5. Haftalık gebelik Kanama

ulughanim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2024
64
26
26
Kızlar Merhaba daha önce de yazmıştım. Gebe olduğumu öğrendim 29 mart sat bebek beş haftalık oluyor sanırım. 1 mayısta beta hcg 940 çıktı. Hep sarı akıntım vardı bu gece dörtte birkaç damla kan geldi pembe gibi acile gittim üstten kese görünmedi alttan kese göründü içi boş dediler kist var dediler sonra polikliniğe gittim kist hamile kisti olabilir bebek de 5 haftadan küçüktür ondan görünmüyordur şimdi bir şey yapamayız haftaya gel dediler ben de bilemedim. Haftasonu kayınvalidemdeydim iş güç biraz yoruldum ama çok değil avmye gittik yürüdüm falan gece de eşimle tartıştık bayağı ağladım. Ondan mıdır düştü mü bilemedim çok üzüldüm. Bir iki haftadır sürekli kasıklarımda ve belimde de ağrı var bunları yaşayan var mı aranızda bu süreç normal mi sizce. Kanama olunca bir daha Allah korusun olursa ne yapmalıyım? Kollarım delik deşik kan vermekten alttan kanamam olunca da bir şey yapmıyorlar habire test istiyorlar

Kanamanız kesildiyse düşük değildir diye düşünüyorum, ancak doktorunuz var mı muhakkak görünün progestan verecektir düşüğü önlemek için.

Kanamanız kesildiyse düşük değildir diye düşünüyorum, ancak doktorunuz var mı muhakkak görünün progestan verecektir düşüğü önlemek için.
Hiç ilaç vermedi kese gördü içinde bebek göremedi sonra haftaya gel diye yolladılar beni şehir hastanesine gittim

X