5 haftada 8 kilo :)

LucyJean

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2015
2
2
37
merhaba arkadaşlar. bundan 2 ay önce saatlerce bu forumdaki başarı hikayelerini okuyup, sinirden ağlıyordum. Ben neden zayıflayamıyorum diyerek çok üzülüyordum. Fakat okudukça, araştırdıkça anladım ki, gerçekten bir insan ne yiyorsa odur.

1.58 boy 75 kilo ile başladığım sağlıklı yaşam serüvenime bugün 67 kilo ile devam ediyorum. Aç kalmadan. Mutsuz olmadan. Şaka gibi ama gerçek.

Mutluluğumu sizinle paylaşmak istedim. Bu arada artık hayatıma vejetaryen ve olabildiğince vegan olarak devam ediyorum ve hiç olmadığım kadar sağlıklı ve mutluyum.

Şimdi ki hedefim eylül ayı bitiminde 63'ü görmek :-) bakalım neler olucak çok heyecanlı :)

Neler yaptın anlatsana canım bende bu ara kilo vermek için uğraşıyorum yaptığın şeyler yardımcı olur belki

Tabi ki.

Gün de mutlaka 10.000 adım yürüyorum. Mutlaka. Tüm günün sonunda eve dönünce adım sayarıma bakıyorum telefonumdan ve eğer 10.000 adım olmamışsa yürüyüşe çıkıyorum.

Sabah kahvaltımı dolu dolu yapıyorum 2 dilim tam tahıllı ekmek lor peyniri ve domates salatalık

Öğlen 3 badem 3 ceviz 2 salatalık

Akşamları 2 günde bir, bir çorba kaşığı keten tohumunu 4 kaşıl yoğurda karıştırıp yürüyorum

Akşam 6'dan sonra asla bişi yemiyorum çok acıkırsam salatalık atıyorum ağzıma

İlk bir hafta inanılmaz acıkıyordum ama artık bu durum bitti. Yiyemiyorum. canım istemiyor.

Her sabah içinde herşeyin olduğu vitaminimi alıyorum ve ekstra c vitamini yüklemesi yapıyorum.

Ve en az 3 litre su içiyorum

10.000 adım mi çok iyisin cnm maşallah bensadece yyarım saat yürüyorum oda hergun bile değil onun dışında diğer dediklerin i yapıyorum bende hemn hemen bende yirmi günde 3 kilo verdim insallah dahada veririz :))

Merhaba canım tebrik ederim seni.
nasıl dayandın o açlığa alışana kadar.
halsiz olmuyor musun?
çalışan biri misin?

merhaba arkadaşlar. bundan 2 ay önce saatlerce bu forumdaki başarı hikayelerini okuyup, sinirden ağlıyordum. Ben neden zayıflayamıyorum diyerek çok üzülüyordum. Fakat okudukça, araştırdıkça anladım ki, gerçekten bir insan ne yiyorsa odur.

1.58 boy 75 kilo ile başladığım sağlıklı yaşam serüvenime bugün 67 kilo ile devam ediyorum. Aç kalmadan. Mutsuz olmadan. Şaka gibi ama gerçek.

Mutluluğumu sizinle paylaşmak istedim. Bu arada artık hayatıma vejetaryen ve olabildiğince vegan olarak devam ediyorum ve hiç olmadığım kadar sağlıklı ve mutluyum.

Şimdi ki hedefim eylül ayı bitiminde 63'ü görmek :-) bakalım neler olucak çok heyecanlı :)

benım de 5 kılo fazlam var uzun zamandır veremiyorum :) tatlıya cok duskunum :KK43: bu dıyet nasıl bısey bıraz bahseder mısın arkadaşım :oops::KK45:

Arkadaşlar merhaba bende kilo vermeye çalışanlardanım:KK43:1 yıl önce doğum yaptım doğumdan 3 kilom kaldı fakat evlendikten hemen sonra kilo aldım hamile kalana kadar 6 kilo aldım yani toplam 8-10 kilo vermem lazım ama iştahım çok acık emziriyorumda neler yapabilirim:KK43:

X