5 kilo alsam tam süper olacak diyenleeeerrr

herkes kilo almak istiyor ama çaresini bulan yok, çıldıracağım yaaa :/ bacaklarım incecik. Bacaklardan alsam istemeyeceğim kilo yaa :KK43:

merabalar kızlar.ben beslenme danışmanlığı yapıyorum.yani insanlara doğru beslenmeyi öğretiyoruz.kilo almak ya da vermek isterseniz ve yardıma ihtiyacınız olursa ben burdayım =)

44-45 arasıyım şu an ben de en az 50 olmak istiyorum arkadaşlar tek care sürekli bi şeyler yemek tıkansanız da bi lokma fazla yiyin umarım hepimiz yaza kadar alırız :)))

kızlar 1ay öncce diyetisyene gittim ve ihtiyacım olan 5 kiloyu aldım doktor 2ayda 5 kilo diye hedef koydu ama ben 1ayda aldım onu:KK1::KK1:

şöyle söyliyim doktora gitmeden benim kadar iştahsız biri varmıydı bilmem..yıllardır kilo almak için uğraştım,kendi çabalarımla olmıycağını anladım ve yardım almaya karar verdim.bugün tam 1 ay oldu doktora gideli giderkenki kilom 43dü şimdi 47..iştah açmak için bira mayası kapsülü veridi ve mide genişlemek lazım dedi ama öyle sanıldığı gibi dolu dolu bi yemek listesi vermedi bana göre hazırladı listeyi..kısa bi şekilde yazayım
_kahvaltı

1yumurta yada 8zeyttin
1tatlı kaşığı tereyağ
1tatlı kaşığı bal yada reçel
1parça peynir
3dilim ekmek

_öğle

2kepçe sebze yemeği yada baklağil yada 3 köfte yada 1parça tavuk yada balık
6yemek kaşığı pilav yada makarna yada 3dilim ekmek

_akşam

_gece (9buçuktan 12ye kadar)

1dilim kek 1bardak süt yada yada.......

şöyle söyliyim doktora gitmeden benim kadar iştahsız biri varmıydı bilmem..yıllardır kilo almak için uğraştım,kendi çabalarımla olmıycağını anladım ve yardım almaya karar verdim.bugün tam 1 ay oldu doktora gideli giderkenki kilom 43dü şimdi 47..iştah açmak için bira mayası kapsülü veridi ve mide genişlemek lazım dedi ama öyle sanıldığı gibi dolu dolu bi yemek listesi vermedi bana göre hazırladı listeyi..kısa bi şekilde yazayım
_kahvaltı

1yumurta yada 8zeyttin
1tatlı kaşığı tereyağ
1parça peynir
3dilim ekmek

_öğle

_akşam

Bunun 2 katı kadar yiyorum ben ama neden almıyorum diyetisyen kişiye göre yazıyor gerçi, tahlil yaptı mı peki canım

Son düzenleme:
_kahvaltı

1yumurta yada 8zeyttin
1tatlı kaşığı tereyağ
1parça peynir
3dilim ekmek

_öğle

_akşam

Bende diyetisyene gidiyorum arkadaşalar 41.5 kiloyum 45 veya 46 kilo olmak için çabalıyorum 10 içinde 700 grm aldım ancak doktorum 200 gr da olsa bu bi gelişme bizim için dedi...Çünkü kilo almayı kilo vermek kadar kolay sanma kilo almak için sen küçülen mideyi büyütmeye çalışıyorsun ve bu sni çok zorlucak zaman zaman miden bulanacak yemek yeme isteiği yokken de bu çok zor dedi,ayrıca bana sporcuların da kullandığı hem enerji verici hemde kilo yapıcı özel bi ilaç yazdı kocaman bi kutu içerisinde ismi biraz karışık ama fotoğrafını çekip atarım sizlere,evet faydası oluyor en azından kendini dinç hissediyorsun yemek yerkende çok zorlanmıyorsun... Benim diyet listem de arkadaşımızın diyet listesi gibi hatta ektra ara öğünlerde bolca çerez,baklava börek ye dedi birde mayonez ve makarna en çok kilo aldırıcı şeylerden bazılarıymış...

Bunun 2 katı kadar yiyorum ben ama neden almıyorum diyetisyen kişiye göre yazıyor gerçi, tahlil yaptı mı peki canım

zamanını ve öğün sayısını aksatmıycaksın dedi doktor mutlaka 4 öğün ve yüksek kalorili şeyler yiyceksin...ben özel doktora gittim..ve kurnazlık yapıp tahlile para vermemek için 1gün önce devlette yaptırdım tahlilleri:KK17:

arkadaşlar ballı sütü küçümsemeyin ara ara azda olsa için günde 2.3defa felan koca koca bardaklar çok geliyosa çay bardağıyla için ben öyle yapıyorum

:KK16: Selam kızlar ben adlım çok şükür tam 8 kilo .. Prakten kullanarak ama düzenli ve 3 öğün .ilk başta uyku yaptı ama 1-2 gün sonra geçti. hiçbir yan etkisini görmedim ..sadece kalçamda genişleme oldugu için kılcal damar gibi gözüken çatlaklar oldu oda inş. geçer diyorum ve prakten i hepinize tavsiye ediyorum ...kalın sağlıcakla :KK55: not : 1 ay da tam 8 kilo aldım

Son düzenleme:
:KK16: Selam kızlar ben adlım çok şükür tam 8 kilo .. Prakten kullanarak ama düzenli ve 3 öğün .ilk başta uyku yaptı ama 1-2 gün sonra geçti. hiçbir yan etkisini görmedim ..sadece kalçamda genişleme oldugu için kılcal damar gibi gözüken çatlaklar oldu oda inş. geçer diyorum ve prakten i hepinize tavsiye ediyorum ...kalın sağlıcakla :KK55: not : 1 ay da tam 8 kilo aldım

sanırım bahsettiğin çatlaklar geçmez bir krem var ilaç önermek yasak o yüzden ismini vermeyeyim, eczaneye sorarsan derideki pigmenti düzeltmeye yarıyor.

ilaçla kilo almaya pek olumlu bakmıyor çoğumuz canım ne yazık ki şahsen vücuduma kilo alırken karaciğerimi yormayı istemem :KK43:

hayırlı olsun senin kilocukların da :)

sanırım bahsettiğin çatlaklar geçmez bir krem var ilaç önermek yasak o yüzden ismini vermeyeyim, eczaneye sorarsan derideki pigmenti düzeltmeye yarıyor.

ilaçla kilo almaya pek olumlu bakmıyor çoğumuz canım ne yazık ki şahsen vücuduma kilo alırken karaciğerimi yormayı istemem :KK43:

hayırlı olsun senin kilocukların da :)

teşekkür ederim... şuana kadar çatlak dışında hiçbir sıkıntım olmadı umarrımm bundan sonrada olmaz.

Bu ilacı doktorunuz mu önerdi? Bi yan etkisi var mı acaba?

X