5 KAPILI GARDROP BAZA BAŞLIK STOR AVİZE İKİ KÜÇÜK KOMODİN YATAK

kkarems

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Mart 2015
1.268
983
Merhaba,kızlar.
Kocaeli ve çevresinde ikamet eden varsa en azından Kasım sonuna kadar yeni oda kuracağım için bir odayı satıyorum.

>>>5 kapılı gardrop 2 askı yeri 4 büyük raf 3 kare raf pantolon askı yeri mevcuttur.

gardropta tutma yerlerinin dördü yok sadece kolaylıkla temin edilebilir. Bir yerindede taşınmadan dolayı çizik var.

>>> Tek kişilik baza,bir yerinde çatlak var temiz.bantlı olduğundan dolayı içini çekemedim.

>>> Baza Başlığı gardropa uyumlu renkte deridir.

>>> Storda gardropun siyah cam yerine uygun olarak özel üretilmiştir.

Zebra stordur.

>>>Avize de siyah hasır avizedir.

BU 5 ÜRÜNÜN FİYATI 1500 TL dir.

>>>>>>> Yatak 0 yataktır. Ambalajı açılmıştır fakat kullanılmamıştır. Ebatı 100x200 dür. İstikbal Sleepy yataktır oldukça konforludur.Ayrı olarak satılacağından dolayı FİYATI 700 TL dir.

İlgilenirseniz özel mesajdan resimlerini atabilirim.

Merhaba,kızlar.
Kocaeli ve çevresinde ikamet eden varsa en azından Kasım sonuna kadar yeni oda kuracağım için bir odayı satıyorum.

>>>5 kapılı gardrop 2 askı yeri 4 büyük raf 3 kare raf pantolon askı yeri mevcuttur.

gardropta tutma yerlerinin dördü yok sadece kolaylıkla temin edilebilir. Bir yerindede taşınmadan dolayı çizik var.

>>> Tek kişilik baza,bir yerinde çatlak var temiz.bantlı olduğundan dolayı içini çekemedim.

>>> Baza Başlığı gardropa uyumlu renkte deridir.

>>> Storda gardropun siyah cam yerine uygun olarak özel üretilmiştir.

Zebra stordur.

>>>Avize de siyah hasır avizedir.

BU 5 ÜRÜNÜN FİYATI 1500 TL dir.

>>>>>>> Yatak 0 yataktır. Ambalajı açılmıştır fakat kullanılmamıştır. Ebatı 100x200 dür. İstikbal Sleepy yataktır oldukça konforludur.Ayrı olarak satılacağından dolayı FİYATI 700 TL dir.

İlgilenirseniz özel mesajdan resimlerini atabilirim.
özelden foto atar mısınız

X