5 haftalık gebelikte keseniz kaç taneydi?

TRGT

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2014
33
0
34
arkadaşlar 3 ocakta beta hcg 101.4 8 ocakta 405 ve 12 ocakta 1526 çıktı ertesı gun 4+2 gunluk kese görüldü 15 gun sonra 6+2 olması gerekirken 5+1 çıktı ve 6 kese göruldü. em buyuk kese 1.8 cm.aşılama ilaç kullanımı yok çoğul gebelıkten şüphelendi doktor normal oldugunu duyunca mol mu acaba dedı 4 doktor baktı çoğul gebeliğe daha fazla benziyor dediler ama yıne de karar veremediler kanama da olabılır dendı bu arada beta hcg 27 ocakta 19215 çıktı keselerde yolk sac ve bebek yok erken mı boyle birsey yasayan var mı çoğul gebelıklerde bazen keseler kayboluyormus acaba bunlardan bazıları kaybolur mu

arkadaşlar 3 ocakta beta hcg 101.4 8 ocakta 405 ve 12 ocakta 1526 çıktı ertesı gun 4+2 gunluk kese görüldü 15 gun sonra 6+2 olması gerekirken 5+1 çıktı ve 6 kese göruldü. em buyuk kese 1.8 cm.aşılama ilaç kullanımı yok çoğul gebelıkten şüphelendi doktor normal oldugunu duyunca mol mu acaba dedı 4 doktor baktı çoğul gebeliğe daha fazla benziyor dediler ama yıne de karar veremediler kanama da olabılır dendı bu arada beta hcg 27 ocakta 19215 çıktı keselerde yolk sac ve bebek yok erken mı boyle birsey yasayan var mı çoğul gebelıklerde bazen keseler kayboluyormus acaba bunlardan bazıları kaybolur mu

Merhaba bnm tek kese vardi hep durumunuz hakkinda bi fikrim yok ama merak ettim noldu acaba

Tanıdıgım bır doktora telefonla danıştım ultrasonları falan maille gonderdım buradan zor ama göruntu olarak mol gebelıge benzemedıgını olursa buyuk kesede bebek olup tek gebelık olacagını ama buyuk kese ıcın geışmedıgını söyledı. doktorum da 1 hafta sonra takıp ıstedı ama beta hcg de anormal bır artıs yokmus bazen çogul gebelıklerde boyle olurmus belkı senınkı çoguldur

pardon canım ya ben senı degerı yuksek olan arkadasla karıstıdım senın kese ne oldu durumun nasıl

pardon canım ya ben senı degerı yuksek olan arkadasla karıstıdım senın kese ne oldu durumun nasıl
Cok sukur benm simdilik suyum biraz az. Stresli donemlerdesin hakkinda hayirlisi olsun benm kese ilk gorunduginde dusuk ihtimali vardi kese etrafi su toplamisti cok sukur gecti.

Merhaba ne oldu son durumunuz acaba

X