5. Hafta Kese yok Beta az Yükseliyor

hidayett01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2024
3
0
24
Merhabalar 5 hafta 2 günlük felan hamileyim bu haftaya kadar Beta Hcg değerim 2 güne bir iki katına çıkıyordu en son Perşembe günü kan verdiğimde beta değerim 1850’ydi pazartesi günü doktor keseyi görmek için bizi çağırdı gittiğimizde ultrasonda kese gözükmedi alttan bakalım dedi ve baktığında yine gözükmedi bugün değerin 7.000’lerde olması gerekirdi ve iki türlüde gözükmesi gerekiyordu fakat doktor dış gebelik olabilir dedi kan verdim beta değerim 2,450’ de kalmış yarın tekrar muayene olacağım böyle yaşayıp değeri sonradan yükselen ve kese gözüken oldu mu?

Hayir maalesef kese görünene kadar 72 saatte bir minimum %66 artış beklenir. Bunu karşılamıyorsa sorun olduğu düşünülür. Tek bir istisna olabilir. Eger farkli labaratuvarlarda test yaptirdiysaniz farkli cikiyo. Burada biri ya o kadar da cikmaz falan dedi ama benim baya farkli çıkmıştı ve ben gebeyim. Kesem 5+1de vajinal muayenede 2 mm olarak gözüktü.

Merhaba bende sizinle aynı durumu bugün yaşadım, siz ne durumdasınız ben çok üzgünüm çünkü sağlıksız bir durum gibi, o yüzden ne durumdasınız merak ediyorum ve dilerim ki iyisinizdir 🤍

Merhaba bende sizinle aynı durumu bugün yaşadım, siz ne durumdasınız ben çok üzgünüm çünkü sağlıksız bir durum gibi, o yüzden ne durumdasınız merak ediyorum ve dilerim ki iyisinizdir 🤍
Ben kürtaj oldum malesef bebek yoktu sağlıksız dedi gittiğim.doktorlar benim betam yukselmedi kesem hiç gelişmedi

Maalesef dış gebellik 2. Doz iğnesini yeni vuruldum değerlerimin düşmesini bekliyorum inşallah düşer ve atlatırım dua edin rabbim herkese şifa versin ve bu durumu kimseye yaşatmasın inşallah sağlıklı bebeklerimiz olsun amin 🤲🏻

Maalesef dış gebellik 2. Doz iğnesini yeni vuruldum değerlerimin düşmesini bekliyorum inşallah düşer ve atlatırım dua edin rabbim herkese şifa versin ve bu durumu kimseye yaşatmasın inşallah sağlıklı bebeklerimiz olsun amin 🤲🏻
Ya kiyamm sana ayakata olmaya çalış ben olamamastim ama sen olmaya çalış biliyorum zor bişey yaşıyorsun bunu yaşayan bilir inşirah süresini ve Ayetel Kürsi oku hep inşallah değerin düşer diğer operasyonlara gerek kalmaz canım dualarım seninle

Merhabalar 5 hafta 2 günlük felan hamileyim bu haftaya kadar Beta Hcg değerim 2 güne bir iki katına çıkıyordu en son Perşembe günü kan verdiğimde beta değerim 1850’ydi pazartesi günü doktor keseyi görmek için bizi çağırdı gittiğimizde ultrasonda kese gözükmedi alttan bakalım dedi ve baktığında yine gözükmedi bugün değerin 7.000’lerde olması gerekirdi ve iki türlüde gözükmesi gerekiyordu fakat doktor dış gebelik olabilir dedi kan verdim beta değerim 2,450’ de kalmış yarın tekrar muayene olacağım böyle yaşayıp değeri sonradan yükselen ve kese gözüken oldu mu?
Yok cnm dış gebelık bu aynısını yaşadım ben ısrarla 7.000 betaya gelene kdr bekledim maalesef sol tüpüm alındı ılk başta görmüyorlar dış gebelıgı yanı büyükçe görüyorlar :KK43: bence doktorunu dinle

Aynı durumdayiz benimde betam yükselmiyor kese çok minik göründü
Merhaba kızlar nolursunuz yardımcı olun bana benimde beta değerim çok yükselmiyor
Adet gecikmesi 7 gün sonuç :48.64
Aradan geçen 36 saat sonuç 82.69
Yine aradan geçen 32 saat sonuç 125 bu şekilde ilerliyo kafayı yicem az kaldı lütfen yardımmmm

Merhaba kızlar nolursunuz yardımcı olun bana benimde beta değerim çok yükselmiyor
Yine aradan geçen 32 saat sonuç 125 bu şekilde ilerliyo kafayı yicem az kaldı lütfen yardımmmm
Ben tam nasıl yardım istediğinizi anlayamadım, birçok yere yazmışsınız da kimse bir yorum yapamaz. 48 saatte bir kan vermemişsiniz çünkü, nasıl bir yorum yapılabilir?

Tarih ve saat vermek yerine 36-32 saat diyerek nasıl hesaplama yapılabilir ki? Doğru düzgün yazarsanız yorumlar daha sağlıklı olur. Kabaca sizin yazdığınızdan yola çıkarak
Gecikmeden 7gün sonra 48,64
9 gün sonra 96
11 gün sonra 192
Olması beklenir ortalama.

Ben tam nasıl yardım istediğinizi anlayamadım, birçok yere yazmışsınız da kimse bir yorum yapamaz. 48 saatte bir kan vermemişsiniz çünkü, nasıl bir yorum yapılabili

Tarih ve saat vermek yerine 36-32 saat diyerek nasıl hesaplama yapılabilir ki? Doğru düzgün yazarsanız yorumlar daha sağlıklı olur. Kabaca sizin yazdığınızdan yola çıkarak
9 gün sonra 96
11 gün sonra 192
Teşekkür ederim

9 gün sonra 96
11 gün sonra 192
Evet bu şekilde verdim ama doktor bu şekilde istedi benden o yüzden kimyasal olabileceğini düşündü hiç bişey demedi bu şekilde çıkmasına bir hafta sonra yine kan ver dedi sadece bende burda belki bi fikir olur biri bana diye düşündüm açıkçası normali 48 saatte bir veriliyo elbette ama bana doğal yolla asla çocuğun olmaz dendi tüp bebeğe hazırlanırken hamile kaldığımı öğrendim belki bi umut doğar diye buradaki arkadaşlarımla paylaşmak istedim kusura bakmayın her yere yazmamım sebebide buydu

Kızlar nolur banada yardım edin benimde 2 gğn gecikmem oldu ve tam 563.26 doktor her ihtimali söyledi modum düştü iki günlük gecikme için 563 iyi degilmi

X