saymazsak bugün 6.günüm.burada okadar çok yorum okudum ki sabırsızlanıp dünden beri test yapıyorum.dün erken gebelik testi yaptım çoook silik bir çizgi gördüm sonradan bugün sabah normal testte de çok silik gördüm sonradan çıkan test bozuk mu acaba diyip 6 saat sonra yine yaptım bu sefer bişey çıkmadı.şimdi çok üzüldüm nedir sonuç sizce

Eklentiler

• 13E4D6EA-7A73-473E-B39B-843BCF72E2A0.jpeg
    13E4D6EA-7A73-473E-B39B-843BCF72E2A0.jpeg
    64,9 KB · Görüntüleme: 212
  • 7E8308A3-CBCC-468D-A5EA-BCA7D18A002C.jpeg
    7E8308A3-CBCC-468D-A5EA-BCA7D18A002C.jpeg
    63,7 KB · Görüntüleme: 219
Evet doğru söylüyorsunuz forumda çok var 5. Gününde testi pozitif çıkan bu nedenle ben dayanamayip 3. Günümde test yapmaya başlamıştım hak veriyorum size ama test yapmaya başladığımda kendimi olumsuz sonucada hazırlamıştım,evet hazirlsakta üzülüyoruz o da ayri ama birde su acidan bakin forumda 5. Günde idrara geçmeyip gününde pozitif çıkanda cok kişi var 🙏
Test gününüzde negatifi gormeden kendinize olumsuzluga kaptirmayin lütfen 🙏

Çok erken yapmıssinz testi .
Böyle bi sonucla karşılaşmak çok nrml.
Bende tüp bebekle hamile kaldım. Dayanamayip yaptm negatif gösterdi.
Erken yapmak zaten mantiksiz ama yapiyoruz işte. Yaparken bu sonuca negatife hazirlamak lazim kendimizi ben öyle yapmistim en az 10 gün snra yapilmasi lazimki o zaman bile silik çikablyr.kan verene kadar moralinizi yüksek tutun.
Strese grmeyin. Benimde hamileliqim yeni ultrasnda bile göremdik daha. 6 haziranda transfer oldum.
Herşey nasip

Evet doğru söylüyorsunuz forumda çok var 5. Gününde testi pozitif çıkan bu nedenle ben dayanamayip 3. Günümde test yapmaya başlamıştım hak veriyorum size ama test yapmaya başladığımda kendimi olumsuz sonucada hazırlamıştım,evet hazirlsakta üzülüyoruz o da ayri ama birde su acidan bakin forumda 5. Günde idrara geçmeyip gününde pozitif çıkanda cok kişi var 🙏
Test gününüzde negatifi gormeden kendinize olumsuzluga kaptirmayin lütfen 🙏
Gören çok olunca insan ister istemez meraklanıyor bende transferimden beri olmayacak gibi bakmaya çalışıyorum çünkü öncesinde çokkez üzüldüm bu sebepten ötürü ama içimde içimi yiyiyor testlerimi gördünüz sizce pozitif olabailir mi yoksa kontrol çizgileri mi

Bende tüp bebekle hamile kaldım. Dayanamayip yaptm negatif gösterdi.
Erken yapmak zaten mantiksiz ama yapiyoruz işte. Yaparken bu sonuca negatife hazirlamak lazim kendimizi ben öyle yapmistim en az 10 gün snra yapilmasi lazimki o zaman bile silik çikablyr.kan verene kadar moralinizi yüksek tutun.
Strese grmeyin. Benimde hamileliqim yeni ultrasnda bile göremdik daha. 6 haziranda transfer oldum.
Herşey nasip
Yavrunuzu görürsünüz inşallah sevindim sizin adınıza darısı tüm isteyenlerin başına inşallah🙏Siz idrar testinde kaçıncı gün bakmıştınız kaçıncı gün embriyosuydu

Amin canım cümlemiz yavrusunu kucağını alsın.
Ben yumurta verdim dr dinlenmek gerektiqini söyledı hemen transfr yapmadi.
2 ay dinlendim snra transfr oldum. Mecburende donduruldu ertelenince.

Ben transfr oldum 3gün snra hamilelik testi yaptım negatif cikti
5.gün yaptm yine negatif gbi cikti hafif belirdi ikindi cizgi
Snra ddm beklycem yapmiycm.transfrmdn 10gün snra yaptgm pozitif
Hastaneye gdip kan verdim.
Dr hamilesin ddi

Gören çok olunca insan ister istemez meraklanıyor bende transferimden beri olmayacak gibi bakmaya çalışıyorum çünkü öncesinde çokkez üzüldüm bu sebepten ötürü ama içimde içimi yiyiyor testlerimi gördünüz sizce pozitif olabailir mi yoksa kontrol çizgileri mi
Umitlendirmekte istemiyorum ama var gibi duruyor bence idrara daha yeni geçiyor olabilir 🙏🙏🙏🙏

Ben transfr oldum 3gün snra hamilelik testi yaptım negatif cikti
5.gün yaptm yine negatif gbi cikti hafif belirdi ikindi cizgi
Snra ddm beklycem yapmiycm.transfrmdn 10gün snra yaptgm pozitif
Hastaneye gdip kan verdim.
Dr hamilesin ddi
Hayırlı olsun🧿Benimde transfer gününü saymazsak bugün 5.gün normal gebelik testi sabah idrarıyla hafif çizgi var ama test mi bozuk dedim 5 saat sonda yine yaptım çizgi çıkmadı

İnşallah öyledir test bozuk olmasında kontrol çizgisi diye korkuyorum
Erken gebelik testi ile yarin tekrar deneyin ❤️endisenizde cok haklisiniz. Ben yaptigim iki erken genelik testinde cizgi cikti sonra kaset test yaptim en basta cikmadi diye panik olmustum diger testler bozuk muydu acaba diye hatta kan testinde sonucu gormek bile inanmaya yetmiyor🥺🥺🥺

Erken gebelik testi ile yarin tekrar deneyin ❤️endisenizde cok haklisiniz. Ben yaptigim iki erken genelik testinde cizgi cikti sonra kaset test yaptim en basta cikmadi diye panik olmustum diger testler bozuk muydu acaba diye hatta kan testinde sonucu gormek bile inanmaya yetmiyor🥺🥺🥺
Sizin kaçıncı gün embriyosuydu kaçıncı gün erken testte gördünüz

Sizin kaçıncı gün embriyosuydu kaçıncı gün erken testte gördünüz
Ben cidden dedigniz gibi erken çıktı 5. Gun embriyosu 5. Gunumde erken gebelik testinde koyu cizgiydi neredeyse ama inanin bu genel bir şey degil ayni hafta transfer olan cok kisi vardi hepimizin sonuclari farklı yansıdı kisiden kisiye çok değişiyor sakin umudunuzu kaybetmeyin. Ben catlatma ignesi yaparkende hergun test yapardim negatifi çok gördüm beni uzmedigi icin yapiyordum aslında uzuleceginizi biliyorsaniz yapmamaniz daha iyi ama merak iste😔

Ben cidden dedigniz gibi erken çıktı 5. Gun embriyosu 5. Gunumde erken gebelik testinde koyu cizgiydi neredeyse ama inanin bu genel bir şey degil ayni hafta transfer olan cok kisi vardi hepimizin sonuclari farklı yansıdı kisiden kisiye çok değişiyor sakin umudunuzu kaybetmeyin. Ben catlatma ignesi yaparkende hergun test yapardim negatifi çok gördüm beni uzmedigi icin yapiyordum aslında uzuleceginizi biliyorsaniz yapmamaniz daha iyi ama merak iste😔
Benimde tutunduysa bugünkü normal testte çok silik çıktıysa erken testte yapsaymışım görünür şekilde çıkardı sonuç diye düşünüyorum ama emin değilim işte ne yalan söyliyim ben annem eşim hepimiz üzüldük şuan

Eklentiler

• ECAFE2D2-8181-4488-9B77-2444A1B9A75F.jpeg
    ECAFE2D2-8181-4488-9B77-2444A1B9A75F.jpeg
    64,9 KB · Görüntüleme: 101
Merhaba meleklerini bekleyen anneler ben pazartesi günü 5. Gün transferi oldum yapıldığı günü saymazsak bugün 6.günüm.burada okadar çok yorum okudum ki sabırsızlanıp dünden beri test yapıyorum.dün erken gebelik testi yaptım çoook silik bir çizgi gördüm sonradan bugün sabah normal testte de çok silik gördüm sonradan çıkan test bozuk mu acaba diyip 6 saat sonra yine yaptım bu sefer bişey çıkmadı.şimdi çok üzüldüm nedir sonuç sizce
Her gebelik farklı seyrediyor test için çok erken davranmissiniz
Evet 5.gun embriyosu 3.gun embriyosuna göre daha erken sonuç verebiliyor yine de 8-9.gunden önce pozitif çıkmayanlar da var
Ben de 5.gun embriyosunu 6.gün erken gebelik testinde silik çizgiyle öğrendim
Ve ertesi gün ilk idrarla yaptığım test negatif çıktı
Bir hafta sonrası da çift kese göründü

Vallahi doğurana kadar hamile olduğuna inanamıyor insan
Hele bizler gibi uzun uğraşlar sonucu elde edilmiş bir gebelikse

X