5 kilo alsam tam süper olacak diyenleeeerrr

Kızlar o iğneden kardeşime yaZmıştı doktor . Aile dostumuz doktordu ona gösterdik sakınnn yaptırmayın dedi hormonları boZuyomus sesi falan kalınlastırıyıms bir sürü yan etkisi varr. Ben internetten bi toz aldım doğal gelicek bakalım yorumlar cok iyii kullanıcam yazarım buraya etkisi olursaa

dediğim gibi bende bi vitamin hapı aldım tavsiye üzerine:)ama iştahım açıldı şimdi 1 kutu bitmek üzere tekrar sipariş verecem eczaneye inş.şöyle bi 50 olsam gerisi gelir

Kızlar o iğneden kardeşime yaZmıştı doktor . Aile dostumuz doktordu ona gösterdik sakınnn yaptırmayın dedi hormonları boZuyomus sesi falan kalınlastırıyıms bir sürü yan etkisi varr. Ben internetten bi toz aldım doğal gelicek bakalım yorumlar cok iyii kullanıcam yazarım buraya etkisi olursaa[/QUO

cnm senin dedigin yan etkileri inkar etmioruz benim doktorum verirken soledi ama ayda 3kere ve surekli yaptirirsan ses degisior killanma oluor ben 1yil icinde sadece iki kere oldum ve 6ay ara ile istese simdo tekrar yapar suan istahim yol ama zararli olduggu icin yapmior dogru kullanimda yan etki yapmaz butun ilaclr icin gcerli bu toz dedigin bulk sa bn kullandim ise yaramadi ayrica nette ve aktarda satilanlari kesinlikle doktorum onermior iicinse ne pldugunu bilmiorsun kullanma dedi bende kan tahlili yapior hangi degerim eksikse ona gor ilac yszior istese kotizon verir vermior onemli olan guvenmek bn doktoruma oyuzdn cok guveniorum 40kilodan 48e ciktm 1senede suan 46yim oda yeme duzeniim bozdum oruc tutaarak bi turlu duzelmiorum ilaclari kullanmama ragmen(kan,demir ve vitamin) ve cok moralim bozuk bu bayram hrkes sen zayifladin mi dedi :KK43:

nasıl gidiyor kilo alma çabaları ben evime döndüm şuan itibariyle pek vermemişim tatilde 46.4 kg

sabah 8 de çok hafif bir kahvaltı yaptım yiyemedim çünkü canım istemedi şimdide yumurta yiycem

yaptığım yoğun kilo alma çabalarınışu 5.6 gündür bıraktım normal yiyorum kilomdüşmüştür diyodum ama 46.9 olmuşum:)))

Geçen gün hiç canım istemediği için akşam yemeği yemedim. Ve o tek bir öğün yüzünden tam 1 buçuk kilo verdim bi anda..
Herkes bu kadar çabuk mu veriyo kilo yoksa bi ben mi böyleyim anlamadım ki

kızlar ben yeni üye oldum,aynı şekilde kilo alamamaktan muzdaribim! 3 ay sonra düğünüm var,boyuma göre zayıfım ve bi 5 kilo alsam iyi olucak,doktora gittim kan testi hormon testi vs hepsi temiz çıktı,çeşitli bitkisel ilaçlar kullandım ama bi süre sonra bıkkınlık verdi fayda göremeyince de bıraktım :KK43: pekmez gerçekten faydalı olur mu,ben artık inancımı kaybettim ama hala bi yöntem arıyorum aynaya baktığımda artık görüntümden memnun kalayım istiyorum,kesin çözüm yok mudur en kısa yoldan :)

Geçen gün hiç canım istemediği için akşam yemeği yemedim. Ve o tek bir öğün yüzünden tam 1 buçuk kilo verdim bi anda..
Herkes bu kadar çabuk mu veriyo kilo yoksa bi ben mi böyleyim anlamadım ki

ben okadar çabuk veriyorum işte karnım içine çöküyo ama biraz iyiyim 1 aydır sürekli yemek gerekiyor canım istemesede özellikle kalorili şeyler ben bişey bulamazsam ballı süt içiyorum oda fayda ediyor

kızlar ben yeni üye oldum,aynı şekilde kilo alamamaktan muzdaribim! 3 ay sonra düğünüm var,boyuma göre zayıfım ve bi 5 kilo alsam iyi olucak,doktora gittim kan testi hormon testi vs hepsi temiz çıktı,çeşitli bitkisel ilaçlar kullandım ama bi süre sonra bıkkınlık verdi fayda göremeyince de bıraktım :KK43: pekmez gerçekten faydalı olur mu,ben artık inancımı kaybettim ama hala bi yöntem arıyorum aynaya baktığımda artık görüntümden memnun kalayım istiyorum,kesin çözüm yok mudur en kısa yoldan :)

arkadaşım ben bol ballı süt içtim bebe bisküvisi yedim yatarken ve eczaneden özel ilaç getirttim vitamin hapı hepsi bu 1ay önce 43 kiloydum şimdi 46buçuk oldum faydası var bu söylediklerimi dene

sabahtan bericanım istemiyo ama kurabiya meyve suyu içiyorum..şimdide bol sütlü kahve öğleyede yeme:KK55:k

off off kızlar hiç iştahım yok. çok kötü gidiyor her şey. geceleri makarna yeyip yatsam işe yarar mı? sizler kilo almak için neler yapıyorsunuz ? göbeğime yağ bağlamak istemiyorum.:KK12::KK12::KK12::KK56::KK56:

43,5 dum tekrar 41 e düşmüşüm bende.. ne kadar sevidnmiştim 45 e az kaldı diye :KK43:
bende bebe bisküvisi hatta bebek maması falan yedim bi ara işe yaradı sanırım 43,5 olmuştum.. ama ne ara nasıl düştü kilom yine bilmiyorum..
çokda yiyorum ya içimde kurtmu var ne :KK53:

kızlar maalesef benim 5 kilodan fazlaya ihtiyacım var 168 boyunda 17 yaşında 42 kiloyum ben çok zayıf göründüğümü düşünmezdim ama çevremdekiler o kadar çok söylediki sonunda benide inandırdılar zayıf olduğuma

Artık kilo almak istiyorum eczaneye gittim bana 35 tl lik bi ürün önerdi pahalı geldi bana
bende gittim kendime 6,lı muz,7 fındıklı çikolata,2 paket bebe bisküvisi,süt,400 gr fındık,1 dürüm çiğköfte aldım ve bunlar 32,5 tl tuttu :)

Düzenli olmasada 7 gündür bunları yemeye özen gösteriyorum ve hergün yediklerimi miktarlarıyla birlikte kaloricetveli adlı siteye yazıyorum oraya bulunduğunuz kiloyu ve ulaşmak istediğiniz kiloyu yazıyorsunuz birde hangi tarihe kadar bunu başarmak istediğinizi yazıyorsunuz sitede size günlük kalori ihtiyacınızı söylüyor ona göre yiyip yediklerinizi de siteye yazıyorsunuz bu arada önce üye olmanız gerekiyor...hepimize kolay gelsin :)

kızlar maalesef benim 5 kilodan fazlaya ihtiyacım var 168 boyunda 17 yaşında 42 kiloyum ben çok zayıf göründüğümü düşünmezdim ama çevremdekiler o kadar çok söylediki sonunda benide inandırdılar zayıf olduğuma

Artık kilo almak istiyorum eczaneye gittim bana 35 tl lik bi ürün önerdi pahalı geldi bana
bende gittim kendime 6,lı muz,7 fındıklı çikolata,2 paket bebe bisküvisi,süt,400 gr fındık,1 dürüm çiğköfte aldım ve bunlar 32,5 tl tuttu :)

Düzenli olmasada 7 gündür bunları yemeye özen gösteriyorum ve hergün yediklerimi miktarlarıyla birlikte kaloricetveli adlı siteye yazıyorum oraya bulunduğunuz kiloyu ve ulaşmak istediğiniz kiloyu yazıyorsunuz birde hangi tarihe kadar bunu başarmak istediğinizi yazıyorsunuz sitede size günlük kalori ihtiyacınızı söylüyor ona göre yiyip yediklerinizi de siteye yazıyorsunuz bu arada önce üye olmanız gerekiyor...hepimize kolay gelsin :)

merhaba öncelikle kilo alma çabamızda herkese başarılar diliyorum size de öyle :KK1:
rica etsem o siteyi bana link olarak atabilirmisiniz ?

ben 170 boy ve 47-48 arasında gidip gelen kilodayım

sipraktin şurubu kullanıyorum 5 gündür ve kendime şaşırıyorum ben normalde 2 öğün yiyordum ve az az
bugün dolu dolu 4 öğün yedim ve aralardaki atıştırmaları saymıyorum bile
ayrıyeten pekmez şerbetininde kullanıyorum 1 ay sonra sonucu burayada yazıcam inşallah 50yi görebilirim :KK43:

ayrıca kızlar her an basküle çıkmayın bu moralinizi bozup iştahınızı kötü etkileyebilir
tavsiyem ayda bir hadi olmadı 15-20 günde bir tartılmanız ben öyle yapıyorum ve moralimi daha az bozuyorum :KK1:

hepimize kolay gelsin :nazar:

ben hergün basküle çıkmazsam zayıflarım kontrol altında olmam lazım zayıfladığımı görünce yemeğe sarılıyorum ama buara iştahım kesildi:18:

bende sipraktin kullanıyorum yemek yeme sorunum yok genelde ama yiyemediğim iştahım olmadıgı zamanlarda içiyorum şurubu.:KK31:

merhaba öncelikle kilo alma çabamızda herkese başarılar diliyorum size de öyle :KK1:
rica etsem o siteyi bana link olarak atabilirmisiniz ?

ben 170 boy ve 47-48 arasında gidip gelen kilodayım

sipraktin şurubu kullanıyorum 5 gündür ve kendime şaşırıyorum ben normalde 2 öğün yiyordum ve az az
bugün dolu dolu 4 öğün yedim ve aralardaki atıştırmaları saymıyorum bile
ayrıyeten pekmez şerbetininde kullanıyorum 1 ay sonra sonucu burayada yazıcam inşallah 50yi görebilirim :KK43:

ayrıca kızlar her an basküle çıkmayın bu moralinizi bozup iştahınızı kötü etkileyebilir
tavsiyem ayda bir hadi olmadı 15-20 günde bir tartılmanız ben öyle yapıyorum ve moralimi daha az bozuyorum :KK1:

hepimize kolay gelsin :nazar:

mesajımda yanlış yazmışım sitenin ismi kalorisepeti http://www.kalorisepeti.com/

Son düzenleme:
öğününüzü hiç atlamadan düzenli olarak beslenirseniz gerçekten kilo aldırsınız ve birde süt çok iyi bir etken kilo konusunda..

X